Jump to content
Dogomania

Jednak mam sunie o imieniu Łatka :)


Juska27

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jonQuilla']czemu wampirki? pierwszy raz słyszę takie określenie na tego typu rękawiczki ;)

btw. pewnie osoba która miała te rękawiczki nie chciała żeby piesek się wyślizgnął z ręki i uderzył o próg ;)[/QUOTE]

:cool2:


Poczytałam sobie i faktycznie wychodzi na to ze dziewczyna zdaje mature 2013 .... poległam z leksza

No ale cóż , dziewczyno , czytasz to na bank ... weź głęboki oddech i zacznij myśleć , myślenie i na maturze sie przyda , trening czyni mistrza ...

faktycznie tatusiem kruszków jest puchata Pusia i mix szarpeja czyli zapewne partner suki brata ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']powiedziała ta, która chwaliła i niuniała nad szczeniaczkami :roll:[/QUOTE]

Tak bo szczeniak super jak każdy, a co w tym dziwnego? Zachowania właścicielki nie zachwalałam, zostawiłam bez komentarza bo są tu mądrzejsze osoby które powinny pouczyć właścicielkę co moze teraz zrobić.

Link to comment
Share on other sites

obawiam się , że pouczanie właścicielki , to jak grochem o ścianę.
Bo dziewczę w 3 klasie liceum , tak gdzieś tu pisała , a rozumek jak infantylna 5 latka :shake:

Ciekawe czy poprzednie jej kochane pieski , też rodziły się na mrozie i po jakim czasie wylatywały z domu , bo się nudziły.

Aktualnie mam szczeniaki i temu mnie szlag trafia !!! bo nie wyobrażam sobie , by w taką temperaturę gniły gdzieś w budzie !!! Po nocach nie śpię , mam w domu ogrzewanie kominkowe .... pilnuje by piece nie wygasły i maluchy się nie przeziębiły. Takie szczeniaki , nie są w stanie się same ogrzać.

Na to że ktoś mnoży kundelki , to mamy mały wpływ ... ale warunki w jakich się rodzą i jak idzie im wchodzić w życie , to niestety piętnować.

Szlag by to , obróżki z imieniem , posłanka .... do domciu na kilka minut ... a tak do zimnej budy by w domku było pachnąco i czyściutko.

Link to comment
Share on other sites

Dzieciaki powinny się za młodu przyzwyczaić że ,,życie to nie je bajka,, ...i zacząć patrzeć z otwartymi oczami nie tylko na tekst , nie tylko na obrazki w necie ale na życie ...to że mi się coś nie podoba to znak że mam prawo wyrazić dezaprobatę i nie ma czegoś takiego ...niech to zrobią za mnie inni , tutaj każda z piejących mogła napisać ,,, Śliczny piesek , ALE 1. po co rozmnażasz 2. dlaczego nie wysterylizujesz 3. dlaczego nie dbasz ...i tak dalej ... nie ma co teraz pisac , widziałam ale nie mogłam ,bo ...

Żal po prostu kolejnego pokolenia kundelków z budy :( , bo na bank będą kolejne , skoru Pusia bez sterylki , skoro jest szarpejka Saba i miks szarpa , ojciec Łatki to pewnie synuś Saby i pewnie za chwilę kolejna Suka urodzi urocze :diabloti: szczeniaczki .

Ludzi powinni kastrowac aby nie rozmnazali się i głupoty nie siali po świecie

Wesołych Świąt dziewczyno , spędź je z psami w budzie

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Dziewczyno, ja 5 lat temu miała tyle lat co Ty i umiałam odpowiadać już za swoje słowa i czyny....
Dziwi mnie dlaczego nic nie napiszesz? Być może sama nie jesteś odpowiedzialna za tą sukę i resztę psów, ale masz rodziców tak? Możesz zwrócić im uwagę, że suka ze szczeniakami nie może w taki mróz być na dworze :angryy: sukę trzeba wysterylizować! u mnie dzisiaj -16, mój labek, który nawet zimą czasem do wisły wchodzi to dzisiaj zmarzła mu dupa na rannym spacerze i pędził do ciepłego domku!! to co te szczeniaczki muszą czuć!
Bądź odpowiedzialna i poprowadź sprawę do końca! a nie uciekać czy kasować konto :shake:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Besti-super tłumaczenie.Najlepiej wyjść na dobrą ciocie które pocaca po główce i widzi co chce widzieć.Z tego sie bierze katowanie psów ,bo NIKT NIC NIE WIDZI.

No ucieczka to fajny sposób ,skasować konto i pójść z w cholerę.Ciekawe czy szczeniaki w tej imitacji budy jeszcze żyją...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89'][B]Besti-super tłumaczenie.Najlepiej wyjść na dobrą ciocie które pocaca po główce i widzi co chce widzieć.Z tego sie bierze katowanie psów ,bo NIKT NIC NIE WIDZI.
[/B]
No ucieczka to fajny sposób ,skasować konto i pójść z w cholerę.Ciekawe czy szczeniaki w tej imitacji budy jeszcze żyją...[/QUOTE]

100% RACJI , więcej tutaj takich Bestii dało totalną PLAMĘ

a szczeniaczki , Aleks , jak nie te to inne se w budzie uchowią :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

to że chce usunąć konto bez jakichkolwiek wyjaśnień świadczy o tym że mamy rację
i Rinuś ma rację, 18 lat to najwyższy czas żeby spojrzeć na otaczający nas świat nieco inaczej...zacząć myśleć przede wszystkim nie tylko o swoich zachciankach
mając dokładnie tyle lat co Ty zabierałam swojego psa z łańcucha od poprzedniego właściciela, był to czerwiec więc było ciepło a i tak było mi jej żal
osoba która postanowiła rozmnożyć matkę mojej suki i tym samym się w pewien sposób dowartościować na pewno też poszukała najlepszych z najlepszych domków dla szczeniaków...co z tego jak potem dwie suki (moja i znajomego) okrążyły całą gminę zanim trafiły do nas bo każdy przerzucał sobie je z rąk do rąk bo nie spełniały wymogów :/niestety suka znajomego nie miała tyle szczęścia bo zdechła z dnia na dzień

Link to comment
Share on other sites

Jak nie miałam w życiu do czynienia z takim szczeniakiem to co mam jej powiedzieć jeśli pyta jak o nie zadbać? Jest już za późno, po fakcie, ważne jest teraz żeby dbać o szczeniory i matkę (zresztą byłam PEWNA że to suczka sąsiada stąd te dziwne przynoszenie jej do domu na chwilę:roll:). Świata nie uratujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']ale można nauczyć innych prawidłowego postępowania , każdy uczy się na błędach , cudzych , własnych ale warto umieć przyznać się do tych już popełnionych a nie chować głowę w piasek i zwalać na innych[/QUOTE]

Najlepiej na własnych ale szkoda że w tym przypadku mogą ucierpieć niewinne stworzenia. Zresztą dziewczyna nie wiedziała nawet że to co zrbiła to błąd.
Widziałam komentarze typu "ale jesteś !@#$%" Nic to nie wniesie, trzeba powiedzieć dziewczynie co należy zrobić, pewnie i tak to czyta, dobrze że ktoś zauważył tę budę (do głowy mi nie przyszło że szczeniaki mieszkaja w budzie!!!), chociaż do końca nie wiemy jak jest w rzeczywistości.

[quote name='omry']Więc mamy milczeć?[/QUOTE]

Absolutnie

Juska27 odezwij się jaki jest los psiaków, wszyscy piszą to co piszą bo martwią się o ich los:-(

Link to comment
Share on other sites

Bo widzi się to co chce widzieć..A jak widzę spadzisty dach obity CZYMŚ ,otwór jak czarna dziura to logiczne ,że to buda. Szczeniaków w domu w rękawiczkach się nie bierze ,w tle trawa/liście.Czemu nie pokazała matki?Bo łańcuch ,bo dziurawa buda ,może suka zabiedzona do granic możliwości...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...