Jump to content
Dogomania

Wilma-owczarka-chce-znależć-dom


Szaarikowa

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurde noo, nie wiedziałam!! Załańcuchować to się nie da, sama wiesz, bramka się kompletnie nie zamyka przez te mrozy, tylko lata z góry do dołu, tak to zrobili coby Polska nie zginęła, ale dość mocno zamknęłam tą wcześniejszą bramkę, może jej się nie będzie chciało majstrować, a to ci cholera, ale jednak będę się martwiła...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wilmunia pies cudo, ideał, choć mi też wycięła numer wczoraj. Biegała sobie z Terrim na wybiegu, a na głównym Kaja i Ślepek. Nagle słyszę jak dzwięk skobelka..o matko lecę, przecież wszyscy wiemy jak Terri się kocha ze ślepkiem, a tam już Willma na głównym i Terri, zadarłam się tak, że chyba w górach Świetokrzyskich mnie usłyszeli, Terri zgupiał i wlazł do swojego boksu i tym sposobem udało mi się uniknąć rzezi!!! A Wilma z Kają tylko się powąchały. To ci skubanica ta Wilma ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Pojawiła się szansa dla Wilmy, na razie poszukuję kogoś do sprawdzenia domku w Sanoku i zobaczymy.....;)[/QUOTE]

Majuska czyżby to ta sama kobieta która do mnie dzwoniła, czy ktoś inny, też telefon był z Sanoka, chociaż pani już więcej nie zadzwoniła, więc może to ktoś inny??

Link to comment
Share on other sites

aaaaaleeeeeee klapaaaaa...możecie puścić kciuki ..nic z tego :(
niestety okazało sie, że człowiek nie powiedział mi prawdy, warunki jakie opisywał wogóle nie pokrywają sie z rzeczywistością, to nie jest zły człowiek, ale niestety okłamał i to nie jest dom dla Wilmy:shake::shake:
niezawodnej Hani i Anetce z Sanoka wielkie dzięki tym bardziej, że dziewczyny mają urwanie głowy w sprawie tej biednej sponiewieranej suni collie, która niestety nie przeżyła i jadą z nią właśnie na sekcję do Krosna....

Wilmek, nie załmujmy się, [B]ten[/B] dom się znajdzie, obiecuję ci to kochana!!!

Link to comment
Share on other sites

Agula nie rozumiem tez tego, dopiero dzis przed wizytą facet powiedział prawde, nie wiem co myslał, że może sie mu upiecze, czy co?? nie rozumiem, no nie rozumiem:shake:..ale ja juz tyle rzeczy przerabiałam, że nie zdziwi mnie kompletnie nic, po prostu trzeba byc czujnym i sprawdzać....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...