Jump to content
Dogomania

Saga ma już około 6 miesięcy.Jest w typie Onkowatym.Szukamy ds-pomóż ogłaszać...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Czasami coś takiego wyskoczy, pewnie coś zjadła jak piszecie, moja też jest hasio-sznupkiem i czasami dorwie coś na dworze :diabloti:[/QUOTE]

A tak , a jest na dworze bardzo szybka , ma bardzo dobry węch i nie tak łatwo jej wyjąc z pysia , ćwiczymy ale to musi potrwać ...
A tu już po spacerze z wczoraj no i za chwilkę znów idziemy ( cała trójka )

[IMG]http://dl.dropbox.com/u/104046683/IMG_0355.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] Miałam dzis ją odrobaczać powtórnie ale przeoczyłam to :oops: , jutro na pewno ja odrobacze :lol:

No a piękna zawsze rano dostawała suche pirine dla szczeniąt ( nigdy nie zjadła tylko niszczyła poprzez wywalanie z miski ) , ale tez kilka innych suchych karm i nic nie tknęła , jedyne eukanube dla alergików i kocie sanabell urinary ładnie jadła bo niestety gotowane było wieczorem to wtedy sie na nie rzucała a i jest dość szczupła z tego powodu a dziś dałam jej pedigree vital dla dorosłych i zjadła , choć nie zbyt chętnie i mam nadzieje że będzie jadła teraz to suche pedigree rano a gotowane wieczorem :diabloti: [/INDENT]

[URL="http://tinyurl.com/blrt4bm"]​[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A dzis rano na spacerze zwymiotowała dwa razy żółta piana , poza tym ok , została odrobaczona , suchego zjadła bardzo mało , i czeka na wieczorne karmienie a przed chwilka biegała po mieszkaniu w Larą i padły obie ale tak za około godzinkę idziemy na spacer , mam nadzieje że Lara nie wpadnie mi znów w panikę z powodu gówniarzy bawiących sie petardami :angryy: , może Sara ją odstresuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']miałam tel w sprawie adopcji Sary lub Lary , jestem z Panią umówiona na spacer z psami w sobotę na godz 12 tą bo Pani mieszka w Tychach na os "H" , no i czy ktoś by ze mną poszedł na wizytę PA jeśli spacer wypadnie ok ?[/QUOTE]

Ja się chętnie przejadę, jeżeli Klaudia nie da rady. Ale o 15 w sobotę mamy spotkanie z Panią w sprawie pekina, więc albo przed 15 albo po ja bym mogła. Zapytam Klaudii kiedy ona może.

Link to comment
Share on other sites

Byłam z Sarą u weta w ten piątek, ale brakuje czasu na pisanie :roll:
Te wymioty żółcią sa spowodowane przez zbyt łapczywe jedzenie i ulewa sie jej , mam ja karmić 3 razy dziennie w mniejszych porcjach i na podwyższeniu , a tez powodem wymiotów mogło być jej głodzenie rano gdy zmuszałam ją do jedzenia suchego , wiec nie bede juz jej zmuszać do jedzenia suchego tylko bedzie jeść gotowane ...

Pani z którą byłam umówiona na sobote na godz 12 nie przyszła bo ponoć miała jakieś spotkanie w firmie , miała przyjść dziś , ale juz wczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie że juz ma psa ...


jest szansa że Sara trafi do programu PSIE ADOPCJE ( bedzie to tez reklama dla psów z Punktu )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']Byłam z Sarą u weta w ten piątek, ale brakuje czasu na pisanie :roll:
Te wymioty żółcią sa spowodowane przez zbyt łapczywe jedzenie i ulewa sie jej , mam ja karmić 3 razy dziennie w mniejszych porcjach i na podwyższeniu , a tez powodem wymiotów mogło być jej głodzenie rano gdy zmuszałam ją do jedzenia suchego , wiec nie bede juz jej zmuszać do jedzenia suchego tylko bedzie jeść gotowane ...

Pani z którą byłam umówiona na sobote na godz 12 nie przyszła bo ponoć miała jakieś spotkanie w firmie , miała przyjść dziś , ale juz wczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie że juz ma psa ...


jest szansa że Sara trafi do programu PSIE ADOPCJE ( bedzie to tez reklama dla psów z Punktu )[/QUOTE]
Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...