Jump to content
Dogomania

Saga ma już około 6 miesięcy.Jest w typie Onkowatym.Szukamy ds-pomóż ogłaszać...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem, ze kazdy zajmujący sie zwierzakami ma bardzo mało wolnego czasu i terminy napięte, ale jak sie zgłasza potencjalny dom stały to trzeba wszystko zrobić aby go nie stracić. Starczy zadzwonić do chętnej osoby i powiedzieć, że wizyta P/A sie troche odwlecze. Nie mozna zniechęcać.
A może macie kogoś z okolic gdzie Sara mogłaby mieszkać i ktoś za was zrobi te wizytę ?
Szkoda czasu i zdecydowanych ludzi.Druga okazja może sie nie trafić :shake:

Link to comment
Share on other sites

A Sara dziś była na godzinnym rowerowym spacerze , chciałam ja wymęczyć , ale nie bardzo sie dało , ona ma za dużo tej energii , ona by sie nadawała na wyścigi chartów , ona jest nie do zdarcia [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]
Nowy dom będzie musiał mieć dużo czasu aby ja wybiegać [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_twisted.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Był dziś u mnie chłopak które chce adoptować Sarę, byliśmy na bardzo długim spacerze z nią i moja Larą, jest świadomy jej energii , tego że jest nie do zmęczenia i że gdy ma za mało ruchu to włącza sie jej niszczycielski instynkt , że czasami potrafi zaszczekać , że je sporo i z suchej karmy je tylko jeden rodzaj , wie też że uwielbia mięsko :)
Teraz tylko czekamy na wizytę p/a :)

Link to comment
Share on other sites

Sara z dnia na dzień jest coraz bardziej posłuszna :lol:, np dziś znów pojechaliśmy na ponad godzinny spacer rowerowy do dużego parku ( w drodze do parku na smyczy przy rowerze a w parku bez smyczy ) , objechaliśmy go kilka razy , ale że Sara jeszcze nie miała dość to pojechałyśmy na stawy a ja Sare miałam bez smyczy a w pewnym momencie Sara dojrzała wielka wode i gnała na złamanie karku i już byłam pewna że sie wykapie w tym syfie , ale na moje głośne ''Sara do mnie'' wróciła i tak jeszcze była kilka razy , woda ja bardzo kreci , ale tez jest coraz bardziej karna , ona jest mimo tak młodego wieku bardzo bardzo grzeczna , pies wręcz mogę powiedzieć ideał :lol:
Ćwiczymy nie wskakiwanie na ludzi i dość dobrze reaguje na słowo ''fe'' pozostaje jeszcze problem z chodzeniem przy nodze bo ciągnie , ale i to sie da wyuczyć :lol:

Czekamy cierpiwie na wizytę p/a

Link to comment
Share on other sites

[I]Ty Justyna to jesteś udana z tym jeżdżeniem z Sarą na rowerze :lol:
Wczoraj odebrałam za Pannicę fakturkę (szczepienia+sterylka+cziowanie 478 zł...
Jeżeli ktoś byłby w stanie choćby grosik dorzucić, bądź wspomóc bazarkiem - byłybyśmy bardzo wdzięczne...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Ty Justyna to jesteś udana z tym jeżdżeniem z Sarą na rowerze :lol:
Wczoraj odebrałam za Pannicę fakturkę (szczepienia+sterylka+cziowanie 478 zł...
Jeżeli ktoś byłby w stanie choćby grosik dorzucić, bądź wspomóc bazarkiem - byłybyśmy bardzo wdzięczne...[/I][/QUOTE]

Bo stan konta Sary na dzień dzisiejszy i w ogóle to 0 zł...A fakturę trzeba zapłacić...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś znów zrobiłam Sarze maraton po parku a dokładniej ja na rowerze a Sara przy ale w parku to juz na totalnym luzie i szybka jest jak błyskawica :diabloti:
Za tydzien bedzie już 4 miesiące jak jest u mnie , czy Sara znajdzie dom , jak tyle saropodobnych szuka domu , jak Sara jest coraz bardziej do mnie przyzwyczajona ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']A ona nie miała już u Ciebie zostać Justa? :cool3:[/QUOTE]

Cioteczko to Lara zostaje u mnie :lol: , Sara i Lara są do siebie bardzo podobne :diabloti: ( nie wiem jak sie zdejmuje banerek :oops: ) a Sara jest młodziutka i ma jeszcze szanse na dom , ale jak nikt jej nie zechce to wtedy zostanie już u mnie na zawsze ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']Cioteczko to Lara zostaje u mnie :lol: , Sara i Lara są do siebie bardzo podobne :diabloti: ( nie wiem jak sie zdejmuje banerek :oops: ) a Sara jest młodziutka i ma jeszcze szanse na dom , ale jak nikt jej nie zechce to wtedy zostanie już u mnie na zawsze ...[/QUOTE]

Aaaaa :) mi się one już mieszają ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A jak , niech sie ludziom one mylą a co mi tam :diabloti:

A teraz Wam pokarze jaka Sara jest piękna a i tak nikt jej nie chce pokochać , nie chce dać jej domu , dlaczego :razz:

Sara, grzecznie czeka na dom:
[url=http://naforum.zapodaj.net/b04da2a3c149.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b04da2a3c149.jpg[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziś odp z ogł o Lare a że ona juz domu nie szuka to by można ewentualnie Sare bo sa podobne do siebie , tylko że odp jest taka :
Oto co napisał:

Hello
My name is Anita Johnson i saw your profile today,I became interested, i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my pictures for you to know whom i am.Here is my email address ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])
I believe we can move from here!I am waiting for your mail to my email address above Anita
(Remember the distance or color does not matter but love matters a lot in life)
please contact me here ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])

Pozdrawiamy!
Serwis DajOgloszenie.pl
[URL]http://www.dajogloszenie.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Justa, to jest chyba jakiś spam....[/QUOTE]

Pewnie tak ...
A też dziś miałam zapytanie o Sare , gościu odebrał wiadomość , ale nie odpisał , zobaczymy ...
Dzień dobry
Mam kilka pytań dotyczących Sary:

- jak się zachowuje w stosunku do innych psów? - czy jest towarzyska, uległa, dominująca?

- jakie ma nastawienie do innych zwierząt?

- jak zachowuje się na smyczy i spacerze? - czy ciągnie na smyczy?

- czy ma "ucieczkowy" charakter?
- czy cierpi na jakieś alergie?

- czy jest wysterylizowana?

Poproszę o numer telefonu - 507 300 768 nie odpowiada.

No i moja odpowiedz :
Witam,
Sara dobrze sie dogaduje z innymi zwierzetami , z psami na spacerah ok , nie ma tendencji do agresji , ale jak sie boi jakiegos psa , przeważnie wiekszych i ięzkich które ja taranuja to piszczy i wyszczerza zeby ale nie gryzie , jest łatwo ją odwołać nawet podczas zabawy i sie pilnuje ...
Oczywisie po ewentualnej adopcji można ja puścić dopiero po około 2-3 tyg jak juz sie przyzwyczai do nowego domu .
Jeśli chodzi o koty to je lubi gonić, ale tylko dla tego aby je obwachać i wytarmosić , ale bez agresji .
Jest bardzo towarzyska , wszystkich na spacerach , jak i w domu bo witała , cwicze z nią komende siad bo lubi skakać łapkami po ludziach , jest ulegą i skora do nauke , ale tez szybko sie niecierpliwi , to jeszcze szczeniak , choć juz wyrośniety [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Na smyczy niestety ciągnie , wyprowadzam ją na kantarku , kolczatka jest niechumanitarna .
nie ma alergi , ale jest tez wybradna w jedzeniu , u mnie je Ariona ale najlepiej jej smakuje gotowany kurczak,indyk z ryżem i warzywami .
I bardzo , bardzo ważne , Sara potrzebuje duzo ruchu , najlepiej w parku z psami , wychodze z nia 3 razy dziennie , ale jeden wieczorny spacer jest od 1.5 do nawet 3 godzin , ale tak z godz to minimum , no i w domu jak jest niewybiegana to lubi niszczyć , ale moge na kilka tyg wypozyc klatke kennel ...
Sara jest wysterylizowana , zaszczeipna, odrobaczona , ma około 8-9 mieś .

Z jakiego miasta pan jest , bo może by pan na zywo chciał poznać Sare ?

Z naszej strony jest wizyta przed i po adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej , czy wyraża pan na to zgode ?
Moj tel to 691 985 776 , tez drugi jest uszkodzony , prosze zadzwonić .

Pozdrawiam justa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...