Jump to content
Dogomania

dobermanka Amelka z cukrzycą/ Zostaje u ttossy :) . Za TM [*]


esperanza

Recommended Posts

[quote name='martik b']Coś mam zdanie podobne:lol:..Tossa Ty to jesteś niezastąpiona po porostu i wszystkie te Twoje czworonogi mają tam u Ciebie jak w raju :loveu:[/quote]

[B][SIZE=4][COLOR=Magenta]jestescie zbyt łaskawe Dziewczyny , dziękuję!
[SIZE=2]Ale tak na prawdę to nie jest tak różowo jakbym chciała, same wiecie jak jest kiedy masz tyle psów, kiedy masz dom i prace na głowie - daleko Martuś "do raju" - bardzo daleko :watpliwy:
ale tak już w życiu bywa - nie da sie , jestem tylko zwykłym człowiekiem, a szkoda :wink:

pozdrawiam

wypróbowałam nową karmę dla Amy - moze będzie dobrze,wzdęć nie ma , czuje sie w miarę dobrze - moze będzie ok.
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=Magenta]Martuś - Amelka własnie śpi ale dla ciebie zrobiłam jej sesję zdjęć :loveu:


[/COLOR][/B][CENTER][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9657/p1080709sv2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6402/p1080727av3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img54.imageshack.us/img54/6035/p1080712nq3.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ttossa'][B][/B][CENTER][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9657/p1080709sv2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6402/p1080727av3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img54.imageshack.us/img54/6035/p1080712nq3.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[/quote]
Rany boskie Tossa dziękuję... śliczności moje przekochane :loveu::loveu::loveu:jaka ona dostojna dama jest:loveu: ja tam Tossa niedługo Cię chyba znowu nawiedzę na godzinkę, tak żeby zobaczyć i wycałować ulubienicę moją:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Tossa, nigdy nie zapomne tej chwili kiedy bez wahania nacisnelam na hamulec.
Sam sie nacisnal:-)

I wiem, ze warto bylo..
[B]Amelka jest piekna i Amelka jest SZCZESLIWA.[/B]

I niech ten podlec, co ja wyrzucil, sam sczeznie w samotnosci.

A Ty ja masz dla siebie, choc musisz jej dawac wiele czasu i sil - ona Ci sie odwdziecza oddaniem.
Tylko zwierzeta tak potrafia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo']Tossa, nigdy nie zapomne tej chwili kiedy bez wahania nacisnelam na hamulec.
Sam sie nacisnal:-)

I wiem, ze warto bylo..
[B]Amelka jest piekna i Amelka jest SZCZESLIWA.[/B]

I niech ten podlec, co ja wyrzucil, sam sczeznie w samotnosci.

A Ty ja masz dla siebie, choc musisz jej dawac wiele czasu i sil - ona Ci sie odwdziecza oddaniem.
Tylko zwierzeta tak potrafia..[/quote]

[SIZE=3][COLOR=Magenta]Dorotko- wiesz to wszystko ma jakiś kod - coś sie dzieje - niby nic ważnego ale jest....Amcia jest szczęśliwa ,wiem o tym ale nie będe ukrywać,że daje czasem popalić - siuraniemmm..... w najmniej oczekiwanej chwili :diabloti: ale coraz mniej ...wiesz pisałm ,ze powinna mieć swoją Panią,która da tylko jej swój czas i bedzie miała do niej słabość,hihihi i tak oto zaadoptowałam Panią.......

:cool3: tak,tak, zamieszkała u mnie pani ,która zatroszczy sie o nasz dom a my jej damy dom nad głową i co????????? kocha psy!!!! i ma słabość - do- Amelki :loveu:
Mieszkamy tak sobie juz 2 tydzień w tym moim domu -ARCE-NOEGO- i chyba jest nam dobrze :lol: a więc Amelka zaadoptowała sobie Super Nianie -:razz: a słabość jest z tego,że obie są "po przejściach" jak Niania mówi....

Książkę pisać to mało,życie takie układa scenariusze ,że książki to PIKUś.....pozdrawiam:multi:

acha i zmieńcie tytuł wątku na -Amelka chora na cukrzycę ma już DOM !!!-
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']Jak dla Ciotki Marty to zdecydowanie za rzadko są informacje o Amelce....wiem wiem jestem upierdliwa ;)[/quote]

[COLOR=Magenta]Martuś - je ok , Super Niania sprawdziła się :multi: nawet sama wziela sie za robienie insuliny - ma doświadczenie- wszystko jest dobrze a ja? hmmm racja zalatana i wredna troszkę bo mam sporo latania z załatwinem lotu -hihihi po moje szczeniaki za Ocean- tak wiec trafiłas w sedno -ZA LATANA - jestem.
Amela żyje spokojnie wsród swojej bandy - przybyło jej jedno szczenie- Tosa- zabieram je na wymiane -ale troszkę chce go podtuczyć- tak więc sporo zalatania.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[I][COLOR=Magenta][SIZE=3]Amelka - dzisiaj przeszła serie 13 badań - powodem tych badań był dziwny stan Amci - ale okazało się ,ze wszystkie wyniki są SUPER!!!! jak na cukrzyka tylko problem z cukrem-Amcia się ROZREGULOWAłA - cukrowo i po niedzieli idzie na kilka dni do kliniki - aby ja ustabilizowac.

To tyle - ciesze się ze wyniki są dobre , a pobyt jej dobrze zrobi ,a wyniki najważniejsze :lol:
[/SIZE][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

i druga wazna sprawa- masz fachowa pomoc na miejscu, co jest bardzo wazne. U mnie w miescie nie ma takiej mozliwosci.
U mojej suni coraz gorzej.
Odwlekamy decyzje o uspieniu, ale chyba to nieuniknione.
Strasznie schudla, wyszla jej prawie cala siersc, robi hektolitry siku( nie tylko na dworzu), pojawily sie guzy w roznych miejscach - tak mi jej szkoda.
Ale jest w niej jeszcze iskra zycia, i to slodkie merdanie ogonkiem. Nie jest osowiala, domaga sie glosnym szczekaniem jedzenia. I jest to strasznie straszne dla mnie wszystko- przynioslam ja do domu , malutka, 8 marca 15 lat temu. Tyle mamy wspomnien.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ttossa'][I][COLOR=magenta][SIZE=3]Amelka - dzisiaj przeszła serie 13 badań - powodem tych badań był dziwny stan Amci - ale okazało się ,ze wszystkie wyniki są SUPER!!!! jak na cukrzyka tylko problem z cukrem-Amcia się ROZREGULOWAłA - cukrowo i po niedzieli idzie na kilka dni do kliniki - aby ja ustabilizowac.[/SIZE][/COLOR][/I]

[I][SIZE=3][COLOR=magenta]To tyle - ciesze się ze wyniki są dobre , a pobyt jej dobrze zrobi ,a wyniki najważniejsze :lol:[/COLOR][/SIZE][/I]
[/quote]

A jakie przeszla badania? Porownam sobie z nasza miejscowa oferta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...