Jump to content
Dogomania

Małe, czarne kocię w nowm domku :) Dziękuję, cioteczki


iwonamaj

Recommended Posts

Cioteczki, przed chwilka z pomocą młodej sąsiadki zgarnęłam spod bloku małe czarne, kilkumiesięczne kocię... Płakało strasznie, na dworze zimno, co miałam zrobić:-(. Maleństwo wygląda na domowe, pchało się na klatkę schodową i okropnie płakało :-(... Uwielbia być na rekach i na kolanach, a teraz troszkę zjadło i sobie śpi na tapczanie.
Mam dla niego bardzo awaryjny tymczas do wieczora, ale proszę, pomóżcie. Ja w ogóle nie znam się na kotach. Zrobiłam kilka fotek, kto pomoże wstawić?

Edited by iwonamaj
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwonamaj']Koteczka jest ewidentnie domowa... Ostrzy pazurki na kanapie, "gniecie ciasto" i uwielbia być na rękach.
Wobec tego chyba zacznę od rozwieszenia ogłoszeń w okolicy. Na razie jest DT na dzisiaj :(...[/QUOTE]

Jest u Ciebie?
Kuwetkę ma? Miseczkę z jedzeniem ma? Na poczatek to najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak mała czarnulka już ustawia moje stado po kontach ;) Ale nie agresywnie tylko w celach zabawowy....rezolutna z niej kiciulka. Uwielbia się bawić i raczej nie jest szczególnie strachliwa :)Ewidentnie to jest kot domowy więc może komuś zginął...może ktoś się odezwie na te ogłoszenia , zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Mała już u Sebasiana na kolanach wtulona:) Oby właściciel się zgłosił bo widać że człowiek nie jest jej obcy a wręcz przeciwnie, więc jeśli jej ktoś nie wyrzucił to na pewno się zgubiła :)
PS. Widzę żem byka niezłego zasadziła ...rozstawia moje stado oczywiście po kątach wmieszkaniu a nie po kontach bankowych ;)

Link to comment
Share on other sites

Ano śliczna i do tego bardzo rezolutna...w ogóle jej moje kocury i psiury nie straszne ...noo tylko Łatkasię trochę boi ale to dlatego że on taki wielgachny. Fajnakocinka i taka bardzo pro ludzka :) Masz racje Aguś trza rzucić okiem na ogłoszenia u weta bo może faktycznie ktoś jej szuka .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dancik']Ano śliczna i do tego bardzo rezolutna...w ogóle jej moje kocury i psiury nie straszne ...noo tylko Łatkasię trochę boi ale to dlatego że on taki wielgachny. Fajnakocinka i taka bardzo pro ludzka :) Masz racje Aguś trza rzucić okiem na ogłoszenia u weta bo może faktycznie ktoś jej szuka .[/QUOTE]


Ja mam taką nadzieję Danusiu, że komuś się zagubiła;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dancik']Ano śliczna i do tego bardzo rezolutna...w ogóle jej moje kocury i psiury nie straszne ...noo tylko Łatkasię trochę boi ale to dlatego że on taki wielgachny. Fajnakocinka i taka bardzo pro ludzka :) Masz racje Aguś trza rzucić okiem na ogłoszenia u weta bo może faktycznie ktoś jej szuka .[/QUOTE]
Danusiu, a może mogłabym jakiś plakacik sklecić i wydrukować do ogłoszeń
jak coś to piszcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dancik']Mała już u Sebasiana na kolanach wtulona:) Oby właściciel się zgłosił bo widać że człowiek nie jest jej obcy a wręcz przeciwnie, więc jeśli jej ktoś nie wyrzucił to na pewno się zgubiła :)
PS. Widzę żem byka niezłego zasadziła ..[B].rozstawia moje stado oczywiście po kątach[/B] wmieszkaniu a nie po kontach bankowych ;)[/QUOTE]

I Hugolka i Komarka też ???:-o typowa kobietka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Byłam z chłopakiem dzisiaj u weterynarza ...tak , tak z chłopkiem bo okazało się że naszaczarnulka to nie pani tylko pan kotek :) Kiciuś został zaszczepiony i odrobaczony ( zapodaję paragon ) Weterynarz powiedział że mały jest w bardzo dobrym stanie ...dobrze odżywiony , nie ma świerzba w uszach ( co ponoć jest typowe dla kotów bezdomnych ) więc jak nic nasz kociu miał dom ...szkoda tylko że ten dom go nie szuka , a przynajmniej nic o tym nie wiadomo. Na tablicy u weterynarza patrzyłam ale nie było żadnego ogłoszenia że ktoś go szuka . A kiciuś jest świetny :)
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5549/paragonweterynarz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...