Jump to content
Dogomania

Dobka Sara z Ostrowca ma prawdziwy dom!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aisaK']Moje wszedzie poznikały-nwet aktualizacja u dobków na ogólnym :angryy:

W każdym razie napisałam do tej kobiety kilka słów...[/quote]

Ja tez jej maila wysmarowalam - oj musialam sie mocno za rece trzymac aby nie zaostrzac maila!!!! Szkoda, ze od razu jak mnie rano w niedziele tel obudzila nie zaznaczylam, ze bedzie suczka sterylizowana...

Beata

Link to comment
Share on other sites

Bardzo wszystkich prosze! wczoraj dostłąm 5 sms z dogo z pytaniem o rodowód. opisywałam wiele razy dramatyczna sytuacje suczki. Nie chce nikogo urazic ale mam wrazenie, że wszystkich tylko interesuje rodowod a nie pies :(. Najpierw musimy umieścic psa w bezpiecznycm miejscu a potem bedziemy dochodzic jak to jest z tym rodowodem:angryy: . CHYBA, ŻE JAK NIE MA RODOWODU TO NIE NALEZY JEJ RATOWAC... bo nie warto:shake:

Link to comment
Share on other sites

iwop nie przesadzaj !!!jak do tej pory to 'nadzieja dobermana"wyciagała ze schronów bidy bez rodowodu albo dobki ktore z prawdziwym dobermnaem mialy wspólne tylko umaszczenie i nikomu to nie przeszkadzalo..
Jest opcja hotelu w Tczewie gdzie jest juz kilka nadziejowych psów,tylko potrzebna kasa.A ta niestety sie nie mnozy..

Link to comment
Share on other sites

dzodzo nie przesadzam! 5 sms jeden po drugi z pytaniem o hodowce i rodziców to przesada?! Jak jak brałam z łodzi od netti kota z rodowodem to nie pytałam o paiery !

Jak dotad to tylko aisa wypytuje o charakter psa - wszyscy inni - w kółko - rodzice i tatuaż wiec nie mów ze przesadzam.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Sama pytalam o rodowod Sary jeszcze w niedziele, przynaje. Dostalam wtedy info, ze w poniedzialek moze bedzie wiadomo.

Dlaczego pytalam? Odpowiedz jest bardzo prosta: jesli dostane nr tatuazu to w bardzo krotkim czasie dowiem sie kto jest hodowca. Wtedy bedzie mozliwosc zwrocenia sie do hodowcy czy nie moze suczki zabrac, przetrzymac albo pomoc w szukaniu jej nowego domku. Poza tym mam wiele znajomych osob, ktore co tu ukrywac, moga wykazac wieksze zaintetesowanie suczka znajac jej pochodzenie, chocby ze wzgledow sentymentalnych....Tyle odemnie.

Beata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Beata akurat nie chodziło o ciebie :shake: Ty NAPRAWDE interesujesz sie sarą. [/quote]

Wiele osob sie nia interesuje! Ja mam kolejna Pani ze Slaska zainteresowana ale na razie spokojnie, poczekam na jej decyzje. Nie ma nic przeciwko sterylizacji - a to juz duzo!

Beata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Beata :)
Dzwoniła do mnie aisak - zanosi się, że ją weźmie na tymczas do siebie... ale nie zapeszam. bo na spokojnie to musi rozważyc. :p[/quote]

Oj...ale byloby pieknie! Ona chyba gdzies niedaleko mieszka, prawda?
Wstyd - ale nie znam tamtych okolic "na dole" :-)

Beata

Link to comment
Share on other sites

ja w ogóle nie ZNAM dobermanów - ich charateru. znałam krótko jednego - z 20 lat temu moja ówczesna sympatia miał dobka Ferdynanda i ten cholernik ugryzł (a właściwie capnął ) mnie za palec u nogi bo był zazdrosny :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...