Jump to content
Dogomania

OFF topik


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

O patrz, nasza wf-istka na początku roku szkolnego powiedziała, że jeśli ktoś regularnie trenuje sport w jakimś klubie i da poświadczenie od trenera i na lekcjach dostaje 4 lub 5 to na koniec roku dostanie 6:cool3:
No niestety, na nic się zdała płytka, na której nagrałam moje treningi z Kulką i Nexee, dałam też parę przebiegów Silvi Trkman dla zobrazowania jak to wygląda profesjonalnie... Wf-istka uznała, że to nie jest sport olimpijski, więc nawet poświadczenie od Pikusiowej nic by nie pomogło:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Tak sobie ogladam Olimpiade ( nie mam wyjscia, mamy tylko jeden TV:roll:) i mysle, czy dozyje czasow, zeby Agility stalo sie sportem olimpijskim...?:cool3:[/quote]

Boże uchowaj... jak patrzę na to, co się dzieje w profesjonalnym sporcie, na którym zarabia się pieniądze, to naprawdę chciałabym, żeby agility jak najdłużej pozostawało dyscypliną amatorską, uprawianą przez ludzi, których główną motywacją jest fajne spędzenie czasu ze swoim psem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Boże uchowaj... jak patrzę na to, co się dzieje w profesjonalnym sporcie, na którym zarabia się pieniądze, to naprawdę chciałabym, żeby agility jak najdłużej pozostawało dyscypliną amatorską, uprawianą przez ludzi, których główną motywacją jest fajne spędzenie czasu ze swoim psem...[/quote]
Niby racja, ale popatrz: nie byloby milo moc sie utrzymac z tego co sie lubi?
;)

No zaprzegowcow trza sie zapytac. Ich sport zdaje sie juz jest olimpijski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Boże uchowaj... jak patrzę na to, co się dzieje w profesjonalnym sporcie, na którym zarabia się pieniądze, to naprawdę chciałabym, żeby agility jak najdłużej pozostawało dyscypliną amatorską, uprawianą przez ludzi, których główną motywacją jest fajne spędzenie czasu ze swoim psem...[/quote]

Też racja, ale byc może wtedy agility bardziej by się rozwinęło, szczególnie w Polsce, szczególnie w Częstochowie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Boże uchowaj... jak patrzę na to, co się dzieje w profesjonalnym sporcie, na którym zarabia się pieniądze, to naprawdę chciałabym, żeby agility jak najdłużej pozostawało dyscypliną amatorską, uprawianą przez ludzi, których główną motywacją jest fajne spędzenie czasu ze swoim psem...[/quote]
zgadzam się choć jest to przykre że tak sądzimy :shake:

Asti
Moich wf-istów w liceum też tak przekonywałam (nie dla oceny ale dla samego faktu) ale mi się udało :D ale ja miałam fajnych kolesi, jeden nawet dał mi ksiązki i gazety o psach które gdzieś w domu wykopał :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']zgadzam się choć jest to przykre że tak sądzimy :shake:

Asti
Moich wf-istów w liceum też tak przekonywałam (nie dla oceny ale dla samego faktu) ale mi się udało :D ale ja miałam fajnych kolesi, jeden nawet dał mi ksiązki i gazety o psach które gdzieś w domu wykopał :)[/QUOTE]
Jak wymyślą fitness bądź też gimnastykę z psem, to może i moja da się przekonać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Niby racja, ale popatrz: nie byloby milo moc sie utrzymac z tego co sie lubi?
;)
[/quote]

Znam takich, co się utrzymują :) Wystarczy wygrać ze dwa razy MŚ i już sobie jeździsz po świecie i dajesz seminaria za kilkaset euro za dzień :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Znam takich, co się utrzymują :) Wystarczy wygrać ze dwa razy MŚ i już sobie jeździsz po świecie i dajesz seminaria za kilkaset euro za dzień :)[/quote]
No popatrz, ze tez ja na to nie wpadlam. To ja w takim razie se wygram a co....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Następna Olimpiada (w 2012 r) będzie w Londynie. Kraj, który gości Olimpiadę ma prawo wprowadzić co najmniej jeden (a ostatnio chyba nawet więcej niż jeden) dodatkowy sport. Czasem taki sport znajduje się tylko na tej jednej Olimpiadzie, ale czasem pozostaje na następnych (nie wiem, co o tym decyduje). W każdym razie w Anglii chodzą plotki, że agility ma szansę być konkurencją olimpijska w Londynie... Więc, PATI, trenuj pilnie ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']A czy ktos z tego prawa wczesniej korzystal, bo ja pierwsze slysze....?[/quote]Tzn. mało się interesujesz sportem olimpijskim ;).

Oczywiście, że korzystali - pełną listę takich sportów znajdziesz [URL="http://en.wikipedia.org/wiki/Demonstration_sport"]tutaj[/URL]. Oprócz rozmaitych dziwactw, w ten sposób na Olimpiadach znalazły się po raz pierwszy m. in. koszykówka, badminton i windsurfing.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hej
nie wiem gdzie to napisać wiec pisze tu;)
jestem nowa i niezabardzo sie tu łapie jeszce:oops: wybaczycie??
otoż tak...
mam 17msc berneńczyka(z jakąś domieszką charta chyba, bo chudy jak pieron:shake:) wiec wykorzystujac nasza kogucia wagę przez wakacje zaczelismy troszke skakać na prowizorycznej 'hopce' zrobionej przezemnie:roll:

rozbieg :lol: :lol:
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6388/dsc0093ar3.jpg[/IMG]
i hoooop :mrgreen:
[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3295/dsc0094fn9.jpg[/IMG]
teraz troszke wyzej :-> :->
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6514/dsc0099lj4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...