Jump to content
Dogomania

ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania0112']Jakieś wieści o chłopaku? Rozumiem ze ci ludzie co mieli przyjechac jak zima ustąpi to odpadli?[/QUOTE]

tak myślę, że się rozmyślili, jak już byli umówienia z furciaczkową to napisali, że mieli stłuczkę i nie wiedza kiedy będa mieli samochód - ale litości naprawa samochodu nie ciągnie się miesiącami więc myślę, że po prostu zrezygnowali :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Nie takie łobuzy znajdowały domy! Pamiętasz jaka była załamka z Gustawem? Będzie dobrze niech się tylko ciepło zrobi.[/QUOTE]

wiem wie, ciągle sobie własnie Gutka przypominam i wiem, ze się uda - tylko mogłoby już bo 400 zł/mies.... piechotą nie chodzi :placz:

Link to comment
Share on other sites

nooo był telefon :multi: pan oczywiście nie pamiętał o jakiego psa dzwoni, ale jak już w końcu udało się ustalić... to zapowiada się cudnie - ja mówię, ze to pies wymagający szkolenia i pracy z człowiekiem, bo to pies który potrafi ugryźć, na co pan się baaardzo ucieszył, że potrafi ugryźć, i ze on ma dla niego ocieplaną budę pokrytą dachówką i bardzo kocha pieski, tylko jeden mu się zmarnował teraz, więc on by jutro po Oreo przyjechał :laugh2_2::ylsuper::iloveyou::bigok::sweetCyb::klacz::ghost_2:

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę uwazasz ze buda to dobry pomysł? Mam namysli ze jak on ma zamair z Oriego zrobic psa struzujacego to zeby oreczkowi sie w glowie niepoprzewracało i zacznie gryzc wszytskich a pan nie poradzi sobie. ja myslalam ze dla chlopaka bedzie lepiej jak ktos go bedzie temperowac w agresywnych nawykach a nie ja podburzac by bronil...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']Naprawdę uwazasz ze buda to dobry pomysł? Mam namysli ze jak on ma zamair z Oriego zrobic psa struzujacego to zeby oreczkowi sie w glowie niepoprzewracało i zacznie gryzc wszytskich a pan nie poradzi sobie. ja myslalam ze dla chlopaka bedzie lepiej jak ktos go bedzie temperowac w agresywnych nawykach a nie ja podburzac by bronil...[/QUOTE]

oj Aniu Aniu :turn-l: a taka uważna w czytaniu zawsze a tu uwierzyłaś mi, że oddałabym... do budy???? :lol:

Link to comment
Share on other sites

:oops:
Na początku nie uwierzyłam ale jak napisałaś "przesmiewcy" i dałąs emotka focha to zzaczelam sie zastanawiac czy pan ci czegos fajnego nie nagadal o budzie... no i potem ta z ta pooadopcyjna ( a podrzuceniu furcie nie uwierzylam:p) i jakos zwatpiłam...:oops:
Juz sie tak podejsc nigdy nie dam!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']Naprawdę uwazasz ze buda to dobry pomysł? Mam namysli ze jak on ma zamair z Oriego zrobic psa struzujacego to zeby oreczkowi sie w glowie niepoprzewracało i zacznie gryzc wszytskich a pan nie poradzi sobie. ja myslalam ze dla chlopaka bedzie lepiej jak ktos go bedzie temperowac w agresywnych nawykach a nie ja podburzac by bronil...[/QUOTE]


dała się wkręcić

:turn-l: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...