Jump to content
Dogomania

Samotny, głodny ONek na ulicach miasta.Bruno juz w swoim domu !!!


bela51

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cantadorra']Wiem, że onek już z Belką :) Jedzie do Emiś :) Przepraszam Izek, że pierwsza się wkomponowałam na dogo z tą wiadomością, ale strasznie się cieszę! Hip, hip, hurra![/QUOTE]

O rany !!!!!!!!!!!!:bigcool::bigcool::bigcool::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: strasznie się cieszę :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]Bela[/B], żyjesz ??? Ja już odtajałam :razz:
Trochę się zmartwiłam, że jeszcze nie zawitałaś na wątek z dobrymi wieściami :roll:

Byłam dziś z bela51 w schronie i jak już wiecie od Cantadorry - UDAŁO SIĘ :multi: :multi: :multi:
Na wszelki wypadek pojechałyśmy przed czasem i w efekcie zamiast przed 15.00 wydali nam psiaka już przed 14.00.
Bardzo się z tego ucieszyłyśmy, ale potem przyszło nam długo czekać na Emiś, której JPS zwariował i nie mogła trafić.
Emiś, dziękujemy, że po tylu trudach dojechałaś i... nie zawróciłaś :-D

Chłopak jest naprawdę cudny :loveu:
Wprawdzie mocno zaniedbany, ale po nadal pięknej samczej głowie widać, że jak się go wyleczy i odkarmi to będzie kawał pięknego owczara :):):)
Resztę napisze bela51 :)
Ma też kilka fotek :razz:

[B]A my musimy zewrzeć szyki i zacząć zbierać kasę, bo obawiam się, ze leczenie chłopaka może chwilę potrwać [/B]:roll:
Sierść i skóra w złym stanie, jakieś zgrubienie na grzbiecie w okolicach kręgosłupa i chyba stan zapalny siusiaka ...
Emiś ma jeszcze dziś pokazać chłopaka wetowi

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Bela[/B], żyjesz ??? Ja już odtajałam :razz:
Trochę się zmartwiłam, że jeszcze nie zawitałaś na wątek z dobrymi wieściami :roll:

Byłam dziś z bela51 w schronie i jak już wiecie od Cantadorry - UDAŁO SIĘ :multi: :multi: :multi:
Na wszelki wypadek pojechałyśmy przed czasem i w efekcie zamiast przed 15.00 wydali nam psiaka już przed 14.00.
Bardzo się z tego ucieszyłyśmy, ale potem przyszło nam długo czekać na Emiś, której JPS zwariował i nie mogła trafić.
Emiś, dziękujemy, że po tylu trudach dojechałaś i... nie zawróciłaś :-D

Chłopak jest naprawdę cudny :loveu:
Wprawdzie mocno zaniedbany, ale po nadal pięknej samczej głowie widać, że jak się go wyleczy i odkarmi to będzie kawał pięknego owczara :):):)
Resztę napisze bela51 :)
Ma też kilka fotek :razz:

[B]A my musimy zewrzeć szyki i zacząć zbierać kasę, bo obawiam się, ze leczenie chłopaka może chwilę potrwać [/B]:roll:
Sierść i skóra w złym stanie, jakieś zgrubienie na grzbiecie w okolicach kręgosłupa i chyba stan zapalny siusiaka ...
Emiś ma jeszcze dziś pokazać chłopaka wetowi[/QUOTE]

wystarczy kilka tygodni i bedzie wyglądał pieknie dowodem na to jest moja Frajda 3 tygodnie u nas i wyglada o niebo lepiej, najwazniejsze ze chlopak jest juz bezpieczny u Emiś lepiej trafic nie mógł :) na pewno dorzucę się

Link to comment
Share on other sites

Jestem dopiero teraz, ale padłam po powrocie do domu.
Jest taki piekny, ze swoją szlechetna, dumna glowa i sliczna postawa. Niestety bardzo wychudzony i z koszmarnymi zmianami pod skóra w okolicach kręgoslupa. Nie wiemy czy to jakies guzy, czy zgrubienia po pogryzieniach, Koniecznie musi zobaczyc go weterynarz.
Oczywiscie , jak zawsze wybrałysmy sie bez porzadnego aparatu, zaraz wstawie marne zdjecia z komórki.

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/zdjcie0340cz.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2953/zdjcie0340cz.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/zdjcie0341001n.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3512/zdjcie0341001n.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Chłopak był tak podekscytowany, że nie mógł wytrzymać w jednym miejscu ;)
Ciężko było zrobić mu porządne zdjęcie :roll:
Mimo wychudzenia jest bardzo silny, trudno mi było go utrzymać
Wyglądało to mniej więcej tak, jakby sobie biegał z "czymś" uczepionym na drugim końcu smyczy :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...