Jump to content
Dogomania

Krosno 13.05.2007


Dalmatynkaa

Recommended Posts

[quote name='Nerul']Czlowieku jak ja widze malamuta to wariuje... ile ja bym dala za psa tej rasy ale narazie niemam mozliwosci finansowych... 28 latek to nieduzo- moja siostra ma 26 :D:D a z nią dogaduje sie swietnie... Od ilu lat wystawiasz? I mam pytanie- podalabys jakis inny kontakt GG czy mail do korespondencji na temat malamutów. Chociaż moja wiedza niejest mala to chcialabym ją pogłębiac a od ciebie duzo bym sie chyba nauczyla prawda? xD[/QUOTE]
Ja też tak miałam :) A wystawiam 10 lat. Ale jestem stara ;) Wysłałam Ci maila.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nerul']Dziękuje za maila *__* 10 lat wystawiasz czyli od 18 roku zycia? A jakie byly twoje początki? Chcialabym sie dowiedziec jak najwiecej o ile bedziesz oczywiscie chciala ;)[/QUOTE]
Hehe, pogadamy na wystawie bo teraz jestem trochę zajęta: robię a właściwie dokańczam rozety na wystawę!! Więc do zobaczyska!!

Link to comment
Share on other sites

Bura jaka stara, jaka stara! ;-)
Ja mam 16 na karku :D i sie juz staro czuje ;-)
ale to podobno do 20 tak jest, a potem to juz tylko w dół spowrotem ;-) :D

do zobaczenia na wystawie!
Ja jednak bede wolny strzelec ;-) tzn. bez piesa, chyba ze cos przygarne, albo pozycze od znajomych ;-)
i zapewne bede przy bernenczykach, ew. goncze polskie, ew. setery i goldeny wlasnie ;-)

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Witam:)
Nie orientuje sie ktoś, czy p. Ewa Bukład będzie sedziowac najpierw grupe X czy najpierw grupę II? Dam rade dojechac z moim chartem dopiero na 10,30, i nie wiem czy to nie będzie za późno? A ma ktoś może informacje o kolejności sędziowania chartów?Baaardzo proszę o informacje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A ja juz sie mogę pochwalić wynikami z krosna !

Cirneco dell Etna
[SIZE=3][COLOR=red]Colombian Friends Cierto Chilli : Zwyc Mł, BOB i BOG 3 !!![/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]Charcik włoski : [/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Il Cagnolino Fernando CAC, BOB i BOG 3 !!!!![/COLOR][/SIZE]

:laola: :laola:

[COLOR=black]Dzielne pieseczki !![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']A ja juz sie mogę pochwalić wynikami z krosna !

Cirneco dell Etna
[SIZE=3][COLOR=red]Colombian Friends Cierto Chilli : Zwyc Mł, BOB i BOG 3 !!![/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]Charcik włoski : [/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Il Cagnolino Fernando CAC, BOB i BOG 3 !!!!![/COLOR][/SIZE]

:laola: :laola:

[COLOR=black]Dzielne pieseczki !![/COLOR][/quote]

brawo !!! :multi: :multi: spisaly sie twoje dzieciaczki !!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']A ja juz sie mogę pochwalić wynikami z krosna !

Cirneco dell Etna
[SIZE=3][COLOR=red]Colombian Friends Cierto Chilli : Zwyc Mł, BOB i BOG 3 !!![/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]Charcik włoski : [/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Il Cagnolino Fernando CAC, BOB i BOG 3 !!!!![/COLOR][/SIZE]

:laola: :laola:

[COLOR=black]Dzielne pieseczki !![/COLOR][/quote]

Gratulacje ! ! :multi:

Czy ktoś jeszcze już wrócił z wystawy, macie może jakieś fotki, albo wyniki? ? :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...