Jump to content
Dogomania

Krosno 13.05.2007


Dalmatynkaa

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jusiss']

Numerka tez nie dostalam (w sensie tej naklejki) Mam tylko ten jeden swistek i na nim napisany numer katalogowy :-)[/quote]
to tak jak ja:roll: no nic - w niedzielę trza będzie odebrać razem z katalogiem:p

Link to comment
Share on other sites

Ja również bede (pewnie mnie niekojarzycie bo niestety malo sie wypowiadam, ale miejmy nadzieje ze Dalmatynka mnie pamieta ;)), jednak jak zawsze jako widz... Wie ktoś moze o stawce Huskych i jak widze Malamuty (dziękuje za informacje :)), chociaż jak widze jest ich naprawde niewiele. Jak czytalam to widzialam ze ktoś Malamuta wystawia... Mogłabym mu zrobic fotografie jak cos? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Aga616 musi byc slicznie bo jak nie to... bedzie tak jak chyba w 2005 roku na wystawie Rzeszowskiej, zostala przerwana przez ogromną ulewe[/quote]
prognozy krótkoterminowe ostatnio się sprawdzają - niedziela ma być śliczna:p deszczu nie biorę pod uwagę, bom zmarzluch okrutny, wystarczy już że prawie zamarzłam w opolu - teraz mam ochotę się opalić:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Aga616 a jakie psy wystawiasz? Moze by sie spodkanie zorganizowalo jakies milosników psów z DGM... Jeszcze bedzie ze mną moja kumpela Kamila (Dalmatynka chyba nas pamieta :D) wiec mogłoby byc wieksze grono[/quote]
goldena i setera szkockiego:lol: a spotkanie - jak najbardziej - mnie łatwo poznać - chyba wiele osób z taką czarno-białą mieszanką nie chodzi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Ja również bede (pewnie mnie niekojarzycie bo niestety malo sie wypowiadam, ale miejmy nadzieje ze Dalmatynka mnie pamieta ;)), jednak jak zawsze jako widz... Wie ktoś moze o stawce Huskych i jak widze Malamuty (dziękuje za informacje :)), chociaż jak widze jest ich naprawde niewiele. Jak czytalam to widzialam ze ktoś Malamuta wystawia... Mogłabym mu zrobic fotografie jak cos? :diabloti:[/QUOTE]

Ja zapraszam serdecznie, łatwo mnie rozpoznać“ jestem z Malamutką w weteranach, zielona marynarka, na mojej www, poszukaj pod hasłem ajutkowo są foty :) Zdjęcia chętnie, jasne!! Poza tym miło będzie pogadac z kimś fajnym :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Bura oczywiscie ze sie spodkamy ale niezdziw sie bo ja mam raptem 15 lat wiec sie niezraź bo ty pewnie dorosla. Oczywiscie chyba moglabym suczke pogłaskac? Fotografie niestety porobie zwykłym aparatem- cyfrówka sie zepsula i jets nie do naprawy wiec jakby ktos zrobil pieskowi Bury zdjęcia to prosilabym o przesłanie. A ty Buro ile masz lat jeżeli mogę zapyttac bo jak wiecej niz 20 to ja juz robie mowe zebym przypadkiem niepalnela jakiejs gafy xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Bura oczywiscie ze sie spodkamy ale niezdziw sie bo ja mam raptem 15 lat wiec sie niezraź bo ty pewnie dorosla. Oczywiscie chyba moglabym suczke pogłaskac? Fotografie niestety porobie zwykłym aparatem- cyfrówka sie zepsula i jets nie do naprawy wiec jakby ktos zrobil pieskowi Bury zdjęcia to prosilabym o przesłanie. A ty Buro ile masz lat jeżeli mogę zapyttac bo jak wiecej niz 20 to ja juz robie mowe zebym przypadkiem niepalnela jakiejs gafy xD[/quote]
luzik - nie wiem jak Bura, ja mam 28 lat, ale chyba to w niczym nie przeszkadza;) nadal zapraszam na ring goldenów lub seterów - bedziemy razem z mężem, jasnym goldenem i czarnym seterem:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Z mężem? No to ja juz sie tremuje ale jeżeli rozmawialas juz z kims w moim wieku co kocha psy to miejmy nadzieje ze nic to niebedzie przeszkadzac... oczywiscie niezdziw sie jak bede maniacko głaskac twoje czworonogi. A spod jakich przydomków są psiaki?[/quote]
chyba pierwszy raz się ktoś stresuje mając rozmawiać ze mną:roll: :p co za świat hehe, czuję się jak jakaś starucha:eviltong: a psiury - seter: Aston Martin Manon Lescaut, Golden - Hedo z Jurkowej Zagrody, do zobaczenia:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz moze w przyszłosci (gdyby rodzice zgodzili sie na psa z rodowodem bo myslą nad kundlem ze schroniska) spodkałybysmy sie na wystawach ;) I sorki za to ze moglas sie poczuc ze ja sie ciebie boje... ja poprostu na pierwszy raz z dorosłym wystawcą jestem poprostu niesmiala... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Bura oczywiscie ze sie spodkamy ale niezdziw sie bo ja mam raptem 15 lat wiec sie niezraź bo ty pewnie dorosla. Oczywiscie chyba moglabym suczke pogłaskac? Fotografie niestety porobie zwykłym aparatem- cyfrówka sie zepsula i jets nie do naprawy wiec jakby ktos zrobil pieskowi Bury zdjęcia to prosilabym o przesłanie. A ty Buro ile masz lat jeżeli mogę zapyttac bo jak wiecej niz 20 to ja juz robie mowe zebym przypadkiem niepalnela jakiejs gafy xD[/QUOTE]
Kochana, ja tak czasem myślę, że w sumie to mimo moich 28 nadal jestem na poziomie umysłowym moich gimnazjalistów, których czasem czegoś uczę :diabloti:
Poza tym moja obstawa to tez jedna 15 latka :) Jasne, zdjęcia będą, my jedziemy z 3 aparatami (cyfraki) a chętnie Tobie foty strzelimy też. I nie tremuj się, my psiarze to jedna banda maniaków, tu wiek nie jest istotny. Szajba wszystkich na jeden poziom sprowadza :)

Link to comment
Share on other sites

Czlowieku jak ja widze malamuta to wariuje... ile ja bym dala za psa tej rasy ale narazie niemam mozliwosci finansowych... 28 latek to nieduzo- moja siostra ma 26 :D:D a z nią dogaduje sie swietnie... Od ilu lat wystawiasz? I mam pytanie- podalabys jakis inny kontakt GG czy mail do korespondencji na temat malamutów. Chociaż moja wiedza niejest mala to chcialabym ją pogłębiac a od ciebie duzo bym sie chyba nauczyla prawda? xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...