Jump to content
Dogomania

Galeria sznaucerek: Esty, Keysi, Kajci i Nuki


AnkaG

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tangerine74']Szkoda. Moze potrzebujesz jeszcze jakieś młodszej rozbrykanej suni, zeby je nauczyła ? :razz::lol::p[/quote]

Jeszcze jeden pies - to już chyba bym sobie :grab::flaming:

[quote name='madziamn']GRATULACJE DLA MICHAŁKA!!!:multi:
Masz Aniu wspaniałego Syna i świetne stadko sucze to jest już duży powód do radosci.[/quote]

Stado dzisiaj całą noc łaziło po mnie :mad: Pod kołderkę , na kołderkę , pod kołderkę ...

Link to comment
Share on other sites

No sześciu chłopaków - i tak ściągnęli z innych miast, bo w Szczecinie jest ich dwóch. :cool3:

U mnie jakiś wirus - Keysi przeszła lekko a Estę rozłożyło kompletnie.

Esta leży jak zdechniutała. Już nie wymiotuje i nie ma biegunki. W nocy tak źle się czuła, ze zwróciła i leżała na tym pyskiem i łapami. Slabiutka jest - nawet nie może stać. Dostała antybiotyk i jakiś jeszcze zastrzyk.

Nie ma to jak mieć fajny urlop :cool3::mad:

Link to comment
Share on other sites

Ech no życie jest po prostu do doo...
Wzięłam się za mycie okien - boooze kiedy ja to skończę. :mad:

Estka ciut lepiej - pije wodę więc sie nie odwodni. Leży bidula. Zalatuje wymiocinami ale nie myję jej bo taka słabiutka.

Cieszę się, że obejrzałyście formację. To teraz wiecie co Misiek tańczy. Oni godzinami ćwiczą te synchrony, równe linie itd. To i tak nie było idealnie bo już byli zmęczeni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...