Jump to content
Dogomania

juz była za TM -cudem uratowana -pudel duży z rodowodem-szuka dt lub ds


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a to małe łaciate teraz mnie zaczepia

[IMG]http://images48.fotosik.pl/508/ce7955dfe999cb80med.jpg[/IMG]

jak widac sunia latająco biegająca. Kobita juz prawie zdrowa. zakończylismy leki. Na wzmocnienie dostaje super jedzonko.
Przeciez kobita troche ciałka musi zdobić.
Skóra juz nie ta sama. Powim krótko jest juz ok:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']:)))) No cudnie, że pychol uśmiechnięty ale myślałam, że jakaś specjalistka od pudli zajęła się jej fryzurą a tu twarz ciągle nie ogolona... szkoda, że nie mieszkam gdzieś bliżej. A jak jej sytuacja prawna ? Dlaczego umierała taka zaniedbana w lesie ?[/QUOTE]


Basiu Z

Ona na dzień dzisiejszy nie może być bardziej ogolona. Na swoją super fryzurę jeszcze będzie musiała poczekac.
Co do lasu to ja nie pisalam ze tam była znaleziona. Nie wiem skąd to stwierdzenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']Na granicy Brwinowa o Podkowy Leśniej została znaleziona w opłakanym stanie pudlica duża czarna. Osoby zgłaszające sunie myślały że nie żyje.
Sunia żyła lecz była juz trzema łapami za TM. Po tygodniu leczenia wczoraj wstała sama o własnych siłach.

To przez tą Podkowę Leśną mi się skojarzyło z lasem, przepraszam. Ale nieważne w lesie czy nie - gdzies tam leżała chyba wycieńczona skoro jak jest napisane w pierwszym poście - była trzema łapami na tamtym świecie i dopiero po tygodniu leczenia wstała o własnych siłach.

Co do golenia pudla to nie sugeruj, że ja coś takiego zalecam jako piękną fryzurę, dla psa tej rasy. Miałam na myśli ogolenie kufy, stóp i nasady ogona, żeby wyglądała jak pudel a nie jak terier rosyjski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.'][quote name='kasiaprodex']Na granicy Brwinowa o Podkowy Leśniej została znaleziona w opłakanym stanie pudlica duża czarna. Osoby zgłaszające sunie myślały że nie żyje.
Sunia żyła lecz była juz trzema łapami za TM. Po tygodniu leczenia wczoraj wstała sama o własnych siłach.

To przez tą Podkowę Leśną mi się skojarzyło z lasem, przepraszam. Ale nieważne w lesie czy nie - gdzies tam leżała chyba wycieńczona skoro jak jest napisane w pierwszym poście - była trzema łapami na tamtym świecie i dopiero po tygodniu leczenia wstała o własnych siłach.

Co do golenia pudla to nie sugeruj, że ja coś takiego zalecam jako piękną fryzurę, dla psa tej rasy. Miałam na myśli ogolenie kufy, stóp i nasady ogona, żeby wyglądała jak pudel a nie jak terier rosyjski.[/QUOTE]

a te "niedociagnięcia " to tak specjalnie zostawione. Aby ogon jak u szczura nie wyglądał. Łapki ma teraz jak u konia fryzyjskiego (cudo konik) a łepek to przeciez dziewczynka i troche kędziorków musi miec.;)

Link to comment
Share on other sites

Sunia ma się dobrze i dziś pojechała do domu tymczasowego. Trochę jest nieufna w stosunku do osób nowo poznanych ale na tymczasie nabierze pewności siebie.Zamieszkała w bloku u osób które znają tą rasę doskonale.
Zresztą opiekun miał całe życie pudle i z tą rasą jest bardzo zaprzyjaźniony. Trochę nabierze ciałka a i za miesiąc fryzura będzie godna pudlicy.

Jak znalazła się na ulicy trudno powiedzieć gdyż były jej opiekun nie mieszka już pod adresem wskazanym przez hodowcę. Sunia nie była w żadnym ZK zgłoszona w Polsce .

Oczywiście gdy tylko otrzymam zdjęcia z tymczasu zaraz się nimi podzielę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kad']Jeszcze na odchuchaniu, ale domek na nią czeka z duuużą niecierpliwością :lol:[/QUOTE]

Zrozumiałam z powyższej wypowiedzi, że to domek stały już na nią czeka z tą "duuużą niecierpliwością" a to w tym tymczasowym tak się niecierpliwią ? A co z domem stałym ? nie wybrany jeszcze ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

przepraszam za OFF - dziewczyny szukają kogoś do przeprowadzenia p/a w okolicach Pruszkowa i/lub Milanówka

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237488-4-cudne-szczeniaki-dziewczynki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-Prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Basia Z.']Zrozumiałam z powyższej wypowiedzi, że to domek stały już na nią czeka z tą "duuużą niecierpliwością" a to w tym tymczasowym tak się niecierpliwią ? A co z domem stałym ? nie wybrany jeszcze ?[/QUOTE]
a my nadal nic nie wiemy......Watek bez zakończenia?........

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 8 months later...

[quote name='malagos']eh, kolejna historia bez zakończenia.....[/QUOTE]

Przepraszam, nie wiedziałem, że MÓJ pies istnieje w internecie. Przez przypadek w google'ach zobaczyłem jej zdjęcie więc spieszę dopisać epilog:

Ita (a tak na prawdę Tusia - Ita było zbyt poważnym imionkiem jak na taką trzpiotkę) ma się świetnie. Jest prawdziwą gospodynią domu, w którym od dawna ją wyczekiwano - od śmierci mojej poprzedniej dziewczynki. Jest najbardziej znanym i lubianym psem na nie małym Warszawskim osiedlu i przedmiotem zachwytu niezliczonych dzieciaków ("mamo, mamo, popatrz, jak baranek") na codziennych, wielogodzinnych spacerkach w parku nad Wisłą.
Z Tusią miałem kłopot - wrażliwy przewód pokarmowy. Trwało parę miesięcy zanim dopracowałem właściwą dietę ale teraz jest OK.
Tusia jest moim 9-tym pudlem (w sumie) - pięć dziewczynek i czterech chłopczyków, więc mam kolosalną wprawę w rozpieszczaniu jej.
I na tym właśnie zajęciu schodzi mi prawie każde popołudnie od prawie 1,5 roku.
A dziecko po ostrzyżeniu wygląda całkiem nieźle :lol: chyba (wszystkie swoje pudle strzygłem zawsze sam) - wysłałbym zdjęcie ale nie umiem:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...