Jump to content
Dogomania

W Nowym Domku!!!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cezar jest już w (kolejnym) nowym domku. Miejmy nadzieję, że tam dłużej zagrzeje miejsce.
aha, Kazan II, czyli ON-ek też już został adoptowany, ponad miesiąc temu. Nie wiem czy to jakiś super domek, bo wzięto go na psa stróżujacego, ale mam nadzieję że nie jest mu tam źle.
Ostatni raz już chyba edytuję :] Nie poznałam pierwszego Kazana na początku. Jego też już nie ma w schronie, też jakoś od miesiąca już. Nie miał lekko, po dwóch miesiącach po pierwszej adopcji odebrano go właścicielom ze względu na skandaliczne warunki, w jakich był trzymany. Podobno w schronisku odżył, o ile to w ogóle możliwe, więc wolę nie myśleć co tam się działo. Teraz mieszka w Pawłowiczkach. Piękny i kochany psiak :)

Link to comment
Share on other sites

No to juz wiem - Cezar gryzie.
Ostatniego opiekuna pogryzł dość dotkliwie, ugryzł już po powrocie pracownicę schronu, drugiego pracownika ugryzł czy też próbował.
Ma zostać wykastrowany, wcześniej nie zostanie nikomu wydany (mam nadzieję że rzeczywiście). Jeżeli po kastracji nie uspokoi się, prawdopodobnie czeka go uśpienie.
Odwiedza go jakiś pan, który chciałby go wziąć i twierdzi, że potrafi sobie z nim poradzić, ale wszyscy poprzedni też uważali że potrafią... zwłaszcza ze pan chciał, żeby nie kastrować, bez sensu.
To tyle :(

Link to comment
Share on other sites

Ehhh to faktycznie nieciekawa sprawa :(
Jeśli chodzi o kastracje to jednak warto spróbować...u nas w schronisku jest taki psiak jeden, który też był agresywny a po kastracji sie zmienił :) Więc może jednak warto? Choć nie powiem bo szkolenie też pewnie by sie przydało... :roll:
A co do tego Pana, który sie zgłosił to na prawdę musicie uważać!! Tak jak napisała [B]AgaiTheta[/B] wkoło ciągle sie słyszy o walkach... :-( :angryy: No a skoro stwierdził, że weźmie Cezara bez kastracji to może też chciąć go do jakiejś pseudohodowli :roll: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...