Jump to content
Dogomania

W Nowym Domku!!!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Michelle , pw ;)

[CENTER][B] Kochani - adopcja Oskarka to 65zł plus paliwko , robi się prawie 200zł na start. Proszę o wpłaty :modla:

Od początku stycznia czeka na swoją szansę :(

[IMG]http://bokserywpotrzebie.pl/wpotrzebie/cezar_kedzierzyn01.jpg[/IMG]

[/B] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Cezar jest juz w Częstochowie:multi: u Pani Szkoleniowiec. Pani po pierwszych oględzinach stwierdziła, że Cezar nie jest agresywnym psem, ponieważ nie chciał wejśc do klatki, wiec złapałam jego za obroże, by go wprowadzić i Pani stwierdziła, że wtedy - jeśli byłby agresywny powinien mnie ugryźć a nie zrobił tego. Stwierdziła, że jak na obcą osobe, jaką jestem dla niego, powinnam za ten manewr miec już rozszarpaną rękę i do szycia, wiec...nie jest źle. W drodze był bardzo grzeczny :loveu: grzeczniejszy niż Twój Maks Hippies:eviltong: . Podchodził sporadycznie do mnie, zeby dać mi całuska i lezał albo siedział i oglądał widoki. Jest cudowny!!!!!!!
LA-pegaza a my musimy sobie porozmawiać:mad:

Acha mam fotkę kawalera, którą niezwłocznie wstawię....

Link to comment
Share on other sites

Cezarek będzie na 2 tygodniowej obserwacji - zobaczymy czy jest agresywny, tak jak to wcześniej twierdzono. Możliwe, że dopiero jak się zaaklimatyzuje, to pokaże różki :diabloti:

Pierwsze wrażenie pani Kamili - pozytywne :p Nie jest super agresywny, nie rzucał się na kojce z psami, jak go michelle wsadzała do boksu również nie użył zębów. Powiedziała, że w przeciwieństwie do Dakara widać, że pies wydaje się być normalny :cool1: i że nie będzie super problemów. Zobaczymy za jakiś czas :cool3:

Super duży nie jest, waży z 23 kg (?), jak na psa bez rodowodu ma ładną bokserową główkę :loveu:

Schronisko nie dało zaświadczenie o szczepienie p/wściekliźnie. Dzwoniłam - pani zapewniała, że miał robione 26 czerwca, ale to trzeba dosłać. Katrinko, mogłabyś przypilnować ?

W schronisku ponoć raz capnął pracownika, ale to było przy ucieczce z boksu, jak go chwycono gwałtownie za obroże, więc raczej reakcja wywołana strachem.

Z pierwszych wrażeń z hotelu i podróży mamy obraz całkiem fajnego psa :multi: W przyszłym tygodniu będę dzwoniła żeby się dopytać o jego postępy w nauce ;)

[CENTER][B]Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Michelle!
:laola:
[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...