Jump to content
Dogomania

On nie ma szans w schronie!Pomocy!Dzerżoniów


agnieszka30

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z relacji dyrektora schroniska wynika ze Simba przybrał na wadze i jego stan zdrowia jest dobry:multi: Choc mial sluszne watpliwosci co do sprawdzenia reakcji psiaka na koty w obawie ze pies sie zerwie ze smyczy i "zje" kota , przekonalam go jednak ze to dosc wazna informacja i jutro mam dzwonic aby sie dowiedziec jakie sa wyniki tego eksperymetu...wiec wiecej ewentualnie jutro :multi:

Link to comment
Share on other sites

niee...żałuję bo yvet zastanawiała się nad adopcją simby......w sumie pisałyśmy to pomiędzy sobą a nie na wątku.....niestety psa sprzątnęli nam sprzed nosa:roll:
a szkoda bo yvet to osoba o wielki sercu....
a pozatym nie lubię dzwonić do tego schronu...albo jestem przewrażliwiona albo dyr. mnie nie lubi......:cool1:
a walę to...wazne ze simba znalazł domek

Link to comment
Share on other sites

Taakk też trochę żałuje ze simba został adoptowany, choć z drugiej strony ciesze sie ze znalazł w końcu domek. Tylko szkoda że nie będzie żadnych wieści o jego pobycie tam....Co do kremowego to od razu go zauważyłam bo jest śliczny, ale mieszkam w bloku a kremowy potrzebuje duuużo przestrzeni do wybiegania sie i ma szaleńcze pomysły :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...