Jump to content
Dogomania

Saba ma DS w Toruniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc w sterylizacji i ogłoszeniach !


toyota

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W marcu chyba są zniżki na sterylki, bo to miesiąc sterylizacji. Ja w ciągu chyba max 3 miesięcy muszę rozliczyć bazarek, a przelew będę musiała zrobić osobno z bazarku i osobno z jednorazowych wpłat. Toyota, dowiedz się kiedy ta sterylka i czy jest możliwy odroczony termin płatności, a jeśli tak to jaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']W marcu chyba są zniżki na sterylki, bo to miesiąc sterylizacji. Ja w ciągu chyba max 3 miesięcy muszę rozliczyć bazarek, a przelew będę musiała zrobić osobno z bazarku i osobno z jednorazowych wpłat. Toyota, dowiedz się kiedy ta sterylka i czy jest możliwy odroczony termin płatności, a jeśli tak to jaki.[/QUOTE]

w marcu tez, ale ja wypatrzylam jeszcze cos takiego:
[url]http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/sterylizacja-i-kastracja-ps-w-i-kot-w-w-2013-roku[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stan konta Saby na dzień 01.07.br:

ewu; 20 zł
maarit; 20 zł
basiunia 131; 15 zł
Aimez_moi; 20 zł
bazarek Kryzia; 140 zł
teresaa118; 80 zł[B]
razem 295 zł [/B]:multi:

Dziękujemy :loveu:
Z mojego drugiego bazarku (czekam jeszcze na 2 wpłaty) będzie chyba 75 zł dla Saby, więc razem byłoby [B]370 zł[/B].
W takim przypadku, myślę, że nadwyżkę z bazarku (20 zł) przekażę na Perełkę, która jest również beneficjentką tego bazarku.

Edited by Kryzia
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z bazarku dla Saby i Perły uzbierało się 150 zł, czyli 75 zł dla każdej.
Poprzednie wpłaty na sterylizację Saby wynoszą 295 zł.
295 zł + 75 zł daje kwotę 370 zł.
Toyota, pytanie - czy kwota 350 zł jest ostateczna ?, bo jeżeli tak, to nadwyżkę 20 zł przekazałabym dla Perełki.
Czy znany jest już termin sterylizacji ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...