Jump to content
Dogomania

Nowe nabytki myszowe


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gusia0106']Gosi Tora ma nowotwór. Złośliwy. Naciekowy. Nieoperacyjny. Niewyleczalny. Bardzo słabo reagujący na chemię. Wewnątrz nozdrza.
Nic się nie da zrobić.

Nie wiedziałam gdzie napisać więc napisałam tu.[/QUOTE]

o **** :(
przytul Gosię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Gosi Tora ma nowotwór. Złośliwy. Naciekowy. Nieoperacyjny. Niewyleczalny. Bardzo słabo reagujący na chemię. Wewnątrz nozdrza.
Nic się nie da zrobić.

Nie wiedziałam gdzie napisać więc napisałam tu.[/QUOTE]

Ojej, jak przykro :( Rokowanie pewnie kiepskie :( Jakieś naświetlania nie wchodzą w grę? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Teraz dla równowagi gorsze wieści. Tedi nie akceptuje małych dzieci. Bardzo boi się burzy. Zdarza się, że szczeka i niszczy (skupia się na drzwiach, listwach przy podłodze, zrywaniu linoleum), gdy zostaje sam. Teraz już wiem, dlaczego ma mocno starte przednie zęby. ;)

Foksik w upalne dni dużo pije i sika... Głównie w domu. Nie są to już rzeki, tylko jeziora. Kupę też najlepiej robi się w warunkach domowych. Jest niezmiennie żywiołowy, bezpośredni i zakręcony. W ubiegłym tygodniu zyskałam siniaka na nodze i dostałam z główki w nos. Chwilami wymiękam... Nie wiem, czy ktoś zaadoptuje takiego łobuza. ;)

Filipek to mój ulubieniec. :loveu: Miły, grzeczny, stonowany psiak. Ma klasę. Być może wkrótce się przeprowadzi - wszystko rozstrzygnie się w sobotę. Proszę o trzymanie kciuków. :)[/QUOTE]
Załamka z tym Foksem, naprawdę. :shake:

Filipek Szafirek Szaruś :loveu: to jak widać typ wybitnie Szarusiowy także jeśli chodzi o charakter :loveu: Wyjątkowy dom by mu się przydał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']przez jakiś czas nie będzie wieści z naszego hotelu.
pozdrawiamy;)[/QUOTE]
Udanego urlopu :)

Wczoraj do domu pojechał Filip, bardzo dziękuję hop! za przeprowadzenie wszelkich formalności, wizyty i zawiezienie Filipa-Szafirka :)

Kochane psisko, mam nadzieję, że będzie mu dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Martwiłam się, że Tedi słabo przybiera na wadze - niepotrzebnie. Przytył ponad 5kg i waży około 22kg. ;)

Aktualne informacje o Foksiku:

[FONT=Verdana]Foksik ma około 2 lat, waży ponad 14kg. Jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, ma chip. Prawdopodobnie na tle alergicznym ma kłopoty z uszami i oczami (zaczerwienione spojówki, wydzielina w uszach). Od kilkunastu dni je specjalistyczną karmę, ale efekty diety widoczne będą dopiero po miesiącu. Poza tym jest zdrowy i wyjątkowo śliczny. Foksik to ruchliwy, wesoły, ciekawski psiak. Wszędzie go pełno. Jest skoczny i szybki. Potrzebuje ruchu. Lubi spacery i zabawy. Ładnie chodzi na smyczy. Wspaniale dogaduje się z innymi psami. Ma szczenięce zachowania. Nie zachowuje czystości w domu. Trochę niszczy.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Wczoraj do domu pojechał Filip, bardzo dziękuję hop! za przeprowadzenie wszelkich formalności, wizyty i zawiezienie Filipa-Szafirka :)

Kochane psisko, mam nadzieję, że będzie mu dobrze :)[/QUOTE]

Za wcześnie dziękujesz. Dzisiaj zadzwoniła pani. Wieści są średnie - Filipek jest apatyczny, nie reaguje na zawołanie, nie chce wychodzić na zewnątrz. Piszczy, skrobie pod drzwiami. Przy mnie zachowywał się normalnie, ale po moim wyjściu jego zachowanie się zmieniło. Wydawało się, że dobrze się czuł w tej rodzinie i akceptował obecność dzieci, ale to widocznie było pozorne. Jeżeli nic się nie zmieni, to Filipek wróci i trzeba mu będzie szukać domu u starszej osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']O masz, zdążyłam się ucieszyć z domu Filipka, a tu takie wieści... :shake:
Wielka szkoda, wielka... Ale może jeszcze będzie dobrze?[/QUOTE]

Ja też się cieszyłam. Może będzie dobrze, a może nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Za wcześnie dziękujesz. Dzisiaj zadzwoniła pani. Wieści są średnie - Filipek jest apatyczny, nie reaguje na zawołanie, nie chce wychodzić na zewnątrz. Piszczy, skrobie pod drzwiami. Przy mnie zachowywał się normalnie, ale po moim wyjściu jego zachowanie się zmieniło. Wydawało się, że dobrze się czuł w tej rodzinie i akceptował obecność dzieci, ale to widocznie było pozorne. Jeżeli nic się nie zmieni, to Filipek wróci i trzeba mu będzie szukać domu u starszej osoby.[/QUOTE]
Dziękuję za pomoc i Twój trud. Nigdy nie ma gwarancji, że będzie dobrze. Mam nadzieję, że jednak się przyzwyczai a jak nie to poszukamy gdzie indziej. Ważne, żeby było mu dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Ogłoszenie Tediego-piłkarza ;):
[URL]http://tablica.pl/oferta/pies-do-adopcji-pilkarz-i-prawdziwy-wierny-oddany-przyjaciel-ID39Jah.html#52ac4382ee[/URL][/QUOTE]
Dzięki :)

Będę poprawiać ogłoszenia to zmienię i Foksika i Tediego.

Link to comment
Share on other sites

Filipkowi powinni dać czas. Pies musi przywyknąć do zmiany. Szczególnie pies z problemami. Jak trafiły do mnie moje oba psy ( tj. jeden daaawno, a drugi 4,5 roku temu) , mimo, ze to były jeszcze szczeniaczki, bez traumatycznych przeżyć, oba się bały, były nieufne. Koks to cały dzień z legowiska nie wychodził. A później każdego dnia zdobywał jedno pomieszczenie. Jak wszedł do kolejnego pokoju, to wracał do siebie i spal- tak był zmęczony.Psychicznie, bo fizycznie na takim metrażu to raczej nie.

Link to comment
Share on other sites

To nie jest tak, że pani zadzwoniła, że chcą oddać Filipka. Zadzwoniła, żeby poinformować, jak się zachowuje. Powiedziałam, że jeżeli nie będzie się potrafił u nich zaaklimatyzować, to lepiej, żeby wrócił. Wolę zostawić furtkę. Adopcja na siłę nie jest dobra i korzystna dla psa.

Link to comment
Share on other sites

Foksik...

[IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2558/dno3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6753/m3fi.jpg[/IMG]

Tedi...

[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4161/7vnp.jpg[/IMG]

[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6141/x6d4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Ależ poważny ten Foksik ;) Niezwykle :)[/QUOTE]

Sekundy powagi i skupienia. :lol: Wydarłam z japy z pasją rozpruwanego pluszaka (nawet na brodzie Fo zaczepił się "flaczek" misia ;)). Zagoniłam na posłanko i zaczęłam przedstawienie - pluszak tańczył i wydawał dziwne dźwięki, a Foksik chwilami nieruchomiał.

Foksika spotkały dwa nieszczęścia... Kolega Tedi okazał się brutalem (poszło o malutką piłkę), a ukochana żabka zamilkła. Dramat. ;)

Tedi przestaje być puchaty. Wyłazi z niego mnóstwo sierści. W tej chwili wygląda średnio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...