Jump to content
Dogomania

ostatni raz ... Lilith ...


Patka

Recommended Posts

[quote name='Patka']tęsknimy za nią bardzo ... ciężko bez niej ...
ale kiedy przypomnę sobie jak cierpiała ... rozumiem że chciała już odejść ... :-([/quote]

Bardzo mi przykro i smutno z powodu Twojej straty. Wiem jak ciężko jest stracić psiego przyjaciela, a właściwie członka rodziny. Przeżyłem to miesiąc temu. To, że już nie cierpi jest pocieszeniem, ale niestety niedużym.
Może teraz nasze sunie hasają sobie razem po tej lepszej stronie.
RIP Lilith, RIP Lara.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

powiem tyle sercem zawsze z dobrymi ludzi.sle buziaki pani ktora stracila swa kruszynke.lecz nie ma co sie zamiartwiac,ja to rowniez przezylam teraz wiem ze moim niuniom-a stracilam dwie suczki,jest juz dobrze.ja spie spokojnie,moge normalnie juz ogladac ich zdiecia i filmy.wydaje mi sie ze to swiadczy ze maja sie dobrze i ze nic je nie boli,ze sa po prosty szczesliwe i kiedys je znow spotkam.wiec z calego serca pocieszam cie,ja mam znow szkrabki-pieski i zyje dla nich.pozdrawiam serdecznie.bedzie dobrze....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nie mogłam znaleźć Lilkowej galerii.. I jakieś takie złe przeczucie mnie ogarnęło. Wrzuciłam "Lilith" w wyszukiwarkę i... szok :placz:

Patko, bardzo, bardzo mi przykro :-(
Liluniu, najsłodsza ruda krówko, jaką widziałam, śpij spokojnie (')

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczynki!

Widze, ze Wy także króweczkę wspominacie...(')

Patuś...a czy Wy z Rudolfiną macie swoją galerię? (wybacz, ale i tak ukradkiem z prac piszę i nie mam czasu aby przekopać te wszystkie strony), o fotce brzuszka nie wspomnę! Chciałaby zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...