Jump to content
Dogomania

Wrocław 14-15.04.2007


Rauni

Recommended Posts

[quote name='Magda i Saga']Cytuję
[SIZE=2]Jeśli chodzi o zawody majowe, to nie ma możliwości obniżenia wieku.[/SIZE]

[SIZE=2]Nic więcej.Mail był do Leszka i Leszek odpowiedział, jednak pełniąc funkcję przewodniczącego Podkomisji. Nie wiem jak to zinterpretować. Ja potraktowałam jako odmowę przewodniczącego.[/SIZE]
[/quote]
No właśnie. W podkomisji zasiadają 2 osoby z klubu, który zerówek raczej do tej pory nie organizował i którego zawodnicy w zerówkach ani w zawodach nieoficjalnych z reguły nie startują. Ale wszyscy pozostali członkowie podkomisji reprezentują kluby i grona, które w zerówkowych zawodach uczestniczą tłumnie i z dość dużym zapałem i chyba nie pomylę się dużo, jeśli powiem, że chyba wszyscy pozostali członkowie (poza Olgą i Leszkiem) sami brali udział w zerówkach. Czy wnioskować z tego, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, czy też decyzje podejmowane są niezbyt kolegialnie?
Ja jestem jak najbardziej za tym, aby wystosować pismo z postulatem o obniżenie wieku. Może jest to jakaś metoda na przekazanie naszym reprezentantom, czego od nich oczekujemy i jak widzimy ich rolę w tym całym interesie.
Bo jak na razie, to chyba nasze drogi się rozmijają.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponieważ dziś mam nastrójj ludu robotniczego- bardzo proszę o wpisywanie argumentów za wiekiem '0' 15 miesięcy. Postaram się (jesli nie ma innych ochotników;) sklecić z tego pismo i wstawię do zaopionowania.:razz: później zbierzemy podpisy i wyślemy oficjalną drogą:evil_lol: wtedy przynajmniej będzie musiało wejść pod obrady komisji i będziemy musieli dostać odpowiedź drogą również oficjalną.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://xtreme.blox.pl/2007/03/Lista-startowa.html"]Aktualna lista startowa[/URL]

W kwestii wieku zerówkowego (oraz wyrażania vox populi w innych sprawach) : oficjalne pisma należy kierować do Przewodniczącego Podkomisji na Oddział ZKwP w Legnicy, natomiast [B]kopię [/B]warto wysłać bezpośrednio do Leszka na e-mail celem szybszego rozpatrzenia sprawy.

Obiecuję, że Komisja w najbliższym czasie omówi kwestię obniżenia wieku w zerówkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Myślę, że poradzimy sobie z opanowaniem skomplikowanego procesu wysyłki listu do Podkomisji:evil_lol: [/quote]

To od razu tylko przypomnę, że korzystanie z maila GKSP, zalecane przez Robulla jako świetny kontakt z Podkomisją, można sobie darować :diabloti:. Równie dobrze można pisać na Berdyczów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Raczej nie. Chyba nawet regulamin tego zabrania...[/quote]

No swojego czasu nie zabraniał, bo Tokaj biegał z Kaśka i Andrzejem w róznych klasach tego samego dnia, tylko w Openie biegał z jednym przewodnikiem.
TAk samo Kryśka i jeszcze pare psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']No swojego czasu nie zabraniał, bo Tokaj biegał z Kaśka i Andrzejem w róznych klasach tego samego dnia, tylko w Openie biegał z jednym przewodnikiem.
TAk samo Kryśka i jeszcze pare psów.[/quote]
Oj, to musiało byc baaaardzo dawno. Ja jestem za młoda, aby takie rzeczy pamiętać :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Hotele:

[FONT=Arial][SIZE=2]Hotel WKS Śląsk[/SIZE][/FONT]
53-434 Wrocław,ul.Oporowska 62
tel.+48 (071) 361 20 61
[FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://www.wks-slask.pop.pl/"]www.wks-slask.pop.pl[/URL][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]2-osobowy 120 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]3-osobowy 150 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]pies 15 zł[/SIZE][/FONT]

[B]Hotel "Irys" *[/B]
ul. Irysowa 1
51-117 Wrocław
Tel./Fax (+48 71) 352-85-11, 352-92-78

Można się również rozbić z namiotem na terenie Ośrodka, ale szczerze mówiąc w połowie kwietnia wydaje mi się to raczej opcją survivalową.

Będzie możliwość wymierzenia psów na zawodach.

Dla zaniepokojonych tym, że ich jeszcze nie ma na liście: lista nie jest aktualizowana automatycznie po wysłaniu zgłoszenia, tylko ja to muszę potem wgrać na stronkę, co nie następuje od razu, tylko w miarę jak mam chwilę wolnego czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Pisze się pisze, dziś albo jutro z wieczora w pełni je sklecę i rozsyłam. W Czechach można, gdzie jeszcze?[/quote]
Sajko przyślij i do mnie to podpiszę - to by mi się akurat Blondyn łapał na Wrocław (ur. 12.01.07) to ta dobra wiadomość...

A zła jest taka, że 12.03 we śnie odeszła Fufak (Ja Pantera), tętniak, miała niecałe 5 lat... po prostu zasnęła...
proszę nie komentujcie...:-(

dlatego tak długo się nie odzywałam...
a do 13 kwietnia jestem na zwolnieniu lekarskim i od wczoraj mam net...
pozdrawiam
CHI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Czy jeden pies może biegać tego samego dnia w 0 z jednym przewodnikiem a potem w oficjalnych z drugim przewodnikiem?[/quote]

Zerówki są szczególną klasą dla początkujących psów, dlatego nie ma w nich niektórych przeszkód, tyczki są niżej. Na zawodach przyjęła się praktyka, że jest to klasa dla psów, które nigdy jeszcze nie startowały w openach (innymi słowy, pies, który przechodzi do open, traci prawo startu w zerówkach).
W związku z tym nie ma takiej możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...