Jump to content
Dogomania

Wrocław 14-15.04.2007


Rauni

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mokka']Guuuuuzik prawda. Bo dojechać do Wrocka z Warszawki to nie problem, ale wrócić po zawodach, to jest dopiero wyzwanie. Przerabiałam już powrót po zawodach pociągiem i wylądowałam w domciu nad ranem :evil_lol: .[/quote]

He, He co Wy wiecie o podróżowaniu :cool3: , moja ulubiona trasa :angryy: :diabloti: to Szczecin-Warszawa-Szczecin , zresztą każda wyprawa z naszego kąta to wyzwanie :razz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Mało tych zerówek[/quote]No, ja zaczęłam zgłaszać Lotkę do zerówek, ale potem zauważyłam to, co Rauni tutaj napisała o wielu... Lotka będzie miała tylko 17 miesięcy, nie 18, więc z tego planu nici. Więc limit wiekowy 18 miesięcy może być powodem mniejszej ilości zerówek... W zerówkach są obniżone przeszkody i brak tych trudniejszy, aby młodsze psy mogły startować - jak pies ma 18 miechów to już w A1 może iść. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'] W zerówkach są obniżone przeszkody i brak tych trudniejszy, aby młodsze psy mogły startować - jak pies ma 18 miechów to już w A1 może iść. ;-)[/quote]
O ile pamiętam, ten temat był już poruszany przy okazji Bydgoszczy i to ograniczenie jest wprowadzone przez ZK. I choć organizatorzy prosili i błagali, związek był nieubłagany i nie pozwolił obniżyć granicy wieku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Zdecydowanie podkomisja, a własciwie przewodniczący. Pisałam do Leszka z prośbą o obniżenie wieku dla zerówek do 15 miesięcy i [B][U]zdecydowanie odmówił[/U][/B]. Nigdzie dalej nie pytałam.[/quote]

W imieniu całej podkomisji czy swoim? I jakie było uzasadnienie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Zdecydowanie podkomisja, a własciwie przewodniczący. Pisałam do Leszka z prośbą o obniżenie wieku dla zerówek do 15 miesięcy i zdecydowanie odmówił. Nigdzie dalej nie pytałam.[/quote]
Oooooo, jestem bardzo rozczarowana stanowiskiem podkomisji :roll: .
To ja już zupełnie nie rozumiem, jak się ma postępowanie podkomisji (która nota bene ma nas, zawodników reprezentować) do popularyzacji agility :niewiem: .

Link to comment
Share on other sites

To ja mam taką propozycję, czy możemy wystosować oficjalne pismo do Podkomisji o obniżenie wieku '0' do 15stu miesięcy? Można by zebrać podpisy z różnych klubów i pokazać to jako inicjatywa obywatelska.

Ja generalnie zaczynam myśleć, że są jakieś 2 środowiska agility i głos tego drugiego jest silniejszy, skoro nasze pomysły spotykają się z odmowami/ pominięciem tematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Jestem za![/quote]

Tym bardziej, że:

[URL]http://www.zkwp.pl/zg/szkolenia/Regulamin_mistrzostw_obedience.pdf[/URL]

To jest mój osobisty głos na za, który również zgłaszałam podkomisji, ale pozostał w mniejszości :(

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie nie jest jasne, czy w ogóle podkomisja ma podstawy, aby takie ograniczenia wiekowe dla zerówek wprowadzić... :roll: No bo tak: zerówki nie są regulowane żadnym oficjalnym regulaminem. Stanowią niejako "imprezę towarzyszącą", tak jak na przykład na wystawach konkursy rysunku dla dzieci. Nie wiem, czy w przypadku takich imprez towarzyszących, Związek (tu - podkomisja) w ogóle musi być konsultowana, ale jeśli tak, to raczej tylko w temacie, czy się zgadza, czy nie, a nie w temacie, w jakim wieku dzieci muszą być, żeby brać udział. ;-)

Tyle że tutaj oczywiście wszyscy się boimy, że jeśli nie dostosujemy się w organizacji naszych zawodów do widzimisię podkomisji, to ktoś się postara, żebyśmy następnych zawodów już w ogóle nie mogli zorganizować... To już przerabialiśmy, więc dostosowujemy się do rozmaitych dziwacznych wymagań. Może to jest i jakiś sposób... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...