Jump to content
Dogomania

Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']Mała juz od rana w klinice. Podobno nie ma zagrożenia życia. Nie d końca z linią leczenia naszych weterynarzy się zgadzają. No masz Ci los. Są podejrzenia, że to tarczyca. Genetycznie osłabiona.[/QUOTE]

Nie tarczyca , a trzustka , nasi lekarze zbadali ją tylko pobieżnie , a jak się okazuje trzeba zrobić bardziej szczegółowe badania żeby być pewnym ,że to to .Wieczorem będę do kliniki dzwonić to dowiem się więcej .

Link to comment
Share on other sites

I znowu złe wieści... :( A dowiadywałyście się jak zdrowie dwóch adoptowanych piesków?

Nie mam teraz możliwości zrobić bazarku, dopiero w styczniu mam nadzieję. Ale może ktoś mógłby zrobić cegiełkową loterię z nagrodami?
Ja mogłabym ufundować np. zestaw filmów "Obcy" ( 2,3i 4 niestety bez pierwszej części). Wysyłka na mój koszt. Jeszcze z trzy cztery takie (lub lepsze) nagrody by się przydały. Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GatoNegro22']I znowu złe wieści... :( A dowiadywałyście się jak zdrowie dwóch adoptowanych piesków?

Nie mam teraz możliwości zrobić bazarku, dopiero w styczniu mam nadzieję. Ale może ktoś mógłby zrobić cegiełkową loterię z nagrodami?
Ja mogłabym ufundować np. zestaw filmów "Obcy" ( 2,3i 4 niestety bez pierwszej części). Wysyłka na mój koszt. Jeszcze z trzy cztery takie (lub lepsze) nagrody by się przydały. Co o tym myślicie?[/QUOTE]

Pomysł super , ale ja w tej chwili też nie dam rady , prowadzę 3 bazarki i nie bardzo wszystko ogarniam .

Link to comment
Share on other sites

Przyszły wreszcie wyniki , trzustka jest zdrowa . Teraz będą badać dokładnie kupę w kierunku lamblii i ogólnie na pasożyty , podejrzewają też wrodzoną chorobę jelit i to też będą badać .Zapłaciłam za transport do kliniki -60zł

Edited by Anja2201
Link to comment
Share on other sites

Tami dziś wróciła do DT , jest wstępna diagnoza - nieswoiste zapalenie jelit , Tami dostanie leki (amoksycylinę przez 5 dni , folic do czasu wyleczenia i encorton ) Może ktoś ma encorton na zbyciu ?To dość popularny lek .

Jutro wrzucę fakturkę (760zł ) i kartę informacyjną z kliniki .

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][SIZE=1][SIZE=2][B]Wpływy w Grudniu :[/B]
Anja2201 bazarek -47,82zł
bazarek Anja2201-39,80zł
rovaniemi -5,10zł
bazarek ciastkowy -99,20zł
Aska7-50zł (na konto fundacji )
Bela51 bazarek-100zł
Finlora -20zł
Radek -10zł (na konto fundacji )

wydatki : opłata za DT listopad -450zł
Transport Tami do kliniki -60zł+35zł
Karma brit junior-109zł
karma 4kg -71,84zł
leki dla Tami-21,13zł

[B]Razem : Na koncie fundacji[/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#ff0000][SIZE=1][SIZE=2] -1241,50zł [/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=1][SIZE=2], na moim koncie :[/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=1][SIZE=2]-112,77zł



W tej chwili nie jesteśmy w stanie zapewnić sukom dalszego leczenia , nie wiem jak długo DT będzie cierpliwie czekać na kasę . Chyba tak źle nie było jeszcze:( [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Poszedł dzisiaj przelew na 150 zł. To jest druga częsc wpłaty z bazarku fony.
Prosze Was o potwierdzenie ( gdy juz bedzie zaksięgowany ) na wątku bazarkowym, ( 100 + 150 )
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248271-ZAKONCZONY-!Czas-prezent%C3%B3w-!-Znajdziesz-tu-wszystko-!-Bazarek-fony-do-21-11-br?p=21678555#post21678555[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...