Jump to content
Dogomania

oto OTTO !! mój mały wulkan energii :)


Ana :)

Recommended Posts

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Otto w końcu znalazł sobie godnego towarzysza do zabaw, a mianowicie jest to Tobi :D 6 miesięczny jack russell terrier :) przynajmniej Otto może się wybawić, a nie, że piesiur wymięka po 3 minutach zabawy :diabloti::D Ostatnio jak wyszalał się z nim na spacerze to najnormalniej w świecie w domu padł i leżał niesamowity widok :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobrryyy.
Moja nadal skacze do samochodów (a ciężarówki to takie rarytasy) choć o wiele mniej. I ciągnie czasem nadal. Czasem az trace motywację, bo chyba wszystkie metody wypróbowałam włącznie z tym ze jak ciagnie to ide w druga stronę, ze smakołykami itp. Już nie mam pomysłów. A najgorsze jest to ze jak jestem w parku i np ktos biega albo jedzie na rowerze to od razu by sie rzuciła... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Ana :)']Otto w końcu znalazł sobie godnego towarzysza do zabaw, a mianowicie jest to Tobi :D 6 miesięczny jack russell terrier :) przynajmniej Otto może się wybawić, a nie, że piesiur wymięka po 3 minutach zabawy :diabloti::D Ostatnio jak wyszalał się z nim na spacerze to najnormalniej w świecie w domu padł i leżał niesamowity widok :loveu:[/QUOTE]

bardzo dobrze ,teraz się porządnie wybawi :evil_lol: znam ten ból bo Luna zajeżdża kondycyjnie wszystko co mniejsze od niej,ciężko o dobrego kompana do zabaw:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nath']Dzień dobrryyy.
Moja nadal skacze do samochodów (a ciężarówki to takie rarytasy) choć o wiele mniej. I ciągnie czasem nadal. Czasem az trace motywację, bo chyba wszystkie metody wypróbowałam włącznie z tym ze jak ciagnie to ide w druga stronę, ze smakołykami itp. Już nie mam pomysłów. A najgorsze jest to ze jak jestem w parku i np ktos biega albo jedzie na rowerze to od razu by sie rzuciła... :shake:[/QUOTE]

Witamy
u nas widać już małe postępy prawie w ogóle nie rzuca się na samochody jedynie raz na jakiś czas. Za to przerzucił się na ludzi.... do każdego by mnie zaciągnął żeby móc obskoczyć... chce się z nimi bawić ale wiadomo jest to niezwykle uciążliwe...

Link to comment
Share on other sites

Witamy się:). Kolejny sobowtórek Kosteckiego, tylko trochę mniejszy ;). No dobra może nie sobowtórek ale podobni i widzę że też takie adhd ;). Pozdrawiamy i zapraszamy do naszej galerii. Co do samochodów też mam problem i to gorszy bo mój nie goni i nie szczeka, tylko wskakuje pod przedni zderzak skubaniec i to nie każdy samochód tylko głownie w momencie mocnego nakręcenia na zabawę.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Ana :)']albo pokazuje język :evil_lol::diabloti:
[IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/2n07rli.jpg[/IMG][/IMG][/QUOTE]

słodkości:eviltong::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...