Jump to content
Dogomania

Bokserka Zosia ma już swój wymarzony DOMEK!!!!!!


netti1

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć,

Mamy problem z Zosieńką. Ma straszliwe rozwolnienie i nie możemy tego w żaden sposób ustabilizować. Dzisiaj idziemy do lekarza. Pozytywne jest to, że Zosia dużo pije i domaga się jedzenia (oczywiście, że jej nie daję - od wczoraj) i nie jest apatyczna.
Sunieczka wczoraj wygrzewała kosteczki i futro lśniące na słoneczku w parku. leżała jak płastuga i spała, ale jak zaczęła chrapać na cały park, to niestety musiałam ją obudzić Wcale nie chciała wracać do domu. Robiła mi takiego "osiołka" (spuszczony pysio, skulone uszki i ten WZROK), że nie miałam siły jej zabierać i siedziałyśmy 3 godziny. Później, oczywiście, obowiązkowy obchód "smrodziuchów", żeby żaden się nie zmarnował.... I w domu byłyśmy po 5 godz.!!!!!
Dziewczyna pokazuje "różki". Zaczęła ciągnąć na smyczy (dostała cieczki, nie zdążyłam wysterylizować). Z takiejżto przyczyny jest do mnie uwiązana, co nie bardzo się jej podoba.
Z Edwardą Wspaniałą żyje w najlepszej komitywie. Edwarda się poddała i fotel oddała, ale teraz śpi po prostu na Zosi.

Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Pozdrowienia dla Edwardy od mojego Czesława![/QUOTE]

Dziękujemy bardzo. Oprócz Edwardy Boskiej Z Natury, Zosieńce towarzyszy jeszcze drugi kot, czyli Manieczka. Mańka do pewnego czasu prychała na Zosię, ale zrezygnowała. No bo, kot prycha i prycha a pies po nim taranem przechodzi, a kot se prycha dalej. Doszła więc do wniosku, że skoro działanie nie przynosi rezultatu to...... Zwyciężyłyśmy nad ......, wczoraj wróciłam do domku, to nawet zosinego "wypadku" nie było.
Niestety, nie będę mogła Zosieńki zatrzymać. Mój obecnie były niedoszły przyszły mąż opuścił nas. Samej z Zośką będzie mi bardzo ciężko, dziewczynka będzie siedziała długo sama w domku, a do tego jeszcze od czasu do czasu wyjeżdżam służbowo. Zastanawiam się tylko, jak tą kruszynkę oddam :shake: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Niestety, tak:placz:

Nie chcę, żeby większą część dnia spędzała sama, a tak niestety by było. teraz jeszcze udaje mi się wyjść wcześniej z pracy do domu, ale to kiedyś się skończy. Zosieńka naprawdę zasługuje na więcej! Ona jest taka słodka i kochana, uwielbia towarzystwo człowieka, uwielbia się przytulać, kiedy się z nią rozmawia. Nawet kiedy idę się kąpać, sunieczka idzie ze mną, siada przy wannie, patrzy się i merda ogonkiem. Odkąd zawładnęła fotelem Edwardy, nawet nie próbuje wchodzić do łóżka. Jest cudnym, słodkim, najkochańszym boksiem na świecie!!!!!!!!! Tylko z uwagi na dysplazję, najlepiej byłoby, żeby nie musiała zbyt dużo chodzić po schodach.
Co ja zrobię, jak jej nie będzie?????!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Cześć,

wczoraj wróciłam do domu, a Zosieńka po prostu oszalała na mój widok. Kto inny da mi tyle radości i uczucia, tylko za to, że jestem???? Poszłyśmy na spacerek, a ona, jakby przeczuwała, że chcę ją zostawić, cieszyła się, słuchała, bawiła....Jakby chciała mi pokazać jakim jest super boksiem. Kiedy wróciłyśmy do domu, sunieczka przez cały czas nie odstępowała mnie na krok, w końcu położyła się przy mnie i przytuliła całym ciałkiem. I ten jej WZROK!!!!! Nie umiałabym się z nią rozstać, za bardzo by mi jej brakowało. Zrozumiałam, że jestem wyjątkową szczęściarą, że trafił mi się najcudowniejszy bokserek na świecie. I nigdy, przenigdy Zosieńka nie zostanie sama i nawet przez chwilkę już nie będzie tęsknić
Kiedy jej powiedziałam, że zostajemy już na zawsze razem, że kanapa, fotel, miski, koty....są i będę zawsze jej, od razu poleciała po zabawkę i zażądała rozrywek. Jest po prostu cudna!!!!

Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...