Jump to content
Dogomania

ŁAPEK, bez łapy, ale z ogromnym sercem.MA DOM!


NatiiMar

Recommended Posts

[quote name='gaja13']Ja mu deklaruję 100 zł na m-c i szukamy DS :)[/QUOTE]

Szanowne Cioteczki!
Do 15.11.2012 będę przebywał w domu. Do tego czasu mogę zaopiekować się Łapkiem. Posiadam specjalistyczny sprzęt groomerski, który wykorzystam do pielęgnacji pieska. Pobyt miesięczny Łapka u mnie, pozwoli Wam zaoszczędzić kilkaset złotych, które w późniejszym terminie wykorzystacie na opłatę PDT u NatiiMar. Jeśli moja oferta Wam odpowiada, zadzwońcie, i przywieźcie Łapka do mnie.

Edited by hektor2461
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kotylandia']Co u Łapka nowego? Jest u Ciebie, Hektorze?[/QUOTE]

Łapek jest u mnie. Szybko się przystosował. Korzysta z zasady pięciu wolności. Chyba jest tego świadomy. Bawi się z moimi psasmi (oczywiście oprócz psa Hektora, o wadze 20 kg). Bardzo garnie się do człowieka. Jest fizycznie niesamowicie sprawny. Podchodzi, staje na dwóch łapach i trzeba go głaskać. Potrzebuje miłości człowieka. Sprawnie spaceruje na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Hektorze, masz możliwość zrobienia zdjęć Łapkowi? Jak się bawi z psiakami, jakieś takie ładne, kiedy jest wypielęgnowany? :) Zrobiłabym mu ogłoszenia drukowane i zaatakowałabym Opole i okolice, bo chyba inaczej nigdy nie znajdziemy mu domu. W jakiej miejscowości teraz przebywa?[/QUOTE]

Zdjęcia, filmy i ogłoszenia dotyczące Łapka pilotuje NatiiMar. Sądzę, że raczej z nią w sprawie Łapka należy się konsultować.

Link to comment
Share on other sites

Uf wreszcie dotarłam.... Służbowe wyjazdy są zdecydowanie nie dla mnie...

Więc tak, u Hectora warunki są wymarzone dla Łapka (dla wszystkich psów z resztą). Duży wybieg, dwie rezydentki w typie jamnikopodobnym, zielona trawa, dużo drzewek do obsikiwania;)

Nie odbierzcie tego tak, że chcę Łapka sie pozbyć, absolutnie. Szukam przede wszystkim oszczędności. Hector zaopiekuje sie Łapkiem za darmo aż do 15.11 (oby Łapek znalazł w tym czasie nowy dom). Jest pielęgnowany, wybiegany, porządnie nakarmiony.

Sam Łapek jest bardzo wesoły i energiczny. Odwiedziłam go dziś, cieszył się, choć na początku szczekał, a jakże:)

Ok, wracam do spraw służbowych (też mi weekend..).

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kotylandia']Hektorze, byłabym wdzięczna, gdybyś teraz Ty zaopiekował się Łapkiem.
Też z chęcią zobaczę jakieś aktualne zdjęcia wypielęgnowanego Łapka. :)[/QUOTE]

Umawiamy się, że 15.11.2012 Łapka zabierze do PDT NatiiMar. Nie chciałbym aby powtórzyła się historia, która miała miejsce z Plebanem. Pleban miał być u mnie na okres leczenia i odkarmienia, a przebywał 18 miesięcy. Za moją dobroć dla pieska, zostałem obrzucony błotem przez niewybrednych w słowach dogomaniaków. Do dnia dzisiejszego nikt nie poczuł się do obowiązku, aby mnie publicznie przeprosić za obelgi, które mnie spotkały ze strony miłośników zwierząt. Przeczytajcie dokładnie wątek "Pleban już w DT i ponownie ten sam schron" Przekonacie się sami jak można zostać sponiewieranym, tylko dlatego, że nie działało się zgodnie z doktryną tych, którzy najlepiej wiedzą co dla psiaka jest najkorzystniejsze, ale sami nie kwapią się aby zaopiekować się zwierzęciem w potrzebie.

Edited by hektor2461
Link to comment
Share on other sites

Jak miewa się Łapek?

Ja ostatnio mam strasznie mało czasu na dogomanię, więc nieczęsto tu bywam. Ale o Łapku myślę cały czas. Pewnie niedługo Was odwiedzę (jeśli mogę), może jakieś ładne zdjęcia zrobimy. Wzięłabym Łapka na spacer, kolejny filmik nakręcę. Może uda mi się przyjechać w ten weekend, a jeśli nie to w następny.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

zem[quote name='kotylandia']Też myślę o Łapku. Śnił mi się ostatnio. W tym śnie był wystrzyżony :)
Natii, jak odwiedzisz Łapka, popstrykaj mu trochę zdjęć, proszę.[/QUOTE]

Lapek waży 11 kg. Mam obawę, że przytyje. Chętnie je ryż na rosole, mieloną wątróbkę, froliki z wysokiej półki. Lubi na deser to co pozostałe pieski: masełko, gotowane jajka oraz chętnie pije mleko. Jeden z jamnikowatych zamiast wody pije tylko mleko. Łapek gdy jest pogoda, biega po ogrodzie razem z obydwoma suczkami. W szybkości biegania nie ustępuje czworonogom. Bardzo garnie się do człowieka, staje na dwóch łapkach i każe się głaskać. Kotylandia jeśli chcesz, możesz Łapka odwiedzić. Napewno się ucieszy, gdy Cię zobaczy.

Edited by hektor2461
Link to comment
Share on other sites

[quote name='hektor2461']
Chętnie je ryż na rosole, mieloną wątróbkę, masełko, gotowane jajka oraz chętnie pije mleko. .[/QUOTE]

Z takim menu to i ja chętnie zamieszkam w DT :P :)

Myślę, że uda mi się odwiedzić Łapka w przyszły weekend, bo ten już mam strasznie napięty.
Z pewnością wcześniej zadzwonię.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Z takim menu to i ja chętnie zamieszkam w DT :P :)

Myślę, że uda mi się odwiedzić Łapka w przyszły weekend, bo ten już mam strasznie napięty.
Z pewnością wcześniej zadzwonię.

Pozdrawiam.[/QUOTE]

Łapek gra w piłkę: odbija nosem piłkę a następnie biegnie za piłką i chwyta ją w objęcia łapy i kikuta.
Łapek zniszczył swoje legowisko: rozerwał materiał i wyszarpał gąbkę z której była wykonana łódka, w której mógł spać.
Przyszły właściciel Łapka może pomyśleć o wykonaniu protezy na amputowaną kończynę.

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia odświeżam, ale nie mam nowych zdjęć ani informacji, więc nic nowego nie tworzę. Nie wiemy co u psa, nie mamy więcej wiadomości o jego charakterze czy przygodach, a to przecież ważne i fajnie koloryzuje ogłoszenia.

Zachęcałam znajomą, która straciła ostatnio pieska podobnego do Łapka, ale na razie mówi, że nie chce.. Może ją złamię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Ogłoszenia odświeżam, ale nie mam nowych zdjęć ani informacji, więc nic nowego nie tworzę. Nie wiemy co u psa, nie mamy więcej wiadomości o jego charakterze czy przygodach, a to przecież ważne i fajnie koloryzuje ogłoszenia.

Zachęcałam znajomą, która straciła ostatnio pieska podobnego do Łapka, ale na razie mówi, że nie chce.. Może ją złamię ;)[/QUOTE]

Łapek zaatakował agresywnie Hektora i tak skutecznie ugryzł go w łapę, że Hektor zaczął kuleć. Na szczęście Hektor miał założony kaganiec i nie mógł się bronić. Gdy odciągnąłem od potyczki Hektora, wściekły Łapek zaczął agresywnie gonić jamnikowate. Maluchy ratowały się ucieczką.

Link to comment
Share on other sites

hektorze, to nie dostarcza nam informacji... Co się wydarzyło? W jakiej sytuacji Łapek zaatakował psa? Nie możemy wydać psa do domu, jeżeli nie wiemy kiedy wykazuje on takie zachowania. Musimy poznać okoliczności wydarzenia. Może Łapek z Hektorem mają jakieś konflikty o hierarchę lub względy właściciela?

Jeśli wpadł w "agresywny szał" i przeniósł agresję na inne psy to naprawdę bardzo poważna sprawa. Dlatego musimy wiedzieć, na ile było to poważne, czy wpadł w szał, miał zamiar gryźć? Dziwne, że Łapek ugryzł Hektora w łapę, bo psy zwykle łapią się za kłaki na szyi, gdy walczą na poważnie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...