Jump to content
Dogomania

Bezdomny Boczek z nadwagą.... pogryziony przez amstafa.... zbieramy stałe na dt....


danavas

Recommended Posts

[quote name='Hope2']A czy ktoś sprawdził,czy Boczek naprawdę trafił do szogunicy? Ja jestem z opolskiego-możecie podać adres dt tej pani?[/QUOTE]

osobiście go do niej zawoziłam..... ale jak chcesz odwiedzić Boczka to nie ma problemu, możemy się razem umówić w Opolu i do niego podjedziemy...

Link to comment
Share on other sites

davanas-masz zapchana skrzynkę...a jesteś założycielką wątku Lusi-mogłabyś wstawić w pierwszy post dane Mondo Cane? Oni teraz sprawują nad nią pieczę, udostępnili konto... Jeśli nie masz tych danych, to skopiuj z mojego ostatniego wpisu u sunieczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']jakie tam byly jeszcze psy...czy dogomaniackie?[/QUOTE]

wszystko jest ciocia na wątku Daszy...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-%C5%82a%C5%84cuchem-na-szyi-!!!-Pomocy[/url]!!!

niestety okazało się ze dt które miało super opinie na dogo wkręciło wszystkich i takie super nie było i trzeba było zabierać psiaki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']davanas-masz zapchana skrzynkę...a jesteś założycielką wątku Lusi-mogłabyś wstawić w pierwszy post dane Mondo Cane? Oni teraz sprawują nad nią pieczę, udostępnili konto... Jeśli nie masz tych danych, to skopiuj z mojego ostatniego wpisu u sunieczki[/QUOTE]

jasne Ciocia... jak Ty jesteś skarbnikiem i w sumie ten wątek prowadzisz to może napisze do moda i przepiszemy wątek na Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']jasne Ciocia... jak Ty jesteś skarbnikiem i w sumie ten wątek prowadzisz to może napisze do moda i przepiszemy wątek na Ciebie...[/QUOTE]
nie jestem skarbnikiem-przeklejam tylko info z fb (i to też nie regularnie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']ciocia to jest mój nr 791143451.... jak ktoś chce Boczka odwiedzić możemy się umówić z Szogunicą....[/QUOTE]
zapisałam-zadzwonię jutro (jak doładuję tel, bo mi dziady zablokowali)
Jednak nadal nie rozumiem,czy podanie adresu jest problemem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']zapisałam-zadzwonię jutro (jak doładuję tel, bo mi dziady zablokowali)
Jednak nadal nie rozumiem,czy podanie adresu jest problemem?[/QUOTE]

ja bym nie chciała aby mój adres był podawany każdemu kto o niego poprosi... czekam aż Szogunica do mnie oddzwoni i ją zapytam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']ja bym nie chciała aby mój adres był podawany każdemu kto o niego poprosi... czekam aż Szogunica do mnie oddzwoni i ją zapytam.[/QUOTE]
ok
Ja nie mam problemu z podaniem swojego adresu-tym bardziej,że mam na dt sunię i rozumiem,że ktoś chciałby sprawdzić jak się ma i czy istnieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']ok
Ja nie mam problemu z podaniem swojego adresu-tym bardziej,że mam na dt sunię i rozumiem,że ktoś chciałby sprawdzić jak się ma i czy istnieje.[/QUOTE]

dokladnie...ja tez mialam i to niezapowiedziana wizyte-kora78 podala adres jednej Dogomaniaczce i przezylam :) uwazam ze taka niezaplanowana nie umowiona-jest najlepsza, prawdziwa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...