Jump to content
Dogomania

Pimpuś już w nowym domu!!


_Tosia_

Recommended Posts

Cudna mordysia, chcę wierzyć, że radośnie uśmiechnięta, a nie tylko zziajana z upału...

 

Moja malutka  tymczaska złapała krwotoczne zap. jelit i strasznie martwię się o nią, a w związku z tym moja radość ze szczęścia Pimpulkowego taka niepełna jakby..ale JEST!!!!

Link to comment
Share on other sites

Cudna mordysia, chcę wierzyć, że radośnie uśmiechnięta, a nie tylko zziajana z upału...

 

Moja malutka  tymczaska złapała krwotoczne zap. jelit i strasznie martwię się o nią, a w związku z tym moja radość ze szczęścia Pimpulkowego taka niepełna jakby..ale JEST!!!!

Figuniu trzymam kciuki za Twoją malutką:):):)

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam od razu, jak tylko z Anią weszłyśmy do tego domku, że to będzie strzał w dziesiątkę i potwornie cieszę się, że wieści i zdjęcia to potwierdzają :)

Widzę, że Pimpuś w moich rejonach był. Może kiedyś uda nam się spotkać na spacerku:)

Figuniu bardzo mi przykro, trzymam kciuki za malutką :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane Dziewczyny, dopiero teraz czytam Wasze serdeczne wpisy...Dziękuję Wam z całego serca za dobre myśli i kciuki!

Już wczoraj z Lonią było znacznie lepiej, ale co przeżyłam, to moje...bo to w końcu starszaczek jest...słabizna, a choroba straszna. Na dodatek nie tak łatwo mi było dostać się niedzielną nocą do lecznicy po pomoc, balam się, że nie zdążę...

 

Już koniec o Loni, boć to wątek Pimpusia, i teraz ma być u Niego tylko dobrze, radośnie i pozytywnie.

Trzymam za to kciuki zawsze!!! A kochane Dziewczyny ściskam i pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Figuniu Pani ani też imię Pimpek do Pimka nie pasowało.

Pimpek został Pumeksem w skrócie Meks, Meksik, Meksio:) :).

Meks, Meksio - taaak, podoba mi się :) Jedyne takie imię, unikalne, niepowtarzalne - jak ta Istota w pieskowym ciele.

PUMI...dla mnie będzie Pumi (na mój prywatny użytek) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...