Jump to content
Dogomania

Rika - moja czarnula. Zapraszamy!


Nath

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie da się ukryć wyrosła porządnie. Ajj jakie komplementy zbiera, dziękujemy :oops:

Tak jesteśmy, wróciłyśmy w końcu. Zresztą stęskniłyśmy się za naszymi[COLOR=#ff8c00] [B]psia[/B][/COLOR]psiółami. Muszę wszystko nadrobić, a to nie takie proste. Monie już opanowałam, jej 6 łap oraz najśliczniejszego bobasa na świecie! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nath']Nie da się ukryć wyrosła porządnie. Ajj jakie komplementy zbiera, dziękujemy :oops:

Tak jesteśmy, wróciłyśmy w końcu. Zresztą stęskniłyśmy się za naszymi[COLOR=#ff8c00] [B]psia[/B][/COLOR]psiółami. Muszę wszystko nadrobić, a to nie takie proste. Monie już opanowałam, jej 6 łap oraz najśliczniejszego bobasa na świecie! :loveu:[/QUOTE]
Czy Ty na pewno dobrze te łapy u moich kundlic liczyłaś? :evil_lol:
Bobas aż się przez sen zarumienił i dziękuje za komplement :loveu:

Mam nadzieję że na dłużej wróciłyście, bo z chęcią będę podglądała wyrośniętą czarną pannę :)
Się rozpisałam ostatnio, aż to do mnie niepodobne że chodzę po galeriach i się udzielam bo zwykle tylko czytam i lecę dalej :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Czy Ty na pewno dobrze te łapy u moich kundlic liczyłaś? :evil_lol:
[/QUOTE]

Ale wtopa! :shake: 8 łap!

Planowałam powrót na dłużej, może codziennie pisać nie będę, ale zapewne nie będę robić przerw na skale roku :p

Jutro poszukam jakiś ciekawych zdjęć. Na pewno trzeba przyznać spędzamy bardzo aktywnie czas w porównaniu, jak mieszkałyśmy w Katowicach. To nad rzekę się pójdzie, tu z chłopakiem swoim się Rika styknie, to na rolki, rower, do lasu... nie próżnujemy. Co nie znaczy, że nie trafi się nam jakiś dzień lenistwa. W każdym razie zdjęć mam i będę mieć pod dostatkiem zawsze, także bardzo mi będzie miło, jak pooglądasz tę wariatkę :)

Link to comment
Share on other sites

Problemy z liczeniem :evil_lol:

Podglądać będę na pewno, a z pisaniem to pewnie do czasu aż mała nie stanie na 4 kończynki znajdzie się chwilka a później już będzie za dużo gimnastyki żeby jeszcze się wysilać i klikać na literki ;).
W takim razie czekam na zdjęcia jutro. Jeszcze niedawno taki mały szczyl Rika była a teraz już kawał psa z niej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zacznę od filmiku, jak Rika nieudolnie radzi sobie z zakopywaniem swojego patyka :)
Działo się to ponad rok temu, ale teraz robiła by dokładnie to samo ;)

[video=youtube_share;82BxBK9a8V4]http://youtu.be/82BxBK9a8V4[/video]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...