Jump to content
Dogomania

Rady dotyczące szczeniaka ON


muminka

Recommended Posts

[quote name='saJo']
Moze byc lancuszek, w sumie nawet bylby leprzy niz obroza, ale taki z duzymi, podluznymi ogniwami jak dla krowy. Gnojek taki ma, nie wiem czy widzialas. Sa na pewno do kupienia w biofarmie.[/quote]
a co to, gdzie to? bardzo duze muszą być ogniwa? i jaka długość łańcuszka?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam kolejne z seri gooopich pytań, tym razem dotyczących transportu donka.

do tej pory jeżdził w transporterze dla maincoona - czyli dużego (bo to chyba był transporter na małego psa)- mógł w nim stac i się obrócić, i to na podroz pół godzinną-, ale transporter już robi się przymały, więc myśle nad zakupem czegoś większego, co mogłoby służyć też dorosłemu psu. czy macie jakies rady, jakies wypróbowane produkty? jeśłi tak, to jakie wielkości wchodza w rachubę?

w przyszłości chciałabym z nim jeździć na krótkie dystanse przypiętym do pasów, ale na dłuższe podróże, np do niemiec, jednak byłoby wskazane coś trwałego.

co myślicie o czymś takim:

[url]http://www.psy.kankan.pl/zlote_klatki.htm[/url]

a może wystarczy siatka?

Link to comment
Share on other sites

ada89
Zapraszam!! Dostaniesz piwo bezalkoholowe :eviltong: Lancuszek jest na stronie gappaya, wejdz i sobie zobacz. dlugosci takiej, zeby jak sie go zacisnie, zeby byly luzem dwa oczka. A najlepiej odpusc sobe tez lancuszek i przypomnij mi to na najblizsze skzolenie wezme swoj i ci dokladnie wytlumacze co i jak.

muminka
Klatka jest ok! Ja mam siatke z tylu, bo sama mam dwa psy, a czesto przewoze w bagazniku nawet 5-6 psow, wstawienie klatki bardzo zmniejszyloby ilosc miejsca. Ale oprocz tego mam postawiona klatke w domu do dyspozycji psow,z abieram ja na wystawy, zawody itepe, aby nie musiec sie uzerac z nabuzowanym Gnojkiem.

Link to comment
Share on other sites

saJo, o której zajęcia w sobote?? bedzie grupa szczeniaczkowa?? co mamy ze soba przynieść (oprócz siebie)?? zabawke?? smakole?? lepiej przyjść w obróżce czy w szelkach?? ile czasu bedziemy sie szkolić?? to póki co chyba wszystkie pytania które mam do Ciebie:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie zabieralam sie za dzwonienie do wszystkich.
W sobote widzimy sie o 10:30, tam gdzie kiedys nas odwiedzaliscie. Zabrac macie ksiazeczke ze szczepieniami i ewentualnie cos do pisania. Zajecia sa organizacyjno-teoretyczne, prychodzicie BEZ PSOW!! O szczeniaczkach pogadamy w sobote, to bedzie wasza decyzja czy chcecie szczeniaczkowo czy normalna grupe. Mysle, ze 1,5 godziny zajmie nam to minimum. Zalezy ile bedziecie mnie meczyc pytaniami :)

Link to comment
Share on other sites

no dla szczeniaczków to chyba jednak najlepiej z innymi szczeniaczkami, nie?? z drugiej strony to az strach pomysleć co sie bedzie działo jak sie takie szczeniaczki spotkaja radosnie, zwłaszcza jeśli wszystkie beda takie towarzyskie jak Gabro:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']no dla szczeniaczków to chyba jednak najlepiej z innymi szczeniaczkami, nie?? [/quote]

Pogadamy na zajeciach. Chce miec was wszystkich razem i to obgadac, nie wiem ile osob byloby zainteresowanych przedszkolem, na razie chce dac ludziom wybor. A z jednym szczeniakiem pracowac to tez bez sensu, bo sie traci cala idee przedszkola.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']z drugiej strony to az strach pomysleć co sie bedzie działo jak sie takie szczeniaczki spotkaja radosnie, zwłaszcza jeśli wszystkie beda takie towarzyskie jak Gabro:diabloti:[/quote]

Nic sie nie bedzie dzialo. Beda pracowac, tak jak wszystkie psy na szkoleniu. Szczeniaczki nie maja pod tym wzgledm ulg :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Nic sie nie bedzie dzialo. Beda pracowac, tak jak wszystkie psy na szkoleniu. Szczeniaczki nie maja pod tym wzgledm ulg :eviltong:[/quote]
no doppppszszsze groźna pani treserko - przedszkolanko:eviltong::evil_lol: bendzie musztra znaczy sie:evil_lol: :evil_lol:jakoś damy rade, Gabro sie uodparnia na różne dziwne zjawiska, wiec i musztre pośród szczeniaczków przezyje w razie czego:eviltong: dzis dostał w pysk od Królicy, dwa razy mu łapa przygrzmociła bo zbyt natarczywie wpychał jej łeb do klatki to sie kobieta wnerwiła:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']groźna pani treserko - przedszkolanko:eviltong::evil_lol:[/quote]
ło matko ale to brzmi... [img]http://manu.dogomania.pl/emot/smiech.gif[/img]
[quote name='alantani']dzis dostał w pysk od Królicy, dwa razy mu łapa przygrzmociła bo zbyt natarczywie wpychał jej łeb do klatki to sie kobieta wnerwiła:evil_lol: [/quote]
żałuj że nie mieszka z 2 kotami... :cool3: te to mają dopiero silne łapy :diabloti: a im starszy (i większy) tym głupszy z podejściem do tych zwierzątek... a one mu krzywdy nie chcą zrobić, ale ja myśle, ze się w końcu doigra i będzie taka scenka jak na Rockym... w zwolnionym tempie... Ramzes powoooooli leci na podłogę i pluuuuuuje krwią... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

tak serio to Ramzesowi przydałaby się porządna socjalizacja i żałuję bardzo że okoliczności sie takie złożyły na to, że było to awykonalne...
teraz to jest: "łojezu mamcia, patrz pieeeeeesssss...[img]http://manu.dogomania.pl/emot/hura.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/hura.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/hura.gif[/img]" a pańcia tylko [img]http://manu.dogomania.pl/emot/dogwalk.gif[/img]
pewnie to też moja wina, że do tej pory tak ma ale mam nadzieje że to zweryfikujemy... :mad:

Link to comment
Share on other sites

no ja bylam na święta w domu, i tam mam kota, i on jest dość mało przyjazny:cool1: i szczeniaczek sie chciał bawić, a koteczek tylko sssssyczał, i oczy takie jak ten w Shreku2:crazyeye:tak że musiałam chłopaków odseparować, o koteczka sie nie bałam ale o Gabrysia, bo Ty masz racje, te koteczkowe łapy to hohoho... a wielka szkoda że Ramzesik do psedskola sie nie nadaje, wielka!!!:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Dziewczynki, nudzi wam sie :razz: :diabloti:

Ps. Czy Gabro przychodzi w niedziele, po szkoleniu na tropienie?

[/quote]
nie weim czy on po szkoleniu bedzie w stanie sie jeszcze skoncentrować na tropieniu. to sporo jak na jeden raz dla takiego kajtka. zobaczymy:cool1: tropienie w Bartągu??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']nie weim czy on po szkoleniu bedzie w stanie sie jeszcze skoncentrować na tropieniu.to sporo jak na jeden raz dla takiego kajtka. zobaczymy:cool1: [/quote]

Za nim ulozymy slady, zdarzy odpoczac.

[quote name='alantani']tropienie w Bartągu??[/quote]

tak

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam! natknąłem się na twój wątek przypadkiem ale jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące ON to mogę pomóc.Sam mam owczarka już drugiego i naprawdę gratuluje wyboru to naprawdę kochane, mądre, oddane psy.Proponuje zajrzeć na stronę [URL]http://www.owczarek.pl/[/URL] co prawda nie wszędzie będziesz miała dostęp ale z forum możesz dużo się dowiedzieć a chcąc mieć wejście do serwisu to oni proszą o wpłate 10 zł to też nie majątek ale informacje tam zawarte naprawdę się przydają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...