Jump to content
Dogomania

Rady dotyczące szczeniaka ON


muminka

Recommended Posts

[quote name='saJo']tym oto sposobem wygralam flaszke :p[/quote]
no wygrałaś, wygrałaś:modla::p słowo się rzekło:placz:;)tak czy inaczej, jako że to wątek o szczeniakach, polecam wszystkim szczeniakowiczom taką zabawę z psem, frajda że ho ho, a i pieseczek jakiś taki dziwnie wyciszony wrócił z tego lasu i zniknął pańci z oczu do wieczora na swoim posłanku, tak że dłuższa chwila spokoju od małego gryzonia - niszczyciela gwarantowana:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='muminka']Zgodnie z obietnicą: 2 zdjęcia frodzia - ciężko mu robić fotki, bo się wierci cały czas. na drugim jest ze swoim starszym kolegą onkiem.

[URL]http://www.dogomania.pl/gallery/481/32/3232.html[/URL][/quote]
Strzelaj mu fot ile wlezie, to jest po prostu niewiarygodne jak one rosną szybko. Budziesz sie rano a tu pies większy niż był wczoraj wieczorem:crazyeye::shake: Słodki ten maluch, zreszta wszystkie takie małe są śliczne. Gorzej bywa jak urosną:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani'];)tak czy inaczej, jako że to wątek o szczeniakach, polecam wszystkim szczeniakowiczom taką zabawę z psem, frajda że ho ho, a i pieseczek jakiś taki dziwnie wyciszony wrócił z tego lasu i zniknął pańci z oczu do wieczora na swoim posłanku, tak że dłuższa chwila spokoju od małego gryzonia - niszczyciela gwarantowana:evil_lol:[/quote]ja rowniez poolecam.szczeniory nareszcie padaja.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ada89']no wiadomo było, że sobie poradzi :loveu: cudny jest :loveu:
p.s. następnym razem to ja wezme aparat i bede pstrykac psy a nie ich genitalia :diabloti:[/quote]
jamnicze jajka są super:p nie wiem tylko czemu na zdjęciu mojego psa zamiast mnie jest ten opitolony uchachany osobnik:evil_lol::evil_lol: w ogóle jak dla mnie to Ramzes i Gabro są podobni do siebie, oczywiście oprócz tego że obaj są długowłochami:razz: Może mają wspólnego przodka jakiegoś, hmm:multi::loveu:??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']w onkach to calkiem mozliwe,onki to jedna wielka rodzina :cool3: :evil_lol: ,moze niejednego;) :evil_lol:[/quote]
to może ja jakieś małe dochodzenie w tej sprawie przeprowadze:p:diabloti:ayshe, ja wiem że maśc nagietkowa miała być dla psa, ale... po posmarowaniu nią moich biednych, suchych jak wióry, czerwonych, spierzchniętych od ciągłego wycierania psich siksonów, poodmrażanych, pokiereszowanych wstrętnymi małymi ząbkami rąk - po raz bierwszy od długiego czasu nie bolą, nie szczypią, gładkie są, a już NIC nie pomagało, żadne kremy, maście, nic...dziękuje Ci dobra kobieto:evil_lol::evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

To ja może po krótce przedstawie IV pokolenie mojego gnojka...
* o.MAX della Loggia dei Merkanti + m. HASEL vom Fiemereck
* o.LASSO vom Neuen Berg + m.DOLLY z Rogowej
* o.FANDO z Gentu + m.CINDY z Gentu CS
* o.NATO v.Hochmoor + m.MAIKA von Basilisk
* o.ATHOS vom Hambachtal + m.ONA Kratmosens
* o.Ch.JAGO v.d.Wolfsburg + m.ETNA De-Bes
* o.IRO De-Bes + m.ZORBA z Beroliny
* o.ŻAR Szlachetny Przyjaciel + m.ADI od Forty

coś rodzinnego? to będziemy szukać bliżej... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ada89']To ja może po krótce przedstawie IV pokolenie mojego gnojka...
* o.MAX della Loggia dei Merkanti + m. HASEL vom Fiemereck
* o.LASSO vom Neuen Berg + m.DOLLY z Rogowej
* o.FANDO z Gentu + m.CINDY z Gentu CS
* o.NATO v.Hochmoor + m.MAIKA von Basilisk
* o.ATHOS vom Hambachtal + m.ONA Kratmosens
* o.Ch.JAGO v.d.Wolfsburg + m.ETNA De-Bes
* o.IRO De-Bes + m.ZORBA z Beroliny
* o.ŻAR Szlachetny Przyjaciel + m.ADI od Forty

coś rodzinnego? to będziemy szukać bliżej... :cool3:[/quote]
ale czekaj, ja jestem ciemna masa z tymi pokoleniami, to Ty mi teraz wypisałaś wszystkich pradziadków Ramzesa?? Czy prapradziadków?? Gabryszon nie ma jeszcze rodowodu tylko metryczke, ale jak spojrzałam na rodowody mamy i taty na stronach to kurde sami krewni:p od strony mamy IRO De - Bes + ZORBA z Beroliny, i ten LASSO vom cośtam też (prapradziadkowie):p od strony taty JAGO v.d. Wolfsburg + Etna De - Bes i ONA Kratmosens (pradziadkowie) :p znaczy sie rodzina:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']ale czekaj, ja jestem ciemna masa z tymi pokoleniami, to Ty mi teraz wypisałaś wszystkich pradziadków Ramzesa?? Czy prapradziadków??[/quote]
prapradziadków, I pokolenie to rodzice, II dziadkowie, III pradziadkowie no a IV to wiadomo...
[quote name='alantani']Gabryszon nie ma jeszcze rodowodu tylko metryczke, ale jak spojrzałam na rodowody mamy i taty na stronach to kurde sami krewni:p[/quote]
to podaj mi tą stronkę to ja powiem więcej... do którego pokolenia są spokrewnione ale nazwać to to nie ma bata... nie znam się na tym... do tej pory zastanawiamy się z lisicą kim jej psiak jest dla mojego skoro jego ojcem jest DAKAR De-Bes a mojego Ramzesa to dziadek od strony matki... [img]http://manu.dogomania.pl/emot/hm.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ada89']prapradziadków, I pokolenie to rodzice, II dziadkowie, III pradziadkowie no a IV to wiadomo...

to podaj mi tą stronkę to ja powiem więcej... do którego pokolenia są spokrewnione ale nazwać to to nie ma bata... nie znam się na tym... do tej pory zastanawiamy się z lisicą kim jej psiak jest dla mojego skoro jego ojcem jest DAKAR De-Bes a mojego Ramzesa to dziadek od strony matki... [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/hm.gif[/IMG][/quote]
no to mamy podobny problem, bo ojcem Gabro jest właśnie Dakar De - Bes:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.przyjaciel-dzieci.republika.pl"]www.przyjaciel-dzieci.republika.pl[/URL] stamtąd mama, kliknij sobie na nasze psy i tam na Belle, i [URL="http://www.wilczegniazdo.za.pl"]www.wilczegniazdo.za.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']no to mamy podobny problem, bo ojcem Gabro jest właśnie Dakar De - Bes:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.przyjaciel-dzieci.republika.pl"]www.przyjaciel-dzieci.republika.pl[/URL] stamtąd mama, kliknij sobie na nasze psy i tam na Belle, i [URL="http://www.wilczegniazdo.za.pl"]www.wilczegniazdo.za.pl[/URL][/quote]
O kurcze :crazyeye: jeszcze rodzinka sie znalazła,:cunao::loveu: I Gabro i Ramzesik Adowy, i kto jeszcze?????

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]J[SIZE=2]eszcze chciałam dodać iż nie wiem jakim cudem, tera zobaczyłam jak klik na link z Przyjaciel Dzieci, ale w galerii Ursusa na pierwszej focie w tle za Ursusem są portki mojego szanownego chłopa i sznupa mojego piesa, co znudzony był wystawą i poczywał se na trafce, miał prawo, w szczeniakach był, 7,5 miecha psiontko miało.
Alantani czyli pradziadkiem Twojego psiochowego jest [/SIZE][/FONT][SIZE=6][COLOR=maroon][SIZE=4][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Black][B]CZAK [/B]
z nad Jelczańskich Stawów, a mój i Twój to przyrodnie som, no to uwaga na szybki wzrost między 4 a 6 mieś życia, a i jak wdał się w tatula to powinien być rewelacyjny na ślad, i diabeł nie do okiełznania jak mu się rozrywki nie zapewni:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Moj qndel ma same szwaby w rodowodzie, wiec na nas liczyc raczej nie mozecie :eviltong:[/quote]
No kobito nie mów...pradziadkowie mojego to, FLICK von Arlett, to chyba szwab,potem GORBI von der Wienerau,FANTO vom Hirschel, ZAMB v.d. Wienerau,YOLA von Tronie, no i oczywiście mój ulubieniec TIMO vom Berrekasten:loveu:
Kurde właśnie se przypomniałam że Ty wersje Hard preferujesz znaczy urzytki, to nie wiem czy w ekterierach jaki będzie pobratyniec:???:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']No kobito nie mów...pradziadkowie mojego to, FLICK von Arlett, to chyba szwab,potem GORBI von der Wienerau,FANTO vom Hirschel, ZAMB v.d. Wienerau,YOLA von Tronie, no i oczywiście mój ulubieniec TIMO vom Berrekasten:loveu:[/quote]

Ja sie odnosilam do psow, ktore podala ada.

[quote name='lisica'] Kurde właśnie se przypomniałam że Ty wersje Hard preferujesz znaczy urzytki, to nie wiem czy w ekterierach jaki będzie pobratyniec:???:[/quote]

Bols jest eksterierem :eviltong: (tylko brzydkim :roflt: ) Bledy mlodosci :evil_lol: dobra, zaraz sprawdze co on ma w papierzyskach :lol:

Link to comment
Share on other sites

IV pokolenie
NATZ vom Hasenborn
QUANA vom Arminius
VAX von der Winerau
HENNING van Noort
KARINA von der Teufelskanzel
FAND v. Suenblisk
FINA vom Wisenborn
YAGO vom Wildsteiger land
DOLLY v. Arlett
CELLO v. d. Romerau
NANNI von der Noriswand
LAIOS van Noort
ANDRA vom Schulring
DAX Arjakjo
GABI von der Reckenfelder Heide

Pisze z rodowodu, od gory, wiec macie najpiero przodkow ojca, pra pra dziadek, pra prababcia.

Poniewaz moj pies jest troche starszy, to macie jeszcze trzecie pokolenie:
CELLO v. d. Romerau
OLA vom Hasenborn
[B]LAIOS van Noort ayshe mozesz mi napisac cos na temat tego psa? o wlasnie odkrylam, ze Bols jest na niego inberdowany :lol: [/B]
QUIXSY vom Wisenborn
ULK von Arlett
MONA v. d. Noriswand
ENNO vom Schulring
BIENE vom Gronendamm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica'][FONT=Arial]J[SIZE=2]eszcze chciałam dodać iż nie wiem jakim cudem, tera zobaczyłam jak klik na link z Przyjaciel Dzieci, ale w galerii Ursusa na pierwszej focie w tle za Ursusem są portki mojego szanownego chłopa i sznupa mojego piesa, co znudzony był wystawą i poczywał se na trafce, miał prawo, w szczeniakach był, 7,5 miecha psiontko miało.
Alantani czyli pradziadkiem Twojego psiochowego jest [/SIZE][/FONT][SIZE=6][COLOR=maroon][SIZE=4][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Black][B]CZAK [/B]
z nad Jelczańskich Stawów, a mój i Twój to przyrodnie som, no to uwaga na szybki wzrost między 4 a 6 mieś życia, a i jak wdał się w tatula to powinien być rewelacyjny na ślad, i diabeł nie do okiełznania jak mu się rozrywki nie zapewni:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]
jezu chryste...:scared:a mówili nie kupuj se łowcarka, łoj nie kupuj...:evil_lol: no to tak: że będzie wielki to juz teraz są przesłanki, zatem je niepedzaca karme :pi szczuplutki jest i tego bedziemy sie trzymać. z tym śladem to ja nie wiedzieć, to sie okaże na tropieniu; był raz i mu sie chyba podobało, mnie sie wydaje że on w ogóle straszliwie weszy na spacerach, nieraz to mi nosa od ziemi nie odrywa wcale, ale może to wszystkie piesy tak maja, ja nie mam porównania; a że diabeł... tiaaa... a mówili nie kupuj, łoj nie kupuj...:evil_lol::evil_lol: na razie da się wytrzymać, może dlatego że jest mały i łatwo go zmęczyć, a ja dbam o to żeby był zmeczony:diabloti:to my som przyrodnie braty!!:loveu: a z Ada to ja juz też wymyśliła co my som; skoro Dakar to Ramcy dziadek, to my som dla niego przyrodnie wujki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']a że diabeł... tiaaa... a mówili nie kupuj, łoj nie kupuj...:evil_lol::evil_lol: na razie da się wytrzymać, może dlatego że jest mały i łatwo go zmęczyć, a ja dbam o to żeby był zmeczony:diabloti:[/quote]

A ja dbam o to, zeby byl diabel :diabloti: :evil_lol:
Popelnilas dwa bledy:
pierwszy: kupilas sobie ONka :evil_lol:
drugi: zdecydowalas sie na szkolenie u mnie :evil_lol:

A czy bedzie wielki, moim zdaniem on nie jest duzy jak na jego wiek, mysle ze bedzie przecietnym, mocnym ONkiem. Wydaje mi sie, ze Bols byl wiekszy (ale moze dlatego, ze to bylo dawno i ja bylam mniejsza :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...