Jump to content
Dogomania

Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot


Axusia

Recommended Posts

Cześc
Zapraszam, przyjeżdżajcie. W najbliższy weekend wpadna do nas Poznaniacy, w następny możecie wy.
9-go o 12-tej na naszym placyku będzie zebranie organizacyne kursu PT i naszego. Będzie prawdopodobnie kilkadziesiąt osób, niektóre z psami, zapisy, pieniądze, zamieszanie. Potrwa z 1,5 godz. Ale jeśli przyjedziecie odpowiednio wczesnie, to może być czas na odpoczynek i przerwę. Sobota cała wolna.
To juz ostatni weekend, kiedy w ośrodku jest względny spokój. Potem będą zajęcia od 8 do 18-tej, az do połowy czerwca. Węc teraz jest najlepszy czas na odwiedziny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję, że dziewczyny się odezwą, bo zainteresowanie było. Magda - dzięki za zaproszenie ! Mam nadzieję, że prędzej czy później będę mogła poznać Cię osobiście.
Niestety ani 8 ani 9 marca nie mogę wyjechać z domu na cały dzień :shake: Mąż akurat w ten weekend jest w pracy, a ja nie mam z kim zostawić rocznego dziecka ... A jechać z małą, to jest hmm ... niezbyt trafiony pomysł, bo z psem wtedy nic nie zrobię :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy. Dajcie poprostu znać, jak będziecie chciały przyjechać, tyle że do mniej więcej czerwca to nie będzie mogło być rano a najwcześniej na 16-tą. Mozecie przecież się podzielić i przyjechać kilka razy. Luzik. My się tez wybieramy gdzieś z naszymi młodymi burkami, zeby pobiegały nie na naszycgh przeszkodach i się trochę otrzaskały więcej

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5][COLOR=red]UWAGA, UWAGA![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=red]Kto jest w takim razie chętny na wyjazd 8 lub 9 marca do Bydgoszczy?[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=red]Piszcie na maila. [/COLOR][/SIZE][/B][EMAIL="[email protected]"][B][SIZE=5][COLOR=red][email protected][/COLOR][/SIZE][/B][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie skonczylam rozmawiac przez tel z Ula, i.. [color=red][b]niestety musimy odwolac jutrzejszy, tj. pierwszomarcowy trening :( [/b][/color]w radio i telewizji caly czas podaja, ze bedzie wichura, huragan i ogolnie zwiewanie głów :( pogoda na stronach internetowych mowi, ze sie z tym zgadza.. bardzo nam przykro ze ZNOWU musimy odwolac zajecia, ale naprawde nie chcemy po pierwsze zbierac przeszkod po calym Trojmiescie ;) po drugie poprzeziebiac Was i psow.
Jesli chodzi o trening niedzielny, 2.03, to jesli pogoda bedzie wskazywala na to, ze mozna robic trening, to oczywiscie zapraszamy (jesli nie, to i ten bedzie odwolany :( ) Prawdopodobnie zrobimy sobie wtedy trening wspolny na jedna godzine /np. 13/. Kto bylby chetny na takie skakanie w niedziele?? Oczywiscie nie liczymy tych ktorzy sa oddelegowani na zebranie :twisted: i kawe ;) :lol: Prosze [b][size=18]koniecznie zajrzec na forum w niedziele rano, zanim wyruszycie na trening [/size]- [/b]pojawi sie tu decyzja dot odwolania badz nie (oby!) treningu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wix']Jesli chodzi o trening niedzielny, 2.03, to jesli pogoda bedzie wskazywala na to, ze mozna robic trening, to oczywiscie zapraszamy (jesli nie, to i ten bedzie odwolany :( ) Prawdopodobnie zrobimy sobie wtedy trening wspolny na jedna godzine /np. 13/. Kto bylby chetny na takie skakanie w niedziele?? [/quote]
Trening na 13 w niedzielę to byłby super pomysł, tym bardziej że po południu szykuje mi się wyjazd za Wejherowo. Z niedzielą obawiam się, że z wiatrem może być gorzej ... przynajmniej tak wynika z ICM-u ...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red]p. Ula kazala mi przekac, co nastepuje:

Osoby, ktore koncza kurs / wszyscy oprocz tych, ktorzy skacza dopiero od polowy grudnia: od tego łikendu włącznie, mamy zajęcia w soboty i w niedziele na 14:00 do 16:00 - czy wszystkim pasuje? Laczymy po prostu grupy. [SIZE=2][COLOR=Black][prawie wszystkie, ale to juz osobiscie osoby zostana powiadomione][/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Fotki z niedzieli :) Troche [poczatku ciut & pod koniec Rasta] moje, reszta - p. Mariusza :) Dziekuje za pudelka :*

[img]http://pieskiswiat.boo.pl/agility8/2/mini_P3099135_2.JPG[/img]

[img]http://pieskiswiat.boo.pl/agility8/2/mini_P3099135_3.JPG[/img]

[img]http://pieskiswiat.boo.pl/agility8/2/mini_P3099105_2.JPG[/img]

[img]http://pieskiswiat.boo.pl/agility8/2/mini_P3099003.JPG[/img]

[img]http://pieskiswiat.boo.pl/agility8/2/mini_P3099004.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...