Jump to content
Dogomania

Leon Zawodowiec!


Leokadia

Recommended Posts

patent z oknem! ktoś chyba ma zdjęcie tego nie? 
ahahah tego dnia wstałyśmy tylko żeby Paulite pożegnać i potem poszłyśmy spać dalej xD ale chyba wstałyśmy przed 12... 
A kasieły dwa z batonem chyba do sklepu poszły :D ale nie wiem w sumie xD 
Ogólnie to tak dziko było, że właśnie wstawanie o 8-9 O.o nie wiem jak nam się to udawało :D 
Fuuu weź te % ostatniej nocy smakowały jak popsuty syrop .... jeszcze mrówkami zaprawiony fuuuj. Baton powinnaś nas była ostrzec! ja z Grygiem to nie Joja że kurcze towarzystwo mrówek lubimy :D A czego Grygu się wtedy bała? bo coś mi świta że przy zapalonym świetle musiałyśmy spać :D a ja w nocy i tak się obudziłam i zgasiłam
Uwielbiam te nasze wspominki <3 
A akcja z zeszłego roku wygrywa wszystko... dobrze że gość wyrozumiały :D 

Link to comment
Share on other sites

W zjeciach anginy chyba jest xd
Ooo i wtedy jak z kasielami ze sklepu wracalysmy to obeszlysy caly osrodek, bo kolo DONka nie chcialysmy przechodzic xd a jak w polowie drogi nam sie znudzilo i szulalysmy dziury w ogrodzeniu to ludzie mysleli ze chcemy sie wlamac i wykiwac od placenia xd
W sumie to tez nie pamietamczego ona sie dokladnie bala xd najpierw o sama ciemnosc chodzilo apotem twierdzilaze domek sie fajczy hahahai musialam z nia schodzic na dol jak do kibla szla xD
A o mrowkach nie wiedzialam!:p

Edit xd
Jak sie nazywal nasz zeszloroczny kolega policjant czy tam pozorant? Co Leoske na schode wnosil hahahah Jarek, Darek czy cos takiego? XD

Link to comment
Share on other sites

Ooo to stad nam sie ten kamil kojarzyl - fakt xD Tez mi ten darek świta hahaha
A to moze jednak leon byl... Kurcze xD wydawalo mi sie ze ty go do domku nam sprowadzilas i on leoske wnosil ale moglam cos pomieszac:p
A tak wgl to osoby postronne musza se teraz wyobrazac dziwne rzeczy jak to czytaja xD jesli ktokolwiek to czyta hahah

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...