Jump to content
Dogomania

Leon Zawodowiec!


Leokadia

Recommended Posts

Hej
Nie narzekaj na uszy.Przynajmniej nie sa tak wielkie jak u niektórych ;)

 


Przez niektórych mam rozumieć Ermana? No, fakt przy nim to mój wymięka :D

 

Jeju, jak mało fot Leokadio! :D
Musiałam się cofnąć, o aż 3 strony :D
Ale opłacało się, zdjęcia piękne :) I modele także :)


Dzięki :) Zdjęć mało, bo praca, wolę poświęcić swój wolny czas kundlom, nie zdjęciom :P
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dalej, dalej :D Wczoraj ogólnie przez niego zawału prawie dostałam, kiedy biegał za piłeczką, nagle stanął jakoś krzywo, wielki pisk... Już myślałam, że łapa złamana, nigdy nie byłam tak przerażona. Rozmasowałam, wymacałam, a on po chwili jakby nigdy nic poszedł dalej brykać, co za czub... A dziś zaatakowali na spółkę z Leonem pieska, zaczynam się bać wychodzić z domu :(

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj minęły 4 lata od adopcji Leona, dalej nie wierzę kiedy ten czas nam tak szybko przeleciał. I dalej nie mogę uwierzyć w to, jaka przemiana zaszła w zachowaniu tego psa. To były trudne lata, ale ostatecznie cieszę się, że do mnie trafił. Nauczyłam się wiele. Takie niepozorne, małe ciałko, a dało mi przez ten czas niezłą szkołę życia :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, Harika :P Fajnie jest sobie czasem porównać na przestrzeni lat zachodzące zmiany. To daje fajnego kopa do pracy, kiedy się wszystkiego odechciewa :)

 

Fakt, julki świetne, trochę miałam na początku problem z regulacją, ale teraz wydają się być w porządku. Kocham te szelki, juz się nie mogę doczekać następnych :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...