Jump to content
Dogomania

lista zawodów na stronie ZK


OlaAB

Recommended Posts

[quote name='Robull']Dorotak, przykro mi bardzo, że się rozczarowałaś... ale powiedz, kiedy podkomisja odmówiła Ci informacji i współpracy? [/quote]

Ale ja nie zamierzam pisać w konkretnych sprawach do podkomisji, bo niby o co mam pytać, skoro nie wiem, czym (i w ogóle) ona się zajmuje? Oczekuję informacji (ogólnie dostępnej a nie wyciąganej na siłę), nad czym podkomisja pracuje, co zostało zatwierdzone, z czym są problemy (przecież - jeśli będziemy wiedzieli o co walczycie - często możemy pomóc, prawda?). A wszyscy przedstawiciele podkomisji nagle przestali się wypowiadać w wątkach agilitowych jakby wstąpili do jakichś służb specjalnych i zaczęła ich obowiązywać ścisła tajemnica. A Ty jeszcze odsyłasz nas na oficjalne strony, o których wiesz, że są g... warte. :angryy:

Nigdzie nie pisałam, że podkomisja ma organizować zawody :crazyeye: Ale że jednym z celów działań podkomisji powinno być zwiększenie liczby zawodów (czyli zachęcanie i ułatwianie ich organizacji).

Ale nie mam zamiaru rozmawiać o moich rozczarowaniach i naiwności :roll: Cały czas czekam na odpowiedź na moje pytanie (a nie czepianie się pobocznych wątków)...

Link to comment
Share on other sites

"A wszyscy przedstawiciele podkomisji nagle przestali się wypowiadać w wątkach agilitowych jakby wstąpili do jakichś służb specjalnych i zaczęła ich obowiązywać ścisła tajemnica. "

Za wyjątkiem topiku w ktorym należało nawydziwiać na sędziów ktorzy chcieli się dokształcać na nieoficjalnych, zabawowych zawodach.
:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']to nie gra, ale próba wyjaśnienia nieścisłości - ale masz rację - nie ma sensu ciągnięcia tego - i tak się nie dowiem prawdy

dla mnie EOT[/quote]Jakiej prawdy? Jako kto się wypowiadam? Przecież o to pytałaś, a więc mylisz się... Dowiesz się prawdy, całej prawdy i tylko prawdy! WE WŁASNYM :)

Wiesz, rozcarowałas mnie :( Myślałem, że moja podpowiedź w ostatnim adresowanym do Ceibie poscie Ci pomoże:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']Ale ja nie zamierzam pisać w konkretnych sprawach do podkomisji, bo niby o co mam pytać, skoro nie wiem, czym (i w ogóle) ona się zajmuje? Oczekuję informacji (ogólnie dostępnej a nie wyciąganej na siłę), nad czym podkomisja pracuje, co zostało zatwierdzone, z czym są problemy (przecież - jeśli będziemy wiedzieli o co walczycie - często możemy pomóc, prawda?). A wszyscy przedstawiciele podkomisji nagle przestali się wypowiadać w wątkach agilitowych jakby wstąpili do jakichś służb specjalnych i zaczęła ich obowiązywać ścisła tajemnica. A Ty jeszcze odsyłasz nas na oficjalne strony, o których wiesz, że są g... warte. :angryy:

Nigdzie nie pisałam, że podkomisja ma organizować zawody :crazyeye: Ale że jednym z celów działań podkomisji powinno być zwiększenie liczby zawodów (czyli zachęcanie i ułatwianie ich organizacji).

Ale nie mam zamiaru rozmawiać o moich rozczarowaniach i naiwności :roll: Cały czas czekam na odpowiedź na moje pytanie (a nie czepianie się pobocznych wątków)...[/quote]Dorotak, nie zamierzasz pytać, bo nie masz o co, ale oczekujesz informacji "czym?", "co?", "nad czym?", "z czym?"...:crazyeye:

Nie wiedziałem, że aktywność na tym forum, lub jej brak, może świadczyć o przynależności (lub nie, jak mniemam) do służb specjalnych? Trzeba o tym powiedzieć Macierewiczowi, to nie będzie musiał Lesiakowi szaf otwierać i WSI likwidować - wejdzie na dogomanię i już wszystko będzie wiedział :lol: .

I znowu "mijasz się z prawdą"... Nie odsyłam Was, tylko Olę i nie po informacje g.. warte, tylko po adres mailowy do GKSP. No tak, ale widać taki adres mailowy dla Ciebie jest właśnie tyle wart, bo przecież nie zamierzasz pisać w konktertnych sprawach do podkomisji. Działać też niestety nie zamierzasz :( W tej sytuacji faktycznie pozostaje tylko biadolić na forum... Gratuluję wyboru ;)

edit:
Faktycznie, nigdie nie napisałaś wprost, że Twoim zdaniem podkomisja ma organizować zawody, ale to właśnie ją i tylko ją obwiniasz, że zawodów jest tyle, ile jest... Rozumiem, że tak samo obwiniasz wszystkie inne podkomisje?
I powiedz, jak Twoim zdaniem podkomisja powinna Cię zachęcić, żebyś wreszcie coś zrobiła? Jak Ci ułatwić? Pozwolić na organizowanie zawów bez sędziego? A może bez regulaminowego toru? To może bez preliminarza, czyli szacunkowego kosztorysu?
Fakt, obecne warunki, które musi spełnić organizator są zbyt wyśrubowane. No, to już masz po co pisać do podkomisji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']Za wyjątkiem topiku w ktorym należało nawydziwiać na sędziów ktorzy chcieli się dokształcać na nieoficjalnych, zabawowych zawodach.
:p[/quote]Mówisz, jak jakiś laik ;) :lol:

P.S.
Dla mnie każde zawody, oficjalne i nie, są zabawą :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że podkomisja agility powinna jednak jakoś wpłynąć na to co ukazuje się na stronie zk a dotyczy zawodów. Jeśli są to informacje nieprawdziwe lub nie ścisłe, to sorry, ale robimy z siebie pośmiewisko :shake:
Uważam, że lepiej aby nie było żadnej informacji niż jakieś bzdury.
Może lepiej umieścić linki do klubów, które dbają o prawdziwy kalendarz?

Link to comment
Share on other sites

Czyli, podsumowując wszystko, co zostało tutaj napisane, mamy tak:

1. To, co jest na temat listy zawodów napisane na dogomanii przez członków podkomisji nie musi być trafne, a nawet gdy jest, to stanowi tylko osobistą opinię danego członka.

2. Dodatkowo na to, co jest na ten temat napisane na stronie Związkowej, członkowie podkomisji nie mają wpływu, więc to również nie jest wiarygodne.

3. Wiarygodne informacje można uzyskać pisząc maila do podkomisji na adres GKSP - na pewno odpowiedzą.

Czyli każda osoba, która chciałaby znać oficjalną prawdę odnośnie listy zawodów na bieżący rok powinna napisać maila na adres, podany na stronie Związku. Mail ten powinien być adresowany do podkomisji agility i na taki mail osoba pisząca na pewno szybciutko dostanie wiarygodną i szczegółową odpowiedź.

A więc przestańcie nudzić tutaj tylko zabierajcie się za wysyłanie tych maili.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]3. Wiarygodne informacje można uzyskać pisząc maila do podkomisji na adres GKSP - na pewno odpowiedzą.

Czyli każda osoba, która chciałaby znać oficjalną prawdę odnośnie listy zawodów na bieżący rok powinna napisać maila na adres, podany na stronie Związku. Mail ten powinien być adresowany do podkomisji agility i na taki mail osoba pisząca na pewno szybciutko dostanie wiarygodną i szczegółową odpowiedź.[/QUOTE]

Aczkolwiek mogacą zawierać błędy jak na oficjalnej stronie ZK.
Czyli wracajac do majowych zawodów w Łodzi, czy mozemy traktować wypowiedzi potwierdzajace zawody 5-6.05.07 jako 100% i wiązącą ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']A więc przestańcie nudzić tutaj tylko zabierajcie się za wysyłanie tych maili.[/quote]

Flaire, ja już kilka dni temu wysłałam to pytanie [B]oficjalnie[/B] :cool3: I bardzo [B]oficjalnie[/B] jak na razie nikt nie raczy mi odpowiedzieć. I podejrzewam, że już tak zostanie...

Swoją drogą to bardzo ciekawe, że na proste pytanie "czy zawody w Łodzi się odbędą?" nikt w GKSP (a przynajmniej osoba obsługująca ten mail) przez parę dni nie może znaleźć odpowiedzi... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Czyli wracajac do majowych zawodów w Łodzi, czy mozemy traktować wypowiedzi potwierdzajace zawody 5-6.05.07 jako 100% i wiązącą ?[/quote]Wiesz, tak na wszelki wypadek, to proponuje najpierw [B]oficjalną [/B]drogą w [B]oficjalnych [/B]źródłach upewnić się, czy w tym roku będzie piąty i szósty dzień maja?:lol: Bo jak nie, to co wtedy?:evil_lol::D:grin::mdrmed::-D:biggrina:

Link to comment
Share on other sites

"Mówisz, jak jakiś laik ;-) :lol:"

No przeca podkreslam że w agility tom lajkonik zupełny.
:lol:

BTW coraz bardziej frapuje mnie sprawa nastepująca: PO CO ISTNIEJE PODKOMISJA AGILITY PRZY GKSP?

Osoby ktore znają odpowiedzi, mogą je do mnie kierowac. Można wygrać atrakcyjne nagrody, np. lutownicę dwuręczną lakierowaną.
:lol:

Na razie z wypowiedzi na Dogo wynika, do czego komisja ta nie służy. Mianowicie nie organizuje zawodów, nie dba o rozpowszechnianie oficjalnych informacji na temat tego sportu, nie bierze odpowiedzialności za szkolenie sędziów (a nawet wręcz im to utrudnia).

Hm.:-o

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wiesz, tak na wszelki wypadek, to proponuje najpierw [B]oficjalną [/B]drogą w [B]oficjalnych [/B]źródłach upewnić się, czy w tym roku będzie piąty i szósty dzień maja?:lol: Bo jak nie, to co wtedy?:evil_lol::-D:grin::mdrmed::-D:biggrina:[/QUOTE]
Chętnie bym to zrobiła, ale skoro nie ma przepływu podkomisji z GKSP aby na oficjalnej stronie nie było błędów w kalendarzu Agility to obawiam się ze i w drugą stronę też się zatkało.:cool1:

[QUOTE]BTW coraz bardziej frapuje mnie sprawa nastepująca: PO CO ISTNIEJE PODKOMISJA AGILITY PRZY GKSP?[/QUOTE]

Jak na lajkonika bardzo trafne pytanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...