Jump to content
Dogomania

lista zawodów na stronie ZK


OlaAB

Recommended Posts

pojawiła się lista imprez w roku 2007
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/szkolenia/kalendarz_imprez_2007.doc[/URL]
z nagłówka wynika, że jest bardzo świeża (24.02.2007)
tylko, że (jeżeli chodzi o Agility) troszkę się różni od informacji jakie mieliśmy do tej pory podawane :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']To zawodów w Łodzi nie będzie?? czy organizatorzy jeszcze nie zgłosili imprezy?czy ktos z Hopsy mógłby dac informację?[/quote]Magda, zapewne chodzi o te, które mają się odbyć 5-6 maja i być kwalifikacjami do MŚĄ2007... [B]Zapewniam Cię i oczywiście również pozostałych zainteresowanych, że zawody odbędą [/B][B]się [/B][B]zgodnie z naszą zapowiedzią.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']Magda, zapewne chodzi o te, które mają się odbyć 5-6 maja i być kwalifikacjami do MŚĄ2007... [B]Zapewniam Cię i oczywiście również pozostałych zainteresowanych, że zawody odbędą [/B][B]się [/B][B]zgodnie z naszą zapowiedzią.[/B][/quote]

Robull, a tak na wszelki wypadek - jako kto to piszesz? :razz: Jako prywatna osoba, przedstawiciel HoPsy czy może członek Podkomisji Agility? Bo wiesz - kwalikacje do MŚA to bardzo oficjalna sprawa a kontakt z GKSP jest podobno (jak zapewniałeś Olę na innym topiku) szybki i bezproblemowy, więc dlaczego tych zawodów nie ma na oficjalnej liście? Sam nas przekonywałeś, że oficjalne rzeczy są tylko na oficjalnych stronach ZKwP a inne to tylko plotki i prywatne opinie. Więc jak to jest :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Rany, nie ekscytujcie się tak tą listą, nie od dzisiaj wiadomo, że na stronie ZK jest koszmarny bałagan. Dwa przykłady - po pierwsze z ww. listy dowiedziałam się, że w Warszawie odbyły się w tym roku 4 egzaminy PT. Zostały na niej umieszczone po fakcie. Dzwoniłam do oddziału w pierwszej połowie stycznia i nikt nie potrafił mi powiedzieć, kiedy są najbliższe egzaminy - a pierwszy z nich odbył się 3 dni po moim telefonie. :mad: :angryy: Po drugie - mój pies na liście reproduktorów zamiast imienia i przydomka ojca ma wpisany jego numer z księgi rodowodowej. I pewnie przez najbliższy rok nie uda mi się tego odkręcić, bo listy reproduktorów są aktualizowane raz w roku. :cool3: O ile mi wiadomo, wszystkie zmiany na stronie są dokonywane centralnie (bodajże przez jakiegoś pana z Olsztyna), oddziały, podkomisje etc. mają na to dość ograniczony wpływ. To, że jakieś zawody są zgłoszone, sędzia zaproszony etc., nie oznacza niestety, że automatycznie na stronie w liście zawodów pojawi się aktualizacja, bo takowe są robione chyba raz w miesiącu (poprzednia wersja listy była z 31.01.). :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

w temacie Mistrzostw Świata
[quote name='Robull']A gdzie szukałas oficjalnych wiadomości, na prywatnym forum?
Prawda jest taka, że jednym [U]oficjalnym[/U] źródłem jest [URL="http://www.zkwp.pl/"]www.zkwp.pl[/URL] czyli strona naszego związku. [/quote]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Bogu, mamy Dogomanię :evil_lol: , tylko po co inwestować w coś, co zamiast być rzetelnym źródłem informacji, wprowadza w błąd? Bo co mają zrobić osoby, które na dogo nie zaglądają ;) ? (poza oczywiście zarejestrowaniem się :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Olu, no i prawda jest taka, że to jest jedyne oficjalne źródło. I niestety nikt z nas nie ma wpływu na to, że działa, jak działa, czyli beznadziejnie.[/quote]

zawsze może powstać strona podkomisji, na którą podkomisja będzie miała wpływ...

w tej chwili w zależności od tego kiedy jest to wygodne jest przerzucanie (strona ZK to jedyne źródło lub na stronie ZK są same błędy)
sorry ale GDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ FAKTYCZNY KALENDARZ ZAWODÓW AGILITY

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']zawsze może powstać strona podkomisji, na którą podkomisja będzie miała wpływ...[/quote]

Ale raczej nie sprzyjają temu pretensje, że strona, na którą podkomisja nie ma wpływu, działa źle. :cool3: Poza tym wcale nie jestem pewna, czy podkomisja jest władna stworzyć własną stronę, która byłaby stroną oficjalną. W końcu podkomisja - jako jednostka ZKwP - nie może działać niezgodnie z polityką Związku.

[quote name='OlaAB'] w tej chwili w zależności od tego kiedy jest to wygodne jest przerzucanie (strona ZK to jedyne źródło lub na stronie ZK są same błędy)[/quote]

Jedno drugiemu nie przeczy - strona ZKwP jest jedynym oficjalnym źródłem, a jednocześnie jest pełna błędów. :angryy:

[quote name='OlaAB'] sorry ale GDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ FAKTYCZNY KALENDARZ ZAWODÓW AGILITY[/quote]

Oficjalnego NIGDZIE! Tak jak nigdzie nie można zobaczyć faktycznego oficjalnego kalendarza egzaminów i zawodów PT, IPO czy obedience. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']Robull, a tak na wszelki wypadek - jako kto to piszesz? :razz: Jako prywatna osoba, przedstawiciel HoPsy czy może członek Podkomisji Agility? Bo wiesz - kwalikacje do MŚA to bardzo oficjalna sprawa a kontakt z GKSP jest podobno (jak zapewniałeś Olę na innym topiku) szybki i bezproblemowy, więc dlaczego tych zawodów nie ma na oficjalnej liście? Sam nas przekonywałeś, że oficjalne rzeczy są tylko na oficjalnych stronach ZKwP a inne to tylko plotki i prywatne opinie. Więc jak to jest :niewiem:[/quote]dorotak, nie rozumiem, czemu starasz się być złośliwa:crazyeye:? Nigdzie nie przekonywałem, że na oficjalnej stronie ZKwP nie ma żadnych błędów. Nigdzie nie napisałem, że inne informacje, np. na dogomanii, są tylko plotkami. Wiele informacji chociażby na tym forum jest rzetelnych i nigdy tego nie kwestionowałem. Moja wypowiedź, do której pijesz, dotyczyła nie wiarygodności inforamcji zawartych na oficjalnej stronie ZKwP, tylko dotyczyła zupełnie innego tematu i była skierowana do Oli, a brzmiała:

[COLOR=DarkRed][I]...proszę nie udawaj, że nie wiesz, jak skontaktować się z Podkomisją Agility GKSP i poznać jej oficjalne stanowisko w jakiejś konkretnej sprawie. Wystarczy wejść na stronę zkwp, gdzie masz podanego maila do GKSP [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Jestem pewien, że, jak zatyrułujesz maila do przewodniczącego podkomisji, to zostanie jemu przekazany. Możesz też wybrać inna drogą, którą ja bym wybrał, wysłac maila bezpośrednio do Leszka.[/I][/COLOR]

Jak widzisz, sprawa dotyczyła tego, jak można skontaktować się z Podkomisją Agility GKSP, aby poznać jej oficjalne stanowisko w pewnej sprawie i to tyle.
I jeszcze jedno, poddajesz w wątpliwość, że kontakt z podkomisja jest łatwy, bo... na oficjalnej stronie są błędy. A co ma piernik do wiatraka:crazyeye:?

A może powiedz wprost, o co Ci chodzi i co chcesz osiągnąć prze ta tanią prowokację?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Dzięki Bogu, mamy Dogomanię :evil_lol: , tylko po co inwestować w coś, co zamiast być rzetelnym źródłem informacji, wprowadza w błąd?[/quote]To jest dobre pytanie, tylko adresat zły ;) Mokka, jeśli masz zastrzeżenia do sposobu wydawania pieniędzy przez związek, którego jesteś członkiem, to trzeba było zabrać głos w tej kwestii na zabraniu związkowym, które właśnie się odbyło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']To jest dobre pytanie, tylko adresat zły ;) [/quote]
Czyżbyś czuł się adresatem? To miłe, ale ja nie pisałam tego do nikogo konkretnego, po prostu wyraziłam swoją opinię.

[quote name='Robull']
Mokka, jeśli masz zastrzeżenia do sposobu wydawania pieniędzy przez związek, którego jesteś członkiem, to trzeba było zabrać głos w tej kwestii na zabraniu związkowym, które właśnie się odbyło.[/quote]
Nie mogłam, w ten weekend bawiłam za granicą. Niektóre wyjazdy załatwia się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, a o zebraniach w związku dowiaduję się zazwyczaj dość późno.

Link to comment
Share on other sites

no dorotaK miała raczej na myśli chyba wypowiedź
[quote name='Robull'][B]We wszystkich postach na dogomani reprezentuję wyłącznie siebie i wypowiadam jedynie moje własne poglądy.[/B] Nie jestem ani prezesem podkomisji, ani jej rzecznikiem :) Tym samy nie reprezentuję tu podkomisji (klubu, w którym trenuję, też nie) więc proszę nie pisz do mnie w liczbie mnogiej (zarzucanie im...)[/quote]

no więc wypowiadasz się teraz jako kto? :eviltong:

[quote name='Robull'][B]Zapewniam Cię i oczywiście również pozostałych zainteresowanych, że zawody odbędą [/B][B]się [/B][B]zgodnie z naszą zapowiedzią.[/B][/quote]

jak widać Tobie nie przeszkadza pisanie o sobie w liczbie mnogiej (naszą zapowiedzią) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']Jak widzisz, sprawa dotyczyła tego, jak można skontaktować się z Podkomisją Agility GKSP, aby poznać jej oficjalne stanowisko w pewnej sprawie i to tyle.[/quote]

Skoro zwykłemu śmiertelnikowi tak łatwo poprzez mail GKSP dostać się do Podkomisji Agility, to zakładam, że równie łatwo członkom Podkomisji skontaktować się z GKSP. I dlatego jestem ciekawa, czy przed napisaniem tego postu na Dogomanii faktycznie wyjaśniałeś tą pomyłkę w GKSP? I cały czas czekam na Twoją odpowiedź na moje pytanie... Bo nie ukrywam, że zaczynam odczuwać pewne deja vu (w związku z wydarzeniami sprzed roku)...


[quote name='Robull']A może powiedz wprost, o co Ci chodzi i co chcesz osiągnąć prze ta tanią prowokację?[/quote]

Prowokację? Tanią? Słowa Ci się nie pomyliły? Do czego miałabym Cię prowokować?

Moje złośliwości wynikają głównie z frustracji, że nasze (a przynajmniej moje) oczekiwania co do roli Podkomisji były czystą naiwnością (stary człowiek, a nabiera się jak dziecko :splat:). Wreszcie miał być przepływ informacji, współpraca, więcej zawodów... I co? I [B]NIC[/B], po prostu [B]NIC :angryy:[/B]. Gdybym nie wiedziała, że powstała jakaś Podkomisja, to w życiu bym nie uwierzyła, że cokolwiek uległo zmianie. Dalej wszystkiego musimy się domyślać, informacji nie ma żadnych, o rozwoju agility w Polsce ani widu ani słychu. Podejmowane są jakieś decyzje bez najmniejszych konsultacji z nami (a czasem wręcz wbrew naszym sugestiom) a jak próbujemy wykazać się jakąś inicjatywą, żeby coś ruszyć z miejsca i poprawić, to właśnie ze strony członków Podkomisji słyszymy największą krytykę. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']no dorotaK miała raczej na myśli chyba wypowiedź[/quote]Ola, proponuję, aby każdy wypowiadał się za siebie... będzie mniej nieporozumień ;)

[quote name='OlaAB'] no więc wypowiadasz się teraz jako kto? :eviltong: [/quote]Zgadnij... No dobra, podpowiem Ci: We wszystkich postach na dogomani reprezentuję wyłącznie siebie i wypowiadam jedynie moje własne poglądy.
Chcesz dalej ciągnąć tę grę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']Skoro zwykłemu śmiertelnikowi tak łatwo poprzez mail GKSP dostać się do Podkomisji Agility, to zakładam, że równie łatwo członkom Podkomisji skontaktować się z GKSP.[/quote]Każdemu tak samo łatwo :) Co Cię ugryzło???:crazyeye:
[quote name='dorotak']Moje złośliwości wynikają głównie z frustracji, że nasze (a przynajmniej moje) oczekiwania co do roli Podkomisji były czystą naiwnością (stary człowiek, a nabiera się jak dziecko :splat:).[/quote][quote name='dorotak']Wreszcie miał być przepływ informacji, współpraca, więcej zawodów... I co? I[B] NIC[/B], po prostu [B]NIC :angryy:[/B]. [/quote]Dorotak, przykro mi bardzo, że się rozczarowałaś... ale powiedz, kiedy podkomisja odmówiła Ci informacji i współpracy? Bardzo Cię proszę, zamiast mącić i pisać populistyczne posty, to powiedz, ile razy poprosiłaś o coś podkomisję i zostałaś przez nią zignorowana, co sugerujesz w swoich wypowiedziach?
I pozwól, że bez żadnej złośliwości coś Ci wyjaśnię, bo wyraźnie czegoś nie wiesz, nie rozumiesz, albo ktoś wprowadza Cię w błąd. Podkomisje (w tym podkomisja agility) nie powstały po to, aby organizowały zawody i dlatego ich nie organizują. Podkreślam, że dotyczy to wszystkich podkomisji wszystkich dyscyplin, a więc i agility.
Powiem więcej, żadna podkomisja nie powinna organizować zawodów, ponieważ od tego są Oddziały ZKwP, wspierane oczywiście przez swoich członków.
Dorotak, jesteś członkiem Oddziału Warszawa, więc proszę zgłoś do niego pisemnie chęć organizowania zawodów, zaproponuj termin i sędziego, złóż preliminarz… Tego niestety też nigdy nie zrobiłaś, a uwierz mi, że to jest właściwy kierunek aktywności, a nie ciągłe narzekanie, od którego zapewniam Cię zawodów nam nie przybędzie. Wybór należy do Ciebie :)


Pozdrawiam,
w przeciwieństwie do Ciebie nie złośliwy
Robull

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...