Jump to content
Dogomania

Malutki Gabryś ma DOM!!!!! Dziękuję wszystkim za 3 lata wspierania malucha!


agucha007

Recommended Posts

[quote name='Aimez_moi']Dziekuje za zaproszenie......:)
Chlopaczek cudny jest......w razie zbiorki dla Niego jednorazowo moze uda mi sie wplacic kilka groszy....[/QUOTE]

[quote name='Mysza2']zapisuję cudnego chłopaka, dziękuję za zaproszenie[/QUOTE]

dzięki za obecność :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agucha007']super bazarek... dzięki!!! :)[/QUOTE]


Dobrze było by wiedzieć jakiej kwoty nam brakuje.

A Gabryś śliczny - mój imiennik, tyle że w męskiej formie

Czy ten banerek już jest gotowy, bo się poczęstowałam, ale po kliknięciu wątek się nie otwiera.
Może źle wstawiłam????

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']A jaki jest koszt hotelowania u Ciebie????
Dobrze było by wiedzieć jakiej kwoty nam brakuje.

A Gabryś śliczny - mój imiennik, tyle że w męskiej formie

Czy ten banerek już jest gotowy, bo się poczęstowałam, ale po kliknięciu wątek się nie otwiera.
Może źle wstawiłam????[/QUOTE]

Gabryś nie będzie u mnie hotelował, tak pobieżnie oglądałam hoteliki, bo chciałam najpierw wiedzieć czy w ogóle będzie jakiś odzew w sprawie Gabrysia. 350zł - przynajmniej tyle musimy mieć miesięcznie...
Banerek zadziała jeśli go podlinkujesz, ja tak zawsze robię :) wklejasz obrazek w sygnaturze, zaznaczasz go i klikasz w globus "link", wklejasz link z wątku i gotowe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agucha007']Gabryś nie będzie u mnie hotelował, tak pobieżnie oglądałam hoteliki, bo chciałam najpierw wiedzieć czy w ogóle będzie jakiś odzew w sprawie Gabrysia. 350zł - przynajmniej tyle musimy mieć miesięcznie...
Banerek zadziała jeśli go podlinkujesz, ja tak zawsze robię :) wklejasz obrazek w sygnaturze, zaznaczasz go i klikasz w globus "link", wklejasz link z wątku i gotowe :)[/QUOTE]
Przepraszam, miałam zamiar zacytować wpis Monia89, źle kliknęłam, jestem dzisiaj totalnie zakręcona.
Dzięki za podpowiedź odnośnie banerka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Przepraszam, miałam zamiar zacytować wpis Monia89, źle kliknęłam, jestem dzisiaj totalnie zakręcona.
Dzięki za podpowiedź odnośnie banerka[/QUOTE]

szczerze mówiąc to mój pierwszy banerek. w poście #25 jest banerek i już go podlinkowałam, ale czy tak to się robi to nie wiem... hihi tak to jest jak się biorę za coś na czym się nie znam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Już wyczytałam, że u Moni89 koszt 7zł/dzień. Cena nie obejmuje karmy i kosztów weterynarza. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230311-Tani-PDT-Kraków[/url]
Monia pisze też, że w miarę możliwości będzie organizować bazarki.
Żeby tylko udało go się wyciągnąć ze schronu zanim zdarzy się tragedia:-(

Link to comment
Share on other sites

Witam
to mój pierwszy raz na forum ;)
Deklaruję wpłacić kilkadziesiąt zl na razie jednorazowo. Sama mam psa z padaczką, więc rozumiem problem. Wydaje mi się jednak, że koszty luminalu będą chyba większe niż te 10 zl, ja na miesiąc na swojego 4kg psa wydaję ok 30 zl. Będę tu zaglądać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']Witam
to mój pierwszy raz na forum ;)
Deklaruję wpłacić kilkadziesiąt zl na razie jednorazowo. Sama mam psa z padaczką, więc rozumiem problem. Wydaje mi się jednak, że koszty luminalu będą chyba większe niż te 10 zl, ja na miesiąc na swojego 4kg psa wydaję ok 30 zl. Będę tu zaglądać.[/QUOTE]

daj znać kiedy chcesz przelać pieniążki to podam Ci nr konta :)

Link to comment
Share on other sites

Trzeźwo myśląc ten pies niestety ma nikłe szanse na adopcję - ludzie boją się psa z padaczką i co dalej? Bezterminowy dom tymczasowy ze stałymi kosztami? Rozumiem jeszcze dom tymczasowy za pokryciem kosztów veta, karmy leków to i tak jest duży miesięczny wydatek,a tak dodatkowo jeszcze 200 trzeba by zapłacić. Nie wiem, ale niestety chyba będzie ciężko - przepraszam za czarne myśli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']Trzeźwo myśląc ten pies niestety ma nikłe szanse na adopcję - ludzie boją się psa z padaczką i co dalej? Bezterminowy dom tymczasowy ze stałymi kosztami? Rozumiem jeszcze dom tymczasowy za pokryciem kosztów veta, karmy leków to i tak jest duży miesięczny wydatek,a tak dodatkowo jeszcze 200 trzeba by zapłacić. Nie wiem, ale niestety chyba będzie ciężko - przepraszam za czarne myśli.[/QUOTE]

dużo ciężej chore i starsze psiaki znajdowały domy, więc bardzo proszę bez wróżenia czarnych scenariuszy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...