Jump to content
Dogomania

Malutki Gabryś ma DOM!!!!! Dziękuję wszystkim za 3 lata wspierania malucha!


agucha007

Recommended Posts

[quote name='agucha007']ejjjj ludziska! Dałam Gabrysia na psygarnij.pl... może ktoś kojarzy ich wpisy na Facebooku, dzisiaj pisali mi, że jedna Pani z Warszawy jest Gabrysiem zainteresowana. Podobno to sprawdzony dom bo przyjmuje ich tymczasy. Pani ma 45 lat i jest w Gabrysiu zakochana... jutro ma się ktoś kontaktować.... tylko transport byłby potrzebny, ale z tym nie ma myślę problemu :D o kurka wodna, trzymajcie kciuki!!!!![/QUOTE]

Ej no nie mów na serio ?? Jeśli transport będzie potrzebny to y z mamą na 100 % :) Ale fajnie !!!

Link to comment
Share on other sites

Gabryś nie bardzo chciał jeść wczoraj kolację. Dzisiaj natomiast na porannym spacerze tak mu się spodobało, że musiałam go przypiąć na smycz i dopiero zaprowadzić do psiego pokoju. Ale tak ogólnie to nie mam z nim najmniejszych problemów i oby tak pozostało :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Ja mimo wszystko dla pewności bym sprawdziła ten dom, to a daleko żeby tak bez niczego wysyłać Gabrysia.[/QUOTE]
Domek jest na Gabrysia w 100% zdecydowany. ale poprosiłam żeby zadzwonili jeszcze do Pianki albo podali swój nr tel... też wolałabym sprawdzić ten dom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agucha007']no właśnie kurde nie, to ludzie się tak sprężyli... ja tylko klikam, sprawdzam i informuję :D Jak Gabrysiowi się uda to dawajcie następnego psiaka! :D[/QUOTE]
haha chętnie skorzystamy z twojej propozycji i ci damy następnego psa do wyciągania :D

oby sie udało, Gabryś na to zasługuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']czy trzeba zapłacić coś teraz temu DT w którym gabryś jest? Jeżeli on nie potrzebuje już deklaracji to chciałabym swoją przenieść na inną już upatrzoną bidę. A może przeleję za wrzesień a od października już zmienię? proszę o info :)[/QUOTE]
przeniesiesz jak Gabrys trafi do DS, teraz nic nie wiadomo jeszcze :) A jak sie okaze, ze DS jest nieodpowiedni? zeby nie było potem, ze Gabrys będzie musiał wracać do schroniska bo wszyscy po rezygnowali

Link to comment
Share on other sites

hmmm... poczułam się dziwnie po tym mailu od psygarnij:

"[COLOR=#000000][FONT=Arial]nie korzystam z doghomani bo poza pieniaczami i wirtualnie pomagajacymi osobami praktycznie nikogo tam nie ma.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]nikt z dogomani nie bedzie sprawdzal naszych domow.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]moze Pani osobiscie sprawdzic.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]Pani ktora chce go adoptowac ma 3 psy, w tym jednego z padaczka jest moim stalym domem tymczasowym.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]nie rozumiem sensu przyslania psa do nas do ogloszen do adopcji skoro problem jest gdy znajduje mu sie dom.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]moze Pani przyjechac osobiscie sprawdzic dom.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]ewentualnie Pani jakis znajomy, rodzina z warszawy.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]dlaczego tak?[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]pozniej 50 osob nie zwiazanych z adopcja mejluje lub wydzwania do osob ktorych dane raz podalismy wlasnie celem werysikacji.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]u nas odbywa sie to prosto.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]ogloszenie, pies znajduje dom. wysylamy ankiete. podpisujemy umowe.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]umowa jest wypisana na opiekuna psa w tym wypadku na ta na ktora zostal adoptowany ze schroniska. opiekun ma kontakt z DS oraz pozniej ma prawo do kontroli po adopcyjnych i stalego kontaktu via email/tel (w umowie jest tez zobowiazanie min raz na 6 mcy do podsylania aktualnych zdjec) z domem stalym.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]przepraszam ale dogomania mi na psyganrij nie wejdzie ;)"

[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']napisz, ze się nie wrzuca wszystkich do jednego wora

ok. 10 września, albo troche później, bo jeszcze nie wiem kiedy dokładnie będe w Wawie mogę sprawdzić ten dom, skoro chcą żeby twój znajomy sprawdzał[/QUOTE]

kurde trochę późno... :/

Link to comment
Share on other sites

oj tam tylko miesiąc, kase mamy na miesiąc :D

ewentualnie mozemy zrobić tak, że pojadę z Pati i jej mamą do tej wawy z Gabrysiem i na miejscu sprawdzimy dom, jak będzie cos nie tak to Gabrys wraca. No albo możesz ty jechac

a kto to jest ten psygarnij?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...