Jump to content
Dogomania

Kolejny Ostródziak zostaje na zawsze w Krakowie...Bono i Amiga są rodziną:)))))))))))


Aga_Mazury

Recommended Posts

Łomatko!!! Pobiłyscie mnie dokładnie. Ja wprawdzie też już pracowicie spędziłam poranek, bo już zdążyłam wydrukować kilkanaście wyników, ale wstałam jak zwykle o 5,15. Moja kluseczka = Bonusik już zdążył z powrotem tak zasnąć, że aż poszczekuje przez sen - ciekawa jestem, z kim on tak przez sen rozmawia? Z kolegami ze schroniska?
Życzę miłego dnia i oby wreszcie nie padało! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='monita']Wyluzujmy - [B]weszka[/B] pewnie też jest na językach u sąsiadów ;)[/quote]

Buahahaha! Monita pewnie tak :diabloti: Dwa wielkie potwory w bloku, a czasem nawet trzy, w dodatku ostatnio co chwilę jakiegoś innego dziwnego wlecze (były przelotem Śliczna, Tina). No i koty karmi pod blokiem. W dodatku nie ma męża o zgrozo :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Buahahaha! Monita pewnie tak :diabloti: Dwa wielkie potwory w bloku, a czasem nawet trzy, w dodatku ostatnio co chwilę jakiegoś innego dziwnego wlecze (były przelotem Śliczna, Tina). No i koty karmi pod blokiem. W dodatku nie ma męża o zgrozo :diabloti::eviltong:[/quote]

Zwłaszcza ten ostatni zarzut jest po prostu druzgocący:cool3: Ale nie martw się, mnie też go wytaczają:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Buahahaha! Monita pewnie tak :diabloti: Dwa wielkie potwory w bloku, a czasem nawet trzy, w dodatku ostatnio co chwilę jakiegoś innego dziwnego wlecze (były przelotem Śliczna, Tina). No i koty karmi pod blokiem. W dodatku nie ma męża o zgrozo :diabloti::eviltong:[/quote]

Ja miałam na myśli dwa duże i ewentualnie jakieś bidy ;)

[quote name='AMIGA']Zwłaszcza ten ostatni zarzut jest po prostu druzgocący:cool3: Ale nie martw się, mnie też go wytaczają:evil_lol:[/quote]

HaHaHaHa - dobre jesteście dziewczyny :razz: Jeszcze kilka lat i stare babcie mnie też, będą wytykać z takiego powodu :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem. Ze skołataną głową. Pęka mi głowizna od samego rana, a tu jeszcze człowiek musi tak hazardowac i podnosić sobie ciśnienie.
A wiesz [B]Han&Dom[/B], że sama siebie zaskoczyłam tym wystapieniem, ale mnie to ostatnie wystapienie "rywalki" podjudziło :oops:

Link to comment
Share on other sites

Jakieś plusy są, ale chyba jest więcej minusów.
Za to jutro nikt mnie o tak barbarzyńskiej porze nie wyciągnie z pieleszy. nawet jeśliby mi chciał kawkę i śniadanko do łóżka podac. Jadę dzisiaj do "raju" i śpię do oporu.
Jak będzie taka przepiękna pogoda jak teraz, to aż się chce żyć!:lol::loveu::Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...