Jump to content
Dogomania

12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!


iwop

Recommended Posts

i co, podoba sie? :)
jak to nie podobna do siebie??
ona sie nic nie zmienila przeciez... albo moze nie widze tego...
to kiedy przyjezdzacie w odwiedziny? nawet zyczen urodzinowych jej nie zlozylyscie pierwszego stycznia :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='haili'] nawet zyczen urodzinowych jej nie zlozylyscie pierwszego stycznia :P[/quote]

No faktycznie :oops:. Wstyd, wstyd :oops::oops::oops::oops::oops:

Wszystkiego najlepszego, Bulinko :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ale to jest po prostu fstyd! Tu żywa dusza nie zagląda...
Ciociu Halu gdzie się ciocia podziewa?
A i przy okzaji dziekuję za życzenia wielkanocne co do mnie przyszly drogą poczty ze schroniska :)
bede w krakowie 6 - tego maja bo kolega sie zeni to zrobie kolejna dawke zdjec. ale to wcale nie jest takie proste bo Bulinek nie lubi pozowac.... jakby sie zawstydza. I nie macie pojecia nawet jaki z niej pies obronny sie zrobił :) a szczek to ona ma niefajny jakby jej kto nie znal i ludzie sie pyja " czy piesek nie pogryzie" Bulinka i pogryzie hihihihihihi. a Pies obronny jak juz sie walnie na poduszke to nie ma ze ktos sie chce polozyc.... lezy 40 kg i mozesz sobie pchac - to sie glopio patrzy :)
ale strasznie nie lubi okreslenia "kundel" o swojej osobie. jak sie powie " co kundel robi na fotelu" to jest mega wyrzut na pyszczku :) i nie ma rzeczy ktorej nie wymysli, jak sie cos pokaze psom to pierwsza łapie... no dobra ide spac bo masa nauki od jutra rana.
trzymajta sie i zagladajta czasem :P

Link to comment
Share on other sites

haili zagląda ,zagląda
wiesz kiedy jest taki staruszek i wszyscy mówią że dla niego nie ma szans zawsze wspominam Was i wiem że warto
a Bulinka zmieniła się jest teraz wyprostowana pewna swego szczęścia i widać to na każdej fotce :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

zmienila sie, ale dalej jest niesmiala i nieufna, jak ktos przyjdzie do domu to znika gdzies w ogrodzie.
strasznie sie zdenerwowalismy wtedy co sie okazalo ze ma to ropomacicze. w koncu to nie mlody pies juz. a dlugo chodzila taka osowiala i plamila i bylismy z nia u lekarza ale nikomu do glowy nie wpadlo ze moze miec ropomacicze skoro jest wysterylizowana....
na szczescie zagoilo sie jak na przyslowiowym psie i jak minely terminowe dwa tygodnie to sobie Bulinka sama szwy wyciagnela wiec nawet nie trzeba bylo jechac do weterynarza :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Bulinka mieszka u nas już 2 lata, jest nie do poznania, uparta, leniwa, obronna ( nikt obcy nie podejdzie bo sie wszyscy boja ) lakomczuch potworny, nachalna, pieszczoch, i najczystszy pies w domu bo co 2 dni sie tarza w jakims g.... i wedruje pod prysznic :) co u Was slychac??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[COLOR=#000000]Bardzo długo nie mogłam znależć tego watku, potem swoich danych do logowania ale się udało! Bo chciałam dać znać, że Bulisia nadal jest z nami, ma już ponad 18 lat [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Mimo, że prawie nie widzi i nie słyszy to fizycznie i psychicznie czuje sie nadal rewelacyjnie! Pisałam do Hali ale nie odpisuje... może jeszcze ktoś odwiedzi ten wątek[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...