Jump to content
Dogomania

Dzisiaj znalezione szczeniaki - mają tylko 2 dni na znalezienie DS lub DT


annodomini

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kanna']i co tam u chłopaczka?[/QUOTE]
Na razie wszystko po staremu. Były tylko dwa telefony w sprawie adopcji.
Jeden domek odpada, bo pani chciała psiaka łagodnego do Berlina. Ja nie mam jak sprawdzić tego domku. Wiem ze tam ludzie biorą czasem psiaki do laboratoriów.:shake:
Dzwoniła również pani spod Oświęcimia będę się z nią umawiać na wizytę przedadopcyjną. Niewiele o domku wiem, mam na miejscu rozmawiać. Może wolontariuszki z tych okolic mi sprawdza wcześniej domek.
A Foreścik rośnie, je jak smok (coś koło 5 razy dziennie). Jest przecudnym żebrakiem:loveu:. Nauczył się dawać łapkę i kiedy chce coś wyżebrać siada i daje łapę.
Jak jest zmęczony to jest grzeczny jak aniołek, ale jak mu się nudzi to wyszukuje sobie zabawy w gryzienie miotły, zaczepianie kotów, kopanie ogródka za myszami.:diabloti: Dziś przejął kocią zdobycz i bawił się biedną myszką.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kanna']radość !....to ten domek oświęcimski?[/QUOTE]
Tak , Foreścik zamieszkał pod Oświęcimiem , fajny domek i fajni ludzie . Będzie miał do towarzystwa kota i rozbestwionego myszoskoczka :evil_lol: . Był tak zaaferowany zwiedzaniem domu i poznawaniem nowych właścicieli , że nawet nie raczył się pożegnać z dotychczasową opiekunką - po prostu bezczelnie zignorował kerię :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiecie jak mi go będzie brakowało....:placz::placz:
To jest psiak wyjątkowy, mam nadzieję, że w nowym domu zostanie to docenione i maluch będzie kochany i nie skończy za rok lub dwa na łańcuchu lub w kojcu..
Taka mała supergrzeczna i mądra kluseczka zasługuje na najlepszy domek!
Tylko dwa psy zauroczyły mnie do tej pory jak on - moja Kerinka i Pikuś -starszy psiak koczujący pod płotem i zgarnięty przez Kerię w mrozy.
Trzymajcie kciuki za małego Foresta, żeby nowy domek nie zmarnował tak złotego charakteru!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]Nawet nie wiecie jak mi go będzie brakowało....[/COLOR]:placz::placz: [/QUOTE]
Nie płacz , jak znam życie to pewnie Keria za jakiś czas znajdzie coś równie kochanego na czterech łapach :diabloti: co skutecznie zapełni pustkę po Foreściku .
[QUOTE][COLOR=#000000]To jest psiak wyjątkowy, mam nadzieję, że w nowym domu zostanie to docenione i maluch będzie kochany i nie skończy za rok lub dwa na łańcuchu lub w kojcu..[/COLOR][/QUOTE]
A dlaczego taki czarny scenariusz ??? Gdyby były jakieś wątpliwości to Keria w życiu by tam Foresta nie zostawiła :razz:
Łańcuch , kojec .... tfu , wypluj te słowa :mad:

Link to comment
Share on other sites

Mamy zaproszenie od nowego domku, żeby kiedyś przyjechać i zobaczyć jak miewa się Forest.
Także myślę jakby ludzie mieli coś do ukrycia nie zapraszali by nas tak chętnie. Ja z zaproszenia zamierzam skorzystać bo jestem ciekawa co z niego wyrośnie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...