Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://www.primaryignition.com/wp-content/uploads/4590505174_429dc5327c.jpg[/IMG]
Mniam no nie?

[URL]http://www.google.pl/search?hl=pl&cp=5&gs_id=1e&xhr=t&q=blaine+anderson&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&biw=1467&bih=677&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=VuU_ULSlMMqytAa1oIHACQ#um=1&hl=pl&tbm=isch&sa=1&q=Puck+Glee&oq=Puck+Glee&gs_l=img.3..0.20493.22726.0.22902.9.7.0.2.2.1.384.1559.0j4j0j3.7.0...0.0...1c.uQp0VULcdec&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=7b209cb9856e12a7&biw=1467&bih=677[/URL]

Tuu jest go więcej :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Alek porusza chyba za małe kontrowersyjne tematy :lol:

Makot'a, ja nie wiem czy Ty wiesz, ale to kolejna galeria Owczarkowa, więc zaczynasz wsiąkać :D

**
mogłeś poprawić nutellą :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Ja przecież bardzo lubię owczary od zawsze, więc co w tym dziwnego? :D

Link to comment
Share on other sites

Śliczny jest!!
Nie tak bardzo jak mój nowy przyszły (oby) mąż ,ale jest śliczny :P

Amber-a teraz to już z wiekiem "męża" poleciałem całkiem po bandzie:evil_lol: 1 był 5lat starszy ,2 był 12lat starszy ,a ten będzie starszy o .... :P

Edited by Aleks89
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Śliczny jest!!
Nie tak bardzo jak mój nowy przyszły (oby) mąż ,ale jest śliczny :P

Amber-a teraz to już z wiekiem "męża" poleciałem całkiem po bandzie:evil_lol: 1 był 5lat starszy ,2 był 12lat starszy ,a ten będzie starszy o .... :P[/QUOTE]

Co tu się wyprawia? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie :evil_lol: Niestety przyjęło się, że rozmowa o czymś innym niż obroże czy hodowle jest na dogo czymś złym. Czasem i o kupie wstyd napisać :eviltong: A tutaj wooooolność, otwartość umysłu... i faceci. A ja lubię facetów. Może nawet bardziej niż gadać :lol:

Aleks, dopóki ma jędrny korzonek to może być starszy nawet i o 30 lat :evil_lol: Problem tylko, że prawdopodobieństwo, że będzie miał go coraz bardziej zwiędłego zwiększa się też z wiekiem więc... pomyśl, pomyśl jeszcze nad tym :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Dokładnie :evil_lol: Niestety przyjęło się, że rozmowa o czymś innym niż obroże czy hodowle jest na dogo czymś złym. Czasem i o kupie wstyd napisać :eviltong: A tutaj wooooolność, otwartość umysłu... i faceci. A ja lubię facetów. Może nawet bardziej niż gadać :lol:

Aleks, dopóki ma jędrny korzonek to może być starszy nawet i o 30 lat :evil_lol: Problem tylko, że prawdopodobieństwo, że będzie miał go coraz bardziej zwiędłego zwiększa się też z wiekiem więc... pomyśl, pomyśl jeszcze nad tym :lol:[/QUOTE]

Czuję, że będę częstym gościem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']
Aleks, dopóki ma jędrny korzonek to może być starszy nawet i o 30 lat :evil_lol: Problem tylko, że prawdopodobieństwo, że będzie miał go coraz bardziej zwiędłego zwiększa się też z wiekiem więc... pomyśl, pomyśl jeszcze nad tym :lol:[/QUOTE]
Ale Oluś to jest materialista :grins: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Amber było być kilka lat wstecz na dogo , raczej mało kto pamiętał że to forum o psach , mod ganiał by foty wstawiać i robić dobre wrażenie :evil_lol: Tematy poruszało się wszelkie , dalekie od psów ... to od niedawna jest taka tu moda .... że o psach się rozprawia ...
Teraz nawet strach napisać , że pies był niegrzeczny , bo można oberwać wykładem na temat błędów wychowywania , za małej ilości pracy .... i takich duperszwancach , zupełnie mało przydatnych ;)
Foto blogi to był zawsze wielki off , zawierał wsio prócz psów :diabloti: ale te czasy nie wrócą ;)


Oluś , a koleś niczego sobie , bardzo w moim typie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Aleks, dopóki ma jędrny korzonek to może być starszy nawet i o 30 lat :evil_lol: Problem tylko, że prawdopodobieństwo, że będzie miał go coraz bardziej zwiędłego zwiększa się też z wiekiem więc... pomyśl, pomyśl jeszcze nad tym :lol:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: tu chyba o dom z ogrodem bardziej chodzi niż o korzonek :evil_lol:


Olek Ty do Gdyni, czy do Holandii się wybierasz, że o mężu piszesz? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Amber-nowy jest 18lat starszy:P heheh i chyba wszystko ok.:P
Vectra-no po mamusi mam gust.Nowy zięć też przypadnie ci do gustu.A co do tematów na dogo to aktualnie chyba tylko u mnie gada się o czym innym niż psy hehe tu raczej pisze o tym jak nienawidzę tych zasranych kundli:evil_lol:Na smalec je!!
Fredzia-sam sex prawda?
Agaciaaa-nie o sam dom ,im dłużej z nim gadam tym mniej obchodzi mnie dom ,a bardziej on:cool3:
Martyna- bulszit nie plawdem.
Makota-i co zniszczyłem ci psychikę?

Link to comment
Share on other sites

Po wczorajszej rozmowie z przyszłym (oby oby oby ) mężem dużo lepiej.:loveu:
Pójde na spacer tak po 13 to zrobie parę fotek.Teraz muszę poudawać ,że pracuje i zrobić pare rzeczy.

Izka-a pamiętasz jak po Sierakowie ktoś mi zarzucił ,że moje psy są zahukane?:diabloti:I że Czarka kocham ,a Kaje nie.haha
A chodziło o to ,że Kaj na zlocie mnie wk... i zebrała chyba wcir.Bo kazałem jej zostać na tarasie ,a tępa dzida se z niego poszła ,więc za fraki i pofrunęła na taras lotem ślizgowym.

[IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/dsc00362mo.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1795/dsc00362mo.jpg[/IMG]

Suczka:loveu:
[/URL]

Edited by Aleks89
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...