Jump to content
Dogomania

Poznajmy się ;)


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

No właśnie Waxy, będzie fotorelacja, mam nadzieję :diabloti:

Duzebzium - to samo z maluchami:loveu:

A co do tej pościeli, nie uwierzycie, ale mój nie robi dokładnie tego co Wasze. Jak jest brudny, to zostaje pod drzwiami , rozkladam mu w przedpokoju ręcznik, trochę się tarza, wycieram go.. a potem poprawia na łóżeczku pańci :evil_lol:

A co do kapieli - to my zasadniczo tylko na sucho :) raz na pol roku na mokro :) i wciąż bielutki :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

*wali sie łbem w biurko* Każdy mi to mówi :evil_lol: Na Animal Planet leciał kiedyś program "Pies na medal". Był tak cuuuudowny mieszaniec chyba Bordera czy tam Aussie i to był piesek i się Tizzy nazywał :loveu: Ja psa, psa biorę ale ja nie wiem czy Tizzy go nazwę to jeszcze nie ustalone. Bo sie jeszcze okaże że suki sie urodzą :mad:

Link to comment
Share on other sites

Na jaką literkę :P Mogę pomóc :P
[quote name='Bzikowa']A będziesz mogła mu nadać sama imię rodowodowe na daną literkę? :loveu:[/quote]
Oj raczej nie. Ale może :D Ale raczej nie :( A szkoda. Właśnie..ciekawe na jaką literkę będzie miot! :hyhy:

Link to comment
Share on other sites

Tizzy Jarwik. Nawet nieźle :razz: Ale raczej nie będzie na T bo już miał. A szkoda. Urodziła sie właśnie wtedy jedna suczka. Aaa ja chce pieska proszę by sie jakiś piesek urodziiiiiił :D !!
Duzebzium (niezły nick :evil_lol: ) właśnie pokazuj rodziców!

Link to comment
Share on other sites

Ale Zuzia przytyła waży już 9,3:cool3: z wagi początkowej 7,8. Taki mały czołg sie z niej zrobił... Już mnie plecki bola od noszenia jej po schodach! Ale wybacze jej to jak urodzi piekne maluszki:loveu: Jeszcze ok. tydzień a juz nie moge sie doczekać! Jakie to przyjemne uczucie gdzy przykładam jej reke do brzuszka a tam ruszaja sie takie malenkie kluseczki...:roll:
Wczoraj to tam chyba jakaś impreska była, bo tak sie kiełbasily:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']No wiadomo, sobota wieczór to impreza :evil_lol:

Ale będziecie mieli prezent na Święta akurat :loveu:
Tylko nie będzie jak świętować, raczej ciągłe zajmowanie się maluchami będzie :lol:

A masz już wszystkich chętnych na szczeniory ?;)[/quote]

Do 2 tygodni przy maluchach nie ma tyle roboty. :cool3: Tylko później jak zaczynaja chodzic, biegac po domu i szczylki puszczac gdzie popadnie... No chyba ze mamuska nie bedzie w stanie wykarmic duzej gromadki. Ja obstawiam że bedzie 6 :cool3: . Może jakieś zakłady?:mad::loveu: hihi
Dzwonia ludzie i pytaja sie o malenstwa. Ale typowych zamówiem jeszcze nie mam:oops: Jednego chlopczyka mamy zamiar sobie zostawic jak bedzie jakis ladny:lol: Oj to bedzie gromadka w domu :roll: Już sie ludzie na mnie dziwnie patrza jak ide z 3 :evil_lol: i pytaja czy to blizniaki!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niet ;)
Tzn to jest długa historia , ze tak powiem. Jako szczeniak był bardzo nieproporcjonalny i raczej niewystawowy, mi zresztą nie zależało na wystawach. Potem rozwinął się w dość fajnego psa, jest szorstki i całkiem dobrze zbudowany ;) No i postanowiłam przed wakacjami jeszcze , ze gdzieś się wystawimy - tylko na próbę. Miał być październikowy NDM, byliśmy zgłoszeni. Ale pies mi się 'popsuł' - w sierpniu miał wycinany guzek z łopatki (okazalo sie ze nowotwor, naszczescie nie zlosliwy) i nie odrósł mu włos, przed samą wystawą zdecyowałyśmy z jego hodowczynią, ze to nie ma sensu. ;)
I teraz planujemy jakoś w lutym. Wiem,ze za duzego sensu to to nie ma bo pies ma 3,5 roku ale na próbę - czemu by nie?
Tylko mam nadzieję, (TFU, TFU) ze białas znowu czegoś nie wymyśli! :evil_lol:

My się bardziej chcemy agilitowo rozwijać :loveu:

jesteście na westie.net.pl ?

Link to comment
Share on other sites

A gdzie w lubtym sie wybierasz?

[quote name='Bzikowa']

My się bardziej chcemy agilitowo rozwijać :loveu:

jesteście na westie.net.pl ?[/quote]

też bym chciała ćwiczyć z moimi psiakami:oops: ale niestety w Wałbrzychu nie ma:shake: najbliższy tor we Wrocławiu:shake: a nie opłaca mi sie tłuc pociągiem dwie godziny. Autem byłoby ok. godzinke... ale niestety auto mam tylko prawka brak:evil_lol:

westie.net.pl - jesteśmy ale rzadko

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś gdzie jedzie hodowczyni Bzika i zabieramy się z nią. ;)
Sama nie jestem jeszcze w stanie przygotować psa do wystawy.

No właśnie, właśnie, najgorsze jest to, ze jest tak mało klubow w PL :shake:
A westów trenujących w Polsce znam... 6 ? Maksymalnie. Z czego 2 nie na codzień tylko w wakacje bo nie mają też klubów w swoich miastach.
Jakie to szczeście mieszkac pod Warszawą.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie jakby u nas w Wałbrzychu zrobili jakiś klub, tor. Wkońcu to dosyc duze miasto:cool3: Z tego co czytam na Dogomani duzo osob chcialo by ternowac z Walbrzycha:oops: tylko jak takie cos zorganizowac do kogo to zglosic:oops:

Ja chyba wybieram sie do Warszawy na wystawe w nastepnym roku:multi: a z najbliższych to Głogów i Katowice.

Dziś zaczelam mierzyc Zuzi temperature i juz czekam na szczeniaczki:cool3: Zwazylam ja dzis i wazy juz 9,9 :crazyeye: czyli przytyla 2 kg... hihi moj kochany grubasek:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...