Jump to content
Dogomania

Cezar- starszy ONek potrzebuje ratunku!!.Fundusze na transport i leczenie ! DS!


Simena88

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beta&Czata']Już poszło. Dobrze, że tak szybko zadziałałaś. Jak mogłabym zapomnieć o psie, który ma spojrzenie Czaty ??? (w każdym starszym ON-ku szukam mojej Myszki).[/QUOTE]

Elu, pieniążki dotarły :multi:
Ogromnie Ci w imieniu Cezarka dziękuję :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Cudny :)
I kolega na smyczy również :)[/QUOTE]

[quote name='Cantadorra']Cezar jest uroczy i ma niesamowicie sympatyczny ryjek :)[/QUOTE]

[quote name='Marycha35']Cezar do schrupania, wieści o nim dobre, uffff, udało się, brawo Dziewczynki:):):)[/QUOTE]

[quote name='zioberek87']super Cezarek:)[/QUOTE]


Dziękuję, że jesteście cioteczki :Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam takiego maila z DT :)

[I]Mimo,że mam kilka psów,a w swoim życiu było kilka adoptowanych,czy przygarniętych i szukałam im domu, ale przy Cezarze jestem w takiej euforii, jakbym adoptowała dziecko z Somalii :)
[/I]
[I]Do wczoraj myślałam,ze Cezar to psia "niemowa"[/I]

[I]Chyba pisałam, ze od kilku dni Cezar z powodu upałów noce spędza na werandzie. Właśnie wczoraj Demon podniósł alarm, a Cezar chętnie przyłączył się do zakomunikowania, ze on też pilnuje:)) Dla mnie to miłe, bo oznacza, ze czuje się jak u siebie :))[/I]

[I]Wczoraj wrócił z delegacji mąż. Pierwszy raz zobaczył naszego tymczasa. Dla męża Cezar był miły, ale po pieszczoty przychodził do mnie:)) Mój TZ rozczarowany, wiec tłumaczę, że mnie miał czas poznać, ale już dzisiaj Cezar prosi o pieszczoty męża, więc obaj panowie zadowoleni :))[/I]

[I]W ogrodzie Cezar jest mało fotogeniczny,ale może uda sie mi strzelić fotkę na której będzie razem z moją onka. Umaszczeniem wyglądaja identycznie,ale moja babcia ,to "kawał kobietki" przy takim drobnym psiaku jak Czorcik:)) Tak go nazywamy,ponieważ nie reagował na Cezar, tylko Czaruś, a Czaruś jest u sąsiada i często jest moim "gosciem" przy misce,więc raz przypadkowo zawołałam "Czort", a psisko zaraz było przy mnie, więc teraz mam w domu kawałek piekiełka mając Demona i Czorta:)) Imiona bardzo przewrotne, ponieważ żaden z nich nie skrzywdziłby nawet muchy. Przepraszam ! Demon lubi polować na muchy :))

[/I]Cieszę się, że Cezar polubił męża p. Joasi, bo znam przypadki kiedy w podobnych sytuacjach bywało różnie :roll: a wtedy sytuacja by się nam skomplikowała ;)
Czekamy na obiecane zdjęcia Cezara vel Czorcika :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='zioberek87']mamy jakieś wieści od Czorcika:D?[/QUOTE]

Jasne, że mamy :)
Czorcik już się całkiem zadomowił i pokochał p. Joasię :multi: Z wzajemnością :cool3:
Odzyskuje kondycję i przybiera na wadze :)
Cieniem na tej sielance kładzie się tylko fakt, że u p. Joasi Czorcik ma tylko DT, kochający, ale jednak DT :roll:
Czortunio może zostać jak długo będzie trzeba, ale ciągle potrzebne są fundusze na karmę i weta ...
Pani Joasia nie udźwignie utrzymania Czorta, bo oprócz niego ma kilka ogonków, które sporo kosztują ...
[B]Dlatego bardzo prosimy o pomoc, aby szczęście Czorcika nie prysło jak bańka mydlana[/B] :modla:

A to ostatnie zdjęcie szczęsliwego Czorta

[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8610/cezarvelczorcik.jpg[/IMG]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='bros']co tam u chłopaka ? czy potrzebne nadal wsparcie ? robię bazarek i % mogę przekazać dla Czorcika[/QUOTE]


Czorcik zdrowy na szczęście :)
Kwitnie pod opieką p. Joasi z DT :multi:
Wkleję zdjęcia wieczorkiem :)

A wsparcie na pewno mu się przyda ;)
Na karmę jeszcze ma, ale w jego wieku nigdy nie wiadomo, co nagle wyskoczy :roll:
Będziemy Ci bardzo, bardzo wdzięczni [B]bros[/B] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros'][SIZE=5][FONT=century gothic]Zapraszam na[B][COLOR=#b22222][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231692-PSIEJSKO-CZARODZIEJSKO-juz-Zapraszam-do-16-09-na-kilka-dużych-psiaków"] BAZAR[/URL] [/COLOR][/B]w części dla Cezarego :) [/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Cezar na łączce się wyleguje i pięknie dziękuje :loveu:

[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/291898_411782782202559_52560173_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Marycha35']A jak smoczek się miewa??? :)[/QUOTE]

Miewa się dobrze :)
Nareszcie docenił domowe pielesze :razz:
Pani Joasia z DT tak pisze:
[I]Wcześniej gdy wieczorem wołałam go do domu,to udawał,że nie słyszy,teraz wpada pierwszy :))) Lubił wejść do domu,ale zaraz prosił aby otworzyć mu drzwi do ogrodu,teraz bardzo chętnie przebywa w domu,ale ma problem z zostawaniem samemu - bardzo płacze...Jednak ostatnio robi postępy. Nie zostawiam go w domu samego nie dłużej niż 5-10 minut,po moim powrocie jest chwalony i dostaje masę pieszczot. Gdy zostawiam go w domu ,sama " słucham pod oknem,czy nie słychać jęków i po kilku piskach nastaje cisza,więc jestem na dobrej drodze :))) Osobiście nie przeszkadzały by mi jego "płacze",bo to nie mieszkanie w bloku,tylko żal psa,ze sie stresuje........
[/I]
[I]Przesyłam fotki z domu,ale nie najlepszej jakości,bo mam problemy z lampą :([/I]

[I][B]Może kiedyś uda się mi zrobić fotkę jak w nocy Czortunio śpi na fotelu gdzie mieści sie jamnik [/B]:))))))[/I]

Nie wiem, jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG]

[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9440/cezard1.jpg[/IMG]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...