Jump to content
Dogomania

Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!


niger

Recommended Posts

DZIĘKUJĘ:)

W kwestii podkładów musi się wypowiedzieć niger, bo ona dziś odwoziła psiaka i rozmawiała z Panią u której on teraz przebywa


Konto do wpłat

[FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red][B]16 1370 1109 0000 1706 4838 7315[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[COLOR=#000000]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]ul. Kawęczyńska 16 lok 42A[/SIZE][/FONT][/B]
[B][SIZE=4][FONT=Times New Roman]03-772 Warszawa[/FONT][/SIZE][/B]

[U][B]koniecznie z dopiskiem: dla Roja[/B][/U][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 770
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieki wszystkim
tyle sie dzieje nie ogarniam tego linki wydarzenia cegielki bazarki mam chaos w glowie dlatego dzieki ze jestescie
jesli chodzi o roja to
1. Jest juz w miedzylesiu u starszej pani wrazenie ogarnieta (ma z 8 kocich i psich znajd) ale nie da rady pomoc psinie fizycznie
2.pies powinien byc podnoszony najlepiej kilka razy dziennie (min2x) jedna osoba nie bardzo da rade
3 potrzebny mu wet aby go obejrzec co z jego wnetrzem(badania z 15 lipca mowia ze nerki wydolne anemii brak ale proby watrobowe podwyzszone cukier tez) stan odgolny psa kiepski zupelny brak sil
on podruzami sie meczy moze ktos zna super hiper weta co by do niego przyjechal
4. Ludwa udostepnia konto dla roja
5. Co potrzebne
-wolontariusze!!!!! Na weekend sa zostaje pon wt sr....
-kasa na leczenie
-cierpliwosc dla mojefo komputerowego analfabetyzmu(do tego dzieciaki powyrywaly polowe klawiszy w laptopie)

bardzo wam wszystkim w imieniu roja dziekuje

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie ja nie mam samochodu bo tak to chwilka i bym była na miejscu ( i bym jakoś wtedy znalazła czas) a tak jednak pociąg się nie opłaca jak już bym mogła podjechać rowerem oczywiście jakby deszcz nie padał ( mieszkam w Zielonce to 13.4 km od miejsca gdzie jest Roj) ale wtedy tylko bym mogła być po południu jakoś ( w godzinach 17-19 +dojazd rowerem )
ale to nie jest pewne :( dam znać jutro bo nie chce obiecywać muszę muszę z rodzinką pogadać bo u nas też na Dt psiak jest i jeszcze chory członek rodziny i trzeba jednak być ale myślę że się uda bo 16 wraca mama z pracy więc bym mogła wyjechać :)

więc jutro dam znać jakby dobrze poszło bym mogła od poniedziałku do piątku w tych godzinkach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elwira1992']słuchajcie ja nie mam samochodu bo tak to chwilka i bym była na miejscu ( i bym jakoś wtedy znalazła czas) a tak jednak pociąg się nie opłaca jak już bym mogła podjechać rowerem oczywiście jakby deszcz nie padał ( mieszkam w Zielonce to 13.4 km od miejsca gdzie jest Roj) ale wtedy tylko bym mogła być po południu jakoś ( w godzinach 17-19 +dojazd rowerem )
ale to nie jest pewne :( dam znać jutro bo nie chce obiecywać muszę muszę z rodzinką pogadać bo u nas też na Dt psiak jest i jeszcze chory członek rodziny i trzeba jednak być ale myślę że się uda bo 16 wraca mama z pracy więc bym mogła wyjechać :)

więc jutro dam znać jakby dobrze poszło bym mogła od poniedziałku do piątku w tych godzinkach[/QUOTE]

Bardzo prosimy. To najważniejsze dla Roja 2 tyg. Szybko zleci a warto o niego walczyć. Ja go podziwiam ( i inne zwierzęta też), bo po taki traktowaniu bym zagryzła właściciela a on wciąż spokojny, ufny i zapatrzony

Tak sobie myślę, jakiego wspaniałego, zrównoważonego i kochającego psa mógł miec ktoś normalny. Przecież ten pies to potencjał. Wspaniale by współpracował a został zdeptany jak śmieć:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niger']
3 potrzebny mu wet aby go obejrzec co z jego wnetrzem(badania z 15 lipca mowia ze nerki wydolne anemii brak ale proby watrobowe podwyzszone cukier tez) stan odgolny psa kiepski zupelny brak sil
[B]on podruzami sie meczy moze ktos zna super hiper weta co by do niego przyjechal[/B]
[/QUOTE]
Spróbuj może tu:[url]http://www.vetopedia.pl/lecznica-3539-Przy_Rondku.html[/url]
Kiedyś, kiedy dr Drzymulski leczył na Służewcu, to jeździł na wizyty domowe, teraz niestety nie wiem jak jest bo to ode mnie bardzo daleko. A jako lekarz jest w porządku, ma serce dla zwierząt i wiedzę, uratował 2 moje zwierzaki...

Link to comment
Share on other sites

Czy mogłybyście wyjaśnić mi kwestię finansowania?

1. Początkowo Roj przebywał pod opieką fundacji (jakiej?) czy TOZ ?
2. Oni fundowali wizyty u weterynarze, lekarstwa trzeba było opłacić we własnym zakresie?
3. Teraz już nie ma tej opieki ad.1 ? Przyczyną jest przeniesienie do Międzylesia z daleka od gabinetu , z którym tamci mieli podpisaną umowę i stąd potrzeba zbierania kasy na leczenie Roja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ekiana']Czy mogłybyście wyjaśnić mi kwestię finansowania?

1. Początkowo Roj przebywał pod opieką fundacji (jakiej?) czy TOZ ?
2. Oni fundowali wizyty u weterynarze, lekarstwa trzeba było opłacić we własnym zakresie?
3. Teraz już nie ma tej opieki ad.1 ? Przyczyną jest przeniesienie do Międzylesia z daleka od gabinetu , z którym tamci mieli podpisaną umowę i stąd potrzeba zbierania kasy na leczenie Roja?[/QUOTE]

Była to opieka TOZ w zakresie leczenia we wskazanej lecznicy. Dodatkowe rzeczy były finansowane z własnej kieszeni.
Na chwilę obecną za wizytę u dr Janickiego, dodatkowe leki w lecznicy i aptece zwróciłam niger (250 zł) z pieniędzy na psy pod opieką 4DogS.

[quote name='wolf122']Pani Izabela z FB będzie się kontaktowała w sprawie pomocy na Twój numer Ludwa;)[/QUOTE]

OK:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elwira1992']słuchajcie ja nie mam samochodu bo tak to chwilka i bym była na miejscu ( i bym jakoś wtedy znalazła czas) a tak jednak pociąg się nie opłaca jak już bym mogła podjechać rowerem oczywiście jakby deszcz nie padał ( mieszkam w Zielonce to 13.4 km od miejsca gdzie jest Roj) ale wtedy tylko bym mogła być po południu jakoś ( w godzinach 17-19 +dojazd rowerem )
ale to nie jest pewne :( dam znać jutro bo nie chce obiecywać muszę muszę z rodzinką pogadać bo u nas też na Dt psiak jest i jeszcze chory członek rodziny i trzeba jednak być ale myślę że się uda bo 16 wraca mama z pracy więc bym mogła wyjechać :)

więc jutro dam znać jakby dobrze poszło bym mogła od poniedziałku do piątku w tych godzinkach[/QUOTE]


Justynko, jeśli uda nam się w tym roku dotrzeć na zlot, zostaniesz publicznie wyściskana za dobre serce:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Była to opieka TOZ w zakresie leczenia we wskazanej lecznicy. Dodatkowe rzeczy były finansowane z własnej kieszeni.
Na chwilę obecną za wizytę u dr Janickiego, dodatkowe leki w lecznicy i aptece zwróciłam niger (250 zł) z pieniędzy na psy pod opieką 4DogS.



OK:)[/QUOTE]

Uhmmm :) No dobra, to już rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

dam odpowiedź po południu :) bo muszę jeszcze porozmawiać z mamą

a dzisiaj stworzyłam ten o to filmik na pewno się przyda i ruszy serca
( nie jest to jakiś profesjonalny ale zawierające to co potrzeba )

[URL]http://youtu.be/8_uTEzNec8o[/URL]

[video=youtube_share;8_uTEzNec8o]http://youtu.be/8_uTEzNec8o[/video]

Link to comment
Share on other sites

Ojej, a ja tak bez pytania wstawiłam już :)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/108173-Elwira1992"][B]Elwira1992[/B][/URL][COLOR=#3e3e3e] mam nadzieję, że się nie gniewasz - świetny pomysł, super filmik!
Może byś zrobiła jeszcze o szczeniakach? (4 miesiące czekają na dom, sytuacja też kryzysowa)

[/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226785-Noa-MA-CZAS-DO-WEEKENDU-Co-potem-błagamy-o-dt-dla-szczeniaka!/page20[/URL]

A tutaj ponad sto zdjęć psiaków od maleńkości do teraz:
[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=oa.235187603252918&type=1[/URL]
i jeszcze
[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.403231143052225.83485.181992551842753&type=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elwira1992']co do szczeniaków zaraz poczytam oblukam i coś się zrobi :)

tylko pytanko czy wszytskie nadal szukają domku czy któryś już znalazł bo nie chce brnac przez tyle stron :) jest jakiś tekst do ogłoszenia ?[/QUOTE]

O, proszę:) o adopcji 2 sztuki szczeniaków są:)

[url]http://www.wywerna.pl/24/posts/6/33/6251.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...