Jump to content
Dogomania

Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!


niger

Recommended Posts

[quote name='nika_85']hmmm wydaje mi się, że póki co priorytetem jest znalezienie osoby do pomocy w wyprowadzaniu psa - do tego chyba nie potrzebna żadna zgoda ;) więc tylko chyba info dokladne, ale nie znam się aż tak...

Niger udało Ci się dostać te podkłady szpitalne???[/QUOTE]

Jaka zgoda? na wyprowadzanie? na pomoc? - czegoś nie rozumiem.
i jakie podkłady? chodzi o te prostokątne nie przepuszczalne podkłady higieniczne?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 770
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wolf122']Witam;)Skoro zostałem wywołany przez PW i Ingę zgłaszam się ;) (choć już tu zaglądałem-vide str.1)ale jako gentelman ustąpię miejsca Isadorze7:eviltong:.Mam już trochę tych wydarzeń i faktem jest,że trzeba przy tym siedzieć i pilnować. Zrobić event dla idei nie ma sensu.Jeżeli druga osoba dołączy do mnie by to dynamicznie prowadzić to wieczorem tu zajrzę i dogramy resztę.Tylko tu są potrzebne usystematyzowane dane odnośnie całej sytuacji oraz pełna nazwa i zgoda Fundacji czy Organizacji na zbiórkę pieniędzy i konkretne namiary na konto.Trzymaj się psinko....[/QUOTE]


Wolf (Bestyjka FB :eviltong:) pisał o zgodzie fundacji na zbiórkę pieniędzy itp., a ja piszę, że mi sie wydaje, że póki co priorytetem jest pomoc przy psie dla dziewczyny u której jest, no i że do tego nie trzeba zgody :)

Trochę podkładów miała załatwić moja teściowa ze szpitala (nie wiem konkretnie jakich), bo Roj załatwia się pod siebie, myślę, że łatwiej raz, dwa sprzatnąć i wziąść się za toalete Roja ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Najważniejsza jest pomoc fizyczna przy psie i na razie na tym się trzeba skupić najbardziej [/QUOTE]-skoro tak to proponuję jednak popytać w okolicznych schroniskach(telefonicznie np.) czy ktoś z wolontariuszy nie ma chęci albo nie zna takiej osoby.Wydaje mi się,że prędzej tą drogą.Ewentualnie mozna zastanowić się na odpłatną pomocą.Wydarzenie na FB,to "uciekające" cenne godziny bez realnej pomocy.Są wakacje i nie wiem czy w gronie fb psiolubnych znajdzie się akurat osoba z tych okolic i bez zajęcia a do tego chętna do takiej pomocy choć może się mylę.Tak czy inaczej trzeba ułożyć jakiś profil wydarzenia jeśli jest dalej taka potrzeba,bo gdy pójdzie w świat prośba o jeden rodzaj pomocy,to później trudniej będzie się przebić z innymi prośbami.Także proszę przemyśleć jak to ma docelowo wyglądać.

Link to comment
Share on other sites

Bylysmy dzis u weta (ja i opiekunka) Roj znowu mial temperature(mimo przyjmowanego antybiotyku) nieznacznie nabral cialka a cala reszta bez zmian tj nie staje na lapy a z pomoca nie stawia ich na poduszki tylko na pazury
Pobrano mu krew i rano beda wyniki. Wet zapytana o rokowania powiedziala ze ma b male szanse na pionizacje lezy robi pod siebie meczy sie a jeszcze nie wiadomo co tam jeszcze siedzi w srodku. Ona sklania sie ku uspieniu bo pies cierpi ale WSRZYMAJMY SIE DO JUTRA AZ BEDA WYNIKI...
Cos mi powiedzialo STOP nie dokonca sluchajmy tej Pani... nasza decyzja jutro wieziemy go albo na gagarina albo na SGGW jesli tutaj diagnoza nie bedzie jednoznaczna lub beda jakiekolwiek szanse na poprawe...
Tu pojawia sie problem finansowy na te jedna wizyte bedziemy w stanie sie zlozyc tylko co dalej potrzebna kasa gruga opcja moze fundacja ktora sponsoruje mu tu wizyty bedzie w stanie sfinansowac nie wiem. Pani od pomocy zwierzakom ktora ma do czynienia z ta fundacja jest na etapie rozmow mam nadzieje ze jutro bedzie wiadomo...
Kolejny problem to dziewczyna ktoora ma go usiebie-fizycznie nie daje rady psycha tez jej siada...
Poprostu Roj stapa po kruchym lodzie
CZEGO KONKRETNIE POTRZEBUJE NA DZIEN DZISIEJSZY -(NAPENO KASY I CHETNYCH DO OPIEKI) ... JUTRO JAK POZNAM KONKRETY OODEZWE SIE

Link to comment
Share on other sites

[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=396927023&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwarszawa.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D396927023%26Guid%3D13893ff5-3a10-a20b-2661-875bfffece5f&secev=AQAAATiKgm4AAM0AAAABACIxMzg5M2ZmY2I4OS5hMjBiMjY1Ljc4NzU4LmZmZmQ2ZWE1AAAAAQAAAAAXqKAvAFbdtV6PpTngMAkwOIYHQH05GpW2&wmid=396927023[/url]

Link to comment
Share on other sites

wyniki badan wskazuja na wydolnosc nerek nie ma anemii ale ma podwyzszony cukier i proby watrobowe
o jego byc albo nie byc zadecyduje dzis chirurg ortopeda dr Janicki-czy wogle ma szanse sie podniesc- jesli tak bedziemy kombinowac dalej tj konsultacja z neurochirurgiem dr Jacek Szterna lub dr Oczkowski

Link to comment
Share on other sites

Witam.I to jest dobry kierunek czyli sprawdzić czy sugestia wetki,która "już by psa uśpiła" jest słuszna.Bo faktycznie odkładając na bok emocje trzeba zadać sobie pytanie czy pies ma szansę na normalne życie i wyzdrowienie,czy tylko przedłuża się mu moment odejścia.Czekam na wieści i mam nadzieję,że konsultacja będzie pomyślna.Druga strona to problem o którym słusznie pisze Ludwa-kto będzie się nim opiekował i jakie tu są potrzebne nakłady i pracy i finansowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niger']wyniki badan wskazuja na wydolnosc nerek nie ma anemii ale ma podwyzszony cukier i proby watrobowe
o jego byc albo nie byc zadecyduje dzis chirurg ortopeda dr Janicki-czy wogle ma szanse sie podniesc- jesli tak bedziemy kombinowac dalej tj konsultacja z neurochirurgiem dr Jacek Szterna lub dr Oczkowski[/QUOTE]

Pewnie chodzi o dr Sternę lub dr Olkowskiego.

Link to comment
Share on other sites

tylko mało jest takich Kaś niestety
Właśnie, żeby mi nudno nie było....Zadzwoniła do mnie Pani, która zobaczyła ogłoszenie o psach do adopcji...
Pani poszukuje domu dla swojej collaczki a zanim się ten dom znajdzie, to pomocy w opiece, czyli głównie spacerów. Sunia ma 9 lat...Ta sama okolica. Pani odchodzi na raka....
Ja na prawde mam już dość:(

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Ludwiś, że ja blisko Pani mieszkam ( i Pani pewnie z ogłoszenia które z Nigerową rozwieszamy wzieła kontakt do Ciebie) ale nie dam rady, nie ma takiej opcji :(
(rano z psem do przedszkola, potem Luna do domu, ja do pracy, po pracy po psa i z psem pod przedszkole, wieczorne spacery albo z małą, albo sama jak już ona śpi)
Wiem, że Niger ma jakąś dziewczyne z naszych okolic, która do Roja się oferował, ale odpłatnie... chyba 200zł mówiła... zrezygnowałyśmy...

Link to comment
Share on other sites

dr JANICKI daje psiakowi 2 tygodnie zeby stanal a nogi (oprocz stawow i miesni ma zwyrodnieenie kregoslupa) do tego potrzeba codziennej jego rehabilitacji tj pomagaania we wstawaniu i proby chodzenia najlepiej kilka razyu dziennie
Roj jedzie jutro do nowej pani do MIEDZYLESIA do domu z ogrodem ale starszej PANI...
NA CITO CZYLI JUTRO POJUTRZE POTRZEBNA OSOBA NAJLEPIEJ Z MIEDZYLESIA KTORA POMOZE!!!
Ludzie odezwijcie sie on ma tylko 2 tygodnie a bez pomocy nie podniesie sie i zostanie uspiony!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

niger, nie jesteśmy cudotwórcami...
Chciałoby pomóc się każdemu poszkodowanemu psu, ale przekracza to nasze możliwości.
Może powiesić ogłoszenia w tamtym rejonie?
Tyle mogę zaproponować. Wydruk w kolorze mogę zapewnić, jednak ktoś musiałby odebrać. Razem z kilkoma podkładami - nie wiem ile ich zostało.

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzieki zawszystko
ja nie zmotoryzowana z 2 malych dzieci na glowie nika podobnie oprocz tego u rodziny nie mamy poparcia dla tego co robimy... jestesmy uziemione
poniewaz te opieke-rehabilitacje trzeba zaczac od jutra pojutrza nierealne dla mnie czasowo bedzie zorganizowaie ogloszen porozwieszanie i jeszcze czekanie na odpowiedz...
mam jeszcze kogos odplatnie ale to ostatecznosc bo ostatnie moje wolne 100zl poszlo na dzisiejsza wizyte(200zl)
tak naprawde to chynba licze na cud

Link to comment
Share on other sites

dziewczynki, gdzieś była mapa pomocy dogo, z ofertami pomocy,postaram się poszukać

edit:
[URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/region.php?id=7[/URL]

edit 2:
założyłam mu wątek na OWCZARKU
[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=20981[/URL]

Edited by egradska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...