Jump to content
Dogomania

Niunia po wypadku przebywa w hoteliku. Prosimy o wsparcie!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='Maciek777']Coś Niunia nie tyje. W takim razie od dzisiaj ma zwiększoną dzienną porcję jeszcze o 50 g, co daje łącznie 400 g / dzień. Je o 100 g więcej niż Sara...[/QUOTE]
co wy z tymi gramami.pies ma tyle dostac zeby nie bylo zeber widac ,a na kazdym watku z tego hotelu ,to czytam tylko nie o psach o ich postepach ,tylko o grubosci psach i gramach .
Moze dajcie tyle jedzenia zeby pies byl najedzony!

Link to comment
Share on other sites

wybacz ale ciekawa jestem postepami psa w hotelu a nie czy zebra widac czy nie czy 1 kg schudla/schudl czy 1 kg przytyla/przytyl.To ciagle wazenie juz wiele czasu pochlania.Moze dac im tyle do jedzenia , bez wazenia ,zeby sie psiki porzadnie najdaly i brzuszki mialy pelne.
Ciekawe w innych hotelach czy Dt podaja inne informacje wazne dla adoptujacego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']xxxx52 nie jestes mile widziana na tym wątku, [B]zacznij mącić gdzies indziej![/B][/QUOTE]
Posłuchała Cię i widzisz jakie są efekty:evil_lol:

U Niuni wszystko w porządku:)
Miała tylko w piątek taki wypadek, że wystartowała sprintem, razem z Tuptusiem, i po kilku metrach pisknęła i od razu wróciła o trzech łapach, i tak już nosiła w powietrzu tę operowana łapę do końca dnia, ale nie miała żadnej opuchlizny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Napisala do mnie osoba chętna zaadoptować niunię. Powiedzcie czy się nadaje- Psiak docelowo na podwórko. Rodzina 3 osobowa, córka dorosła, mają dwa psy i dwa koty, brali ode mnie sunie 3 lata temu, są ok. Czy Niunia się nadaje na podwórko? Może jakaś inna sunia byłaby bardziej odpowiednia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Obawiam się że Niunia nie bardzo w takie układy - 2 psy, 2 koty itp. Myslę jaki psiak by sie nadał.[/QUOTE]

układ 2 psy sprawdziłby się jak najbardziej, gorzej z kotami - może coś się zmieniło niestety u mnie się nie sprawdzało, tylko fakt wtedy jej stan był inny, nie pozwolił na dokładne sprawdzenie, ćwiczenie, a że musiała być ciągle na uwięzi to z daleka dość mocno zaczajała się na koty, konfrontacji takiej z bliska nigdy nie robiliśmy

ja też miałam ostatnio zapytanie, wysłałam ankietę i cisza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...