Jump to content
Dogomania

cziłka do przygarnięcia w łodzi.PILNE!!!!!


Recommended Posts

witam wszystkich serdecznie.
jestem tu nowa,ale dokonałam rejestracji specjalnie po to aby pomóc ślicznej i kochanej suni czi.jej pani dosłownie za kilka dni wyjeżdża z kraju dlatego szukała kogoś kto weźmie pieska.sunia trafiła do mnie,jest przeurocza,wpatrzona w ludzi,ufna,posłuszna i ogólnie jeśli chodzi o charakter jest wyjątkowa.jednak ogromny problem stanowi to,że piesek nie jest nauczony wychodzenia na dwór,mam na myśli załatwianie się.suczka przyzwyczajona jest do siusiania na podkłady lub poprostu sika na podłogę.własciciele większość dnia przebywali poza domem a psiakowi zostawiali podkłady.wychodzenie z nią nawet co 2 godziny niczego nie dało.owszem siusia na dworze,robi kupki,ale kiedy wraca do domu po kilku minutach sika jak na zawołanie.musiałam zrezygnować z cziłki ponieważ mam już swoją jamnisię ze schronu i włożyłam wiele pracy żeby ją nauczyć czystości,natomiast teraz moja suczka robi to samo co czi i również sika sobie w domu.pani kiedy ją przywiozła nie powiedziała do końca prawdy o zachowaniu a raczej braku wychowania suczki.dlatego cziłka została zwrócona właścicielce.postanowiłam jednak pomóc nie tyle pani ile pieskowi i poszukać kogoś kto ma dużo czasu i cierpliwości,a może mieszka w domku i mógłby przyjąć sunię.piesek jest naprawdę super kochany dlatego nie chciałabym aby została wydana pierwszej lepszej osobie bo właścicielce zostało kilka dni żeby gdzieś umieścić pieska,więc bardzo prawdopodobne że odda ją bez namysłu.osoba nieodpowiednia za chwilę znów odda psiaka komuś innemu i tak dalej.....,dlatego bardzo was proszę,może macie kogoś kto ma doświadczenie z takimi psiakami i chciałby jej pomóc.suczka jest czi krótkowłosa,ma na imie luna,ma około 3 lat,kolor jasnobeżowy,brązowe oczka i różowo-brązowy nosek.jest warta uwagi i pracy którą ktoś w nią włoży,u mnie była bardzo krótko ale z ciężkim sercem oddawałam ją z powrotem.bardzo was proszę pomóżcie lunie i piszcie tutaj albo na adres [EMAIL="[email protected]śli"][email protected]śli[/EMAIL] ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej proszę proszę napisać,podam numer telefonu do siebie albo do właścicielki.

Link to comment
Share on other sites

Mogę ja przejąć na DT- zdecydowanie lepiej, żeby nie trafiła w pierwsze lepsze ręce, szczególnie jesli nie jest wysterylizowana.

Niestety małe pieski wogóle mają często niejaki problem z czystoscią, a włascicielka chyba dodatkowo sie "dołożyła".

Proszę o kontakt - edit, juz p[isze maila.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda małej,ja przy moich dziewczynach nie narzekam sa dni jak leje bardzo to i moje sikaja na mate,nie robie problemu,ale faktem jest ze skoro włozyłas prace w jamniora to szkoda eby to zmarnowac !!! jak by co nie wyszło to jestem chetna na nia?a moge liczyc na jakies fotki tego rózowego nosa,nigdy nie widziałam...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Szkoda małej,ja przy moich dziewczynach nie narzekam sa dni jak leje bardzo to i moje sikaja na mate,nie robie problemu,ale faktem jest ze skoro włozyłas prace w jamniora to szkoda eby to zmarnowac !!! jak by co nie wyszło to jestem chetna na nia?a moge liczyc na jakies fotki tego rózowego nosa,nigdy nie widziałam...:cool3:[/QUOTE]


na wstępie dziękuję za zainteresowanie się małą.zozolinko,mam w telefonie męża 2 fotki /ciut słabej jakości/,postaram się znaleźć kabelek usb od jego telefonu i jak będę umiała to wstawię te zdjęcia na dogomanii.pani kamila właścicielka suczki wyjeżdża 15 lipca,do tego czasu będziemy szukać nowego domu,a piesek jest przy swojej pani.nie ukrywam że wolałabym żeby poszła do kogoś już na stałe z pominięciem DT,bo to przecież dodatkowe przeżycia dla suczki.jeżeli nikt jej nie adoptuje to mała z powrotem trafi do mnie i będę szukała dalej odpowiedniej osoby.będę musiała znaleźć też jakiś sposób żeby moja gwiazda nie brała złego przykładu,pewnie będę całe dnie spędzała z psami w parku:evil_lol: wczoraj jeszcze starałam się przekonać panią kamilę żeby może zabrała ją ze sobą,ale ponoć nie ma takiej opcji.no cóż,na razie jestem dobrej myśli,widzę że zainteresowanie jest więc wcześniej czy później mała znajdzie nowy kochający dom,dziękuję wam za to że chcecie pomóc,to bardzo miło z waszej strony.

Link to comment
Share on other sites

Ol, aczkolwiek ja bym była za tym, żeby suczka trafiła do DT, jak juz pisałam- chociazby po to, zeby zrobic sterylizację- absolutnie nie oddawaj jej niewysterylizowanej!!!!!!!!!! Wbrew powszechnej opinii dla psa zmiana domu, szczególnie jeśli jest doświadczony DT nie jest az tak traumatyczna jakby nam się ludziom wydawało- psy mają mozliwość zmiany stada niejako "wpisaną" w naturę.

Skontaktuj się ze mna na tel 695 320 659, proszę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

witam wszystkich po długiej /urlopowej/ przerwie.
chciałam wszystkim zainteresowanym przekazać że sytuacja dla malutkiej zakończyła się bardzo pomyślnie.mama pani kamili dała się namówić i to ona wzięła do siebie lunkę na stałe.lepiej chyba być nie mogło,psinka znała dom i osoby z którymi została.tym samym ten wątek zostaje zamknięty.
dziękuję wszystkim zainteresowanym i pozdrawiam was serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...