Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drugie zdjecie jest na kolanach u jego przesladowczyni emilki:evil_lol: .On chcial spac a ta ciagle mizianie,calowanie,glaskanie,spacerki i maaamoo ja chce takiego wezmy go do domuuu:evil_lol: .Zrobilo mi sie zal psa naprawde, zreszta nie tylko mi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha dobre!
Zara to ma mordeczkę jak Zadziorka :evil_lol: ale taki urwis z niej teraz :evil_lol: wczoraj tak się z niej śmiałam bo latała dookoła pokoju po czym się nastawiła w pozycji Małysza ale zdążyłam ją złapać i pobiegłam szybko na dwór :evil_lol:
a gryzie jak cholercia :loveu:
dziwi mnie tylko to że ona się nie męczy hehe ja już padłam na podłogę po 1,5 godzinie ganiania z nią a ten mały sikut jeszcze wskoczył na mnie i zaczął gryźć :loveu:

Link to comment
Share on other sites

moj jak byl malutki ( a to bylo juz 8lat temu...jak ten czas leci ...ach...) atakowal tylko koszyki wiklinowe...zadnemu nie przepuscil:D, poza tym nic nie pogryzl, ani reki ani zadnego przedmiotu ( no poza swoimi zabawkami, ktore trzeba bylo mu regularnie co tydzien wymieniac lub podarowywac pluszaki siostry, ktore wprost idealnie sie nadawaly do cwiczenia komendy"zabij misia":))...takze chyba nietypowy szczeniak z niego byl ( zamilowanie do zabijania misiow zostalo mu do dzis)

Link to comment
Share on other sites

Mnie Brutus znokautował wczoraj w łozku.Zaczał biegac po nie jak szalony myslal,ze mi masazyk robi czy co?:evil_lol: i robil psa morderce moja lalka z dziecinstwa fruwala po calym pokoju i lozku.Tak zesmy sie szarpali ze urwalismy jej noge:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Uwielbia robic przemeblowanie nawet w gosciach.Ostatnio u kolezanki zainteresowal sie chodnikiem.Zaczal go szarpac to zamknela drzwi od pokoju a ten skubaniec znalazl fredzla i przeciagnal go szpara pod nimi i zadowolony z siebie:evil_lol: .No i z butami to samo przynosi do pokoju.Wstaje rano to mam je pod lozko podstawione nierowno ale coz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...