Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no zdarza sie...tymbardziej ze duzo sie tutaj dzieje, ale wczasy juz zakonczone, wiec teraz bedzie tu komu pilnowac porzadku...no i szukac domu dla Adelki (tym razme sprawdzonego i juz na stale) no i mamusi ( ciekawa jestem czy przypadkiem jednak nie zadecydowano juz ze zostanie u Asi i Romka???? prosze o odpowiedz:D)

Link to comment
Share on other sites

Z wczorajszego spaceru.. Dzieciaki chyba sie nie poznaly.Zarunia podbiegla sie przywitac ale tak skakala,ze Brutus przestraszony zaczal uciekac z podkulonym ogonem:evil_lol: .Tak bylo przez jakies 15 min.A pozniej to juz zabawa na całego.Smigali po całym trawniku.Czasami Brutus siadal w trawie, obserwowal co Zara robi i atakowal ja od tylu:evil_lol: .Byla walka o patyka.Zara znalazla sobie jakiegos a ten do niej podchodzil dyskretnie merdajac ogonem i zaczynal ciagnac w swoja strone.On robil to delikatnie a jak ona jemu zabierala to sie z chlopakiem niepatyczkowala wacale:evil_lol: . No i oboje to straszne zazdrosniki.Jak tylko zaczynalam glaskac Zarunie to Brutus zaraz byl przy mnie i pokazywal ze jestem jego Pania.Zarunia jest sliczna!

Link to comment
Share on other sites

potwierdzam! :evil_lol:
ale Zarunia to taka domina ze az mi bylo na poczatku szkoda Brutusika (przecudnej urody mezczyzna :loveu:) a pozniej to sie nawet cieszylam jak ja kąsnął mocniej bo musi królewna wiedzieć ze jak nas gryzie to to też boli :lol:
poza tym... są praktycznie identyczni... szczekają tak samo i wszystko robią tak samo tyle tylko że naszej Zaruni łepek jakiś duży urósł a Brutusik ma taki w sam raz :evil_lol:
a... no i Zarunia ma uszka jak osiołek - całe szczęście że teraz już stoją a nie są oklapnięte jak wcześniej :evil_lol:
Zarcia jest tak ruchliwa że cały czas ganiała a Brutusik się szybko męczył i musiał odpoczywać - i ten kochany brzuszek pokazywał :loveu:
zresztą.... sami zobaczycie zdjęcia i filmiki - jakby ktoś nie był w temacie to małe z dużym łepkiem uszami jak radarki i włochate to nasza Zarunia a kształtny grubasek ze śliczną sierścią to Brutusik :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przez kilka dni nie mogłam przejść do następnej strony / kłopoty z dogo /:mad: :angryy: . Teraz jest trochę lepiej ale czekam godzinami :cool1:
Dobrze że Romki wróciły / mam do d.... telefon i zdjęć nie ściągnęłam - lub to ja jestem :-( / to watek wróci na swój tor.
Świerze zdjecia poproszę :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...